Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  "Cardboardia Town" -pagaidu Pilsētas perfomance Rīgā.

  Publicēts | augusts 11, 2010 |

   

  “Cardboardia Town” ir radoša Maskavas kultūras organizācija ar sociāliem mērķiem, kas dažādās pilsētās (Maskavā, Helsinkos, Berlīnē; plānots arī citur) ir uzcēlusi pagaidu pilsētu no kartona, kurā cilvēki dzīvo pēc jauniem noteikumiem, ievieš savu valūtu un organizē dažādus pasākumus, kas risina aktuālos jautājumus sabiedrībā, kā arī ļauj ekonomiski aktīvi piedalīties daudziem radošās industrijas pārstāvjiem.

  "Cardboardia Town" -pagaidu Pilsētas perfomance

  12. un 13. augustā Rīgā viesosies kultūras organizācijas „Kartona pilsēta” („Cardboardia Town”) pārstāvji, lai Laikmetīgās mākslas centra  programmā „Brigāde” sniegtu vieslekciju un vadītu radošu darbnīcu.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Ziņas izklāsts: 12. augustā plkst.10.00 Rīgas Rātsnamā (Rātslaukumā 1), 508. telpā, „Cardboardia Town” pārstāvji Sergejs Korsakovs un Svetlana Potjakina sniegs prezentāciju par pagaidu kartona pilsētu, kas aicina būt atvērtiem dažādiem radošiem risinājumiem. Vieslekcija notiks angļu valodā.

  13. augustā, no plkst. 10 līdz 15 Rīgas Centrāltirgū, pie gaļas paviljona “Cardboardia Town” pārstāvji vadīs radošu darbnīcu „Akmens, šķēres, papīrīt`s”, kurā interesenti tiek aicināti iesaistīties risinājumu izstrādāšanā sociāliem, vietējo kopienu un citiem jautājumiem. Darbnīcas laikā radītie risinājumi tiks prezentēti pasākuma noslēgumā. Darbnīca norisināsies krievu un angļu valodā.

  „Cardboardia Town” pārstāvju viesošanās Rīgā notiek LMC projektu konkursa programmas “Brigāde” ietvaros. “Brigāde” atbalsta radošas „brigādes”, kas ar mākslu un kultūru spēj uzlabot pilsētvidi, attīstīt vietējās kopienas, atrisināt sociālas problēmas un radīt finansiāli patstāvīgus risinājumus, tādējādi veicinot ekonomisko izaugsmi.

  Pasākumi ir atvērti ikvienam interesentam. Aicinām rast iespēju un piedalīties, tādejādi gūstot jaunu pieredzi un zināšanas par radošās un sociālās uzņēmējdarbības lomu valsts attīstībā.

  Projekta sadarbības partneri un atbalstītāji ir Sorosa fonds – Latvija, SEB banka, DUKA, Rīgas Dome, Britu Padome, Rīgas Ekonomikas augstskola.

  Programmu finansē Sorosa fonds – Latvija no Sorosa Ārkārtas palīdzības fonda (Emergency Fund), kas ir izveidots, lai mazinātu krīzes sekas 20 Austrumeiropas un Vidusāzijas reģiona valstīs. Uz finansiālo atbalstu no Ārkārtas palīdzības fonda var pretendēt: Albānija, Armēnija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Čehija, Igaunija, Ungārija, Kosova, Kirgizstāna, Latvija, Lietuva, Maķedonija, Moldova, Melnkalne, Polija, Rumānija, Serbija, Slovākija, Tadžikistāna un Ukraina.

  P.S. Naktī, savukārt, steidzam vērot “krītošās zvaigznes”. Perseīdu plūsmas maksimums Latvijā ir gaidāms naktī no 12. uz 13. augustu, bet skaidrās naktis ieteicams izmantot un vērot augusta «zvaigžņu lietu» jau no 11.augusta līdz 14.augustam.


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Sep 26, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri

  2 komentāri rakstam “"Cardboardia Town" -pagaidu Pilsētas perfomance Rīgā.”

  1. Francesco Banda Jasso
   oktobris 30th, 2012 @ 8:18 pm

   it was greatly riveting to look over your blog, I want to reproduce your post in my blog. It can ? And you et an account on Twitter?

  2. admin
   novembris 3rd, 2012 @ 6:00 pm

   Welcome, but the condition: don’t forget to create a feedback link..
   Our Twitter count: Kulturkukas  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens