Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Dāvini Dāvanas - preses abonementi - abonē presi, žurnālus internetā
Kulturasindustrija.lv rekomendē - skaties filmas internetā legāli, online kinoteātris bez maksas

Filmas

FILMAS ONLINE – skaties mākslas filmas internetā legāli kopā ar mums online kinoteātrī bez maksas. Tās ir ārzemju filmu pirmizrādes un postpadomju kino industrijas filmu katalogi ar subtitriem un oriģinālvalodās; kino izlasē skatāmas arī populārākās Mosfiļm mākslas filmas oriģinālvalodā un lieliskā kvalitātē. Pateicoties neuzbāzīgām video reklāmas pauzēm šeit var skatīties filmas internetā arī bez maksas.

Kino mākslas filmas skatīties legāli un bez maksas piedāvā MEGOGO – online videoplatforma postpadomju valstīs, kura savu darbību uzsāka 2011. gada novembrī un tagad ir pieejama visā pasaulē. MEGOGO online kinoteātra video pakalpojumu ikmēneša auditorija internetā ir 48 miljoni unikālo lietotāju. MEGOGO filmu katalogs ir vairāk nekā 70 tūkstoši video vienību: tās ir mākslas filmas, dokumentālās filmas, multfilmas un seriāli, arī interneta TV un televīzijas šovi, sporta spēļu un kultūras pasākumu translācijas, ziņas un jaunatklājumi pasaulē, kā arī mūzikas video.
TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
 Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


MEGOGO videoresurs ir multidigitāls. Un tas nozīmē, ka filmas un TV pārraides ir iespējams skatīties gan uz iPhone, iPad, gan arī Android ierīcēm; LG, Sony, Samsung, Panasonic, Philips, Toshiba televizoros ar Smart TV funkciju un uz mediju konsolēm Dune HD, Aura, elektroniskajās grāmatās Pocketbook, kā arī citviet.

Izklaide un kultūra – par filmām kinoteātros un kultūras ziņās

info icon poga Filmas
...pirms koncerta, plkst. 16.30, Ventspils kinoteātrī "Rio" Latvijas pirmizrādi piedzīvos islandiešu dokumentālā filma "Sapņu zeme" jeb "Draumlandið" jeb "Dreamland". Šis būs vienīgais, turklāt... ../ filmas, kino un kultūra »
Cet, Sep 14, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
info icon poga Filmas
...Andri Freibergu - kā viņš meklē tukšo telpu. Filma pirmizrādi piedzīvos šodien septiņos vakarā kinoteātrī Splendid Palace. Ar režisori tikās Ilze... ../ filmas, kino un kultūra »
Tre, Sep 13, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
info icon poga Filmas
...garšu – tāda ir šī filma.* Sestdien pulksten 16.00 kinoteātrī „Splendid palace” rādīs filmu... * Svētdien pulksten 20.30 kinoteātrī „K.Suns” tiks demonstrēta filma „Lēdija Makbeta”. Šoreiz... ../ filmas, kino un kultūra »
Tre, Sep 13, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
info icon poga Filmas
...ir studijas otrā pilnmetrāžas filma.Filma uz kinoteātru ekrāniem Latvijā nonāks 2017. gada 10. novembrī, taču kinoteātrī “Vidzeme” to varēsim vērot decembra... ../ filmas, kino un kultūra »
Pir, Sep 11, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
info icon poga Filmas
...Alberta Meisla filmas “Airisa” papildseanss plkst. 16.00 kinoteātrī K.Suns. Savā pirmspēdējā filmā Meisls izcēlis Ņujorkas stila ikonu Airisu Apfelu, kas modes aprindās izceļas ar apbrīnojamu... ../ filmas, kino un kultūra »
Otr, Sep 05, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās
info icon poga Filmas
...Meisla filmas "Airisa" papildseanss pulksten 16.00 kinoteātrī "K. Suns". Savā pirmspēdējā filmā Meisls izcēlis Ņujorkas stila ikonu Airisu Apfelu, kas modes aprindās izceļas ar apbrīnojamu vitalitāti... ../ filmas, kino un kultūra »
Otr, Sep 05, 2017
Source: Par filmām kinoteātros un kultūras ziņās

 

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

Lsm.lvNoslēdzies Riga IFF 2017; laurus plūc Rainera Sarneta 'Novembris'DELFI.lvBērnu žūrijā šogad darbojās Aleksis Avots, Alisone Mae Brīniņa, Sofija Derringa, Kristiāns Freibergs, Orests Knite, Marians un Tomass Zandersoni, kā arī Iļja ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pir, Sep 18, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Karapetjana jaunākā filma «Pirmdzimtais» piedzīvojusi pirmizrādi ...Lsm.lvAika Karapetjana jaunākā pilnmetrāžas filma – psiholoģiskais trilleris „Pirmdzimtais”, kas tapusi „Studijā Lokomotīve” – piedzīvojusi pasaules pirmizrādi žanra ...and more ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Sep 13, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Latvijas RadioKultūras aktualitātes: Baltās nakts sestdienaLatvijas RadioSākas vērienīgais Rīgas Starptautiskais kino festivāls. No 7. līdz 17. septembrim kinoteātrī “Splendid Palace”, kā arī “Kino Bize” un “K Suns” vairāk nekā 120 ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Sep 08, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Latvijas Reitingi
Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas