Radošā industrija '2018, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija '2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Profesionalās kvalifikācijas standartizācija- garāžās dzimstošā biznesa bieds vai kā?

  Publicēts | septembris 7, 2010 |

  Portāls Mēbeļnieki.lv uzsāk diskusiju par to, vai kādreiz bijušais traktorists var strādāt par galdnieku, slaucēja par frizieri, un vispār- vai garāžās var sākties nopietns bizness. Acīmredzot var, jo nav mazums tam piemēru, bet neiztrūkst arī tādu situāciju, kurās esat bezgala vīlušies, izvēloties zemāko cenu, skaistus solījumus un vadoties pēc paziņu ieteikuma.

  544_0_797983828Iespējams, lēmumus japieņem skaidrā prātā, un ballītēs dibinātie kontakti nebūt nav tie labākie; iespējams, jāmaina profesionālās izglītības kvalifikācijas struktūra. Arī Jums ir iespēja izteikt savu viedokli šeit: www.mebelnieki.lv/zinas

  Un padalīšos ar savu caur vairākiem gadiem filtrēto pieredzi- daudziem inovatīviem produktiem vai pakalpojumiem, pirms tie ienāk tirgū, nav konkurentu. Mēdz būt, nereti šie produkti ir radušies ar konkrēto jomu nesaistītu cilvēku galvās, un būsim reālisti- ražošanai nepiemērotos, privātos apstākļos, tātad arī garāžās, šķūnīšos un pie draugiem vasarnīcās. Un tas, ja kādā dzīves posmā esam izvēlējušies būt par traktoristiem, “lidojošu mucu” projektētājiem jeb Karlsonu izgudrotājiem (vai ko citu), nenozīmē, ka šim zīmogam mūs būtu jāvajā visu mūžu. Spilgts veiksmes piemērs- Madara Cosmetics. Zīmols, kam dzimšanas stadijā bankas atteica kreditēšanu un kura radīšanai apvienojās nespeciālisti (profesionālu padomu vienmēr var pieaicināt no malas). Un slaucēja par frizieri sāk strādāt dēļ tā, ka acīmredzot ir izgājusi kādus kursus, un šajā ziņā var jau runāt par diskrimināciju pašu “profesionāļu” starpā, kur dažs labs jau profesionāli novecojis un zaudējis savu ķērienu. Protams, nepiemērotās telpās un bez atbilstošas tehnoloģijas kvalitatīvu ražošanu neattīstīt, un tieši tāpēc uzņēmīgus cilvēkus ar labām idejām novārtā pamest nevajadzētu. Katrā gadījumā es negribētu piedzīvot atgriežamies tos laikus, kad par speciālistu Tevi atzina vien tad, ja mēnešiem meistaram darbnīcā biji to vien darījis, kā slaucījis grīdu, tad pasniedzis instrumentus, tad veicis palīgdarbus, un tikai pēc vairākiem gadiem patstāvīgi ticis pielaists pie reāla darba veikšanas izvēlētajā specialitātē. Jo tāda veida pieeja domāta labi ja viduvējībām un ir talantu gremdēšana un izšķērdēšana. Un, protams, tas ir labs veids, kā kādu visnotaļ spējīgu personību savos vislabākajos gados pastumt malā dēļ nevēlamas konkurences kādam kaut arī pieredzējušam, bet varbūt jau “izdegušam” un uz ko īpaši jaunu nespējīgam meistaram- atliek vien pasludināt tādus profesionālās kvalifikācijas standartus, kuros jaunpienācējiem būtu grūti iekļauties.

  Tātad mans slēdziens: ja kursi, skolas un tml. mācību iestādes ir sertificētas (akreditētas) atbilstoši Izglītības ministrijas noteikumiem (un diskutēt var par šiem kvalitātes standartiem), tad arī to beidzēji ir pilntiesīgi tirgus dalībnieki, neatkarīgi no to pagātnes un pieredzes. Un lai katrs kā klients pats spriež, cik viņam ir svarīgi pakalpojuma sniedzēja sakrātie diplomi, cik paša pakalpojuma kvalitāte, atbilstoši konkrētā klienta vēlmēm un iespējām.

  ..uz sākumu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.


 • 

  Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2018 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens