Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Festivāls BILDES ir klāt- šogad 25. jubileja!

  Publicēts | oktobris 2, 2010 |

   

  Festivāls BILDES 2010.g. oktobrī svin 25 gadu jubileju, un tas ir senākais mūzikas un mākslas festivāls Latvijā. BILDES apvieno Latvijas džeza, roka, folka un citu visdažādāko žanru un stilu mūziķus, iepazīstina klausītājus ar Latvijas mūzikas aktualitātēm, tieši festivālam sagatavotiem projektiem, kā arī rosina mūziķu jaunradi tēlotājmākslā un dod iespēju māksliniekiem piedalīties muzikālos priekšnesumos.

  Mūzikas un mākslas festivāls Bildes / 25. gadu jubilejas koncerts

  Festivāla norisē ik gadus piedalās arī citu radošo profesiju pārstāvji – arhitekti, fotogrāfi un žurnālisti,- kā arī mūziķu bērni.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Festivāls BILDES pirmo reizi notika 1985. gadā Rīgas Politehniskā institūta Studentu klubā Anglikāņu baznīcā.

  Mūziķu darbus izstādīt ierosināja Igo, kurš jau pirms tam bija rīkojis mūziķu darbu izstādi Liepājas tipogrāfijā un Grobiņas pilsdrupās. Festivālam vārdu deva Kaspars Dimiters; par visu BILŽU veidotāju kļuva Tija Auziņa; par visu BILŽU emblēmu autoru – Uldis Baltutis.

  Sākotnēji bija iecerēts pasākumu veidot tikai kā mūziķu mākslas darbu izstādi un mākslinieku koncertu, bet jau otrajā BILŽU gadā festivāls pārtapa par plašu muzikālu pasākumu.

  1990., 1991., 1992., 1993., 1994. gadā festivāls BILDES saņēma balvu RAIMONDS Latvijas Mūzikas biedrības organizētajā mūziķu aptaujā PAR LABĀKAJIEM SASNIEGUMIEM LATVIJAS POPULĀRAJĀ MŪZIKĀ nominācijā GADA IEVĒROJAMĀKAIS NOTIKUMS.

  Par tradīciju ir kļuvusi rīkot JAUNO grupu un BILŽU VETERĀNU kopprojektu koncertu, koncertu BILDĒS sevi jau pieteikušām grupām un BILŽU VETERĀNU koncertu.

  Daudzi pašlaik pazīstami mūziķi un kolektīvi tieši BILDĒS parādījušies plašākai publikai (piemēram, Pits Andersons un Arhīvs, Dzeltenie pastnieki, Marana, Ainars Mielavs un Jauns mēness u.c.) un piedzīvojuši savu pirmo uzstāšanos (piemēram, Opus Pro, Liepājas brāļi, Ufo un Kaija, Ivars Pētersons, Rīgas Viļņi, Rebel, Dzidriņas megasistēma, Mirta & Hot Acoustic, Zane Dombrovska, Putnu balle, Time After Time, Inese Darkeviča, re:public, IVA, Putnu balle u.c.)

  Tradicionāli notiek arī BILŽU mākslas darbu izstādes.  Izstādes darbu veidošana tiek uzsākta BILŽU vasaras nometnē, kur profesionāli mākslinieki sniedz mūziķiem informāciju par dažādām mākslas tehnikām un to pielietošanu, kā arī palīdz veidot praktiskas iemaņas. Savstarpēji labvēlīgā gaisotne veicina nometnes dalībniekus gūt radošus impulsus idejām un to realizēšanai. Darbi skatāmi rudenī, festivāla BILDES laikā.

  Nometnē tiek aicināti piedalīties mūziķi un citu radošo profesiju pārstāvji, kuri savas mākslinieciskās spējas ir pierādījuši jau iepriekšējās BILŽU nometnēs un izstāžu veidošanā.

  Kopš 1995. gada izstādes ir tematiskas. Izstādes dalībnieki apgleznojuši galda virsmas, šķīvjus, pudeles, kreklus, veidojuši instalācijas no datortehnikas elementiem, kā arī darinājuši brīnumainus pogu darbus, par objektu mākslinieciskās domas izpaušanai izmantojuši krēslus, spilvenus un deķus, karotes, čemodānus, REEBOK botas un lietussargus, paklājus un ELEKTROLUX putekļusūcējus.

  Festivāla pastāvēšanas laikā uz BILŽU skatuves īstenoti 963 muzikāli projekti, kuros piedalījušies vairāk nekā 3000 mūziķu.

  24 BILŽU izstādēs piedalījušies 516 dalībnieki. Šogad BILŽU koncerti sākas 2. oktobrī un norisināsies līdz pat 16. oktobrim.

  Mūzikas un mākslas festivāls Bildes ‘2010: 25. gadu jubilejas koncertu foto »

  ..uz sākumu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Sep 26, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens