Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Kur meklēt lieliskas dāvanas, ja lielveikalā pirkt dāvanu negribās

  Publicēts | augusts 9, 2017 |

  button DaviniDavanas servisapartneri piedava re Kur meklēt lieliskas dāvanas, ja lielveikalā pirkt dāvanu negribāsMūsu lieliskā dāvana var būt katram sava, un tādas dāvanas visticamāk izcelsies ar savu izsmalcinātību vai oriģinalitāti, ierindojoties starp dāvanām, kas iedvesmo. Tikpat labi arī nelielas pārsteigumu dāvanas spēj iekļūt lielisko dāvanu kategorijā, ja vien mūsu erudīcija spētu pateikt priekšā, ko draugs vai mīļotā sieviete, vai tikpat labi kāds ģimenes loceklis, vai bērni vēlētos saņemt dāvanā. Lai to noskaidrotu, iepriekš sev der pajautāt – vai šāda dāvana sagādās pārsteigumu un neviltotu prieku?

  Dāvini dāvanas – izvēlies lieliskas dāvanas par īpašām cenām

  piedāvājumi dāvanām par akcijas cenu:
  kur atrast lielisku dāvanu, ja lielveikalā pirkt dāvanu negribās. Lieliskas dāvanas īpašiem cilvēkiem – uzzini, kādas dāvanas ir īpašas un kuras no tām šobrīd var iegādāties ar atlaidi

  Protams, dāvanas mēs varam pagatavot arī paši ar savām rokām, tam veltot laiku un personīgo sirsnību. Taču šajā laikmetā, kad atrodamies nemitīgā steigā, ne vienmēr un tikai daži izredzētie var atļauties pilnvērtīgi ziedot savu laiku, lai iepirktu materiālus un kā radošam izaicinājumam ļautos dāvanas pagatavošanai paša spēkiem. Jā, ir radošas personības, kam individuālas dāvanas pagatavošana sagādā prieku un tas padodas, un šāda dāvana visticamāk būs lieliska, ja vien daudzmaz pazīstam cilvēkus, kam gatavojamies šo lielisko dāvanu dāvināt. Bet galu galā ne jau vienmēr un katru reizi dāvināsim pašu gatavotas, oriģinālas dāvanas, un, lai nenošautu greizi, dāvanas izvēlē varbūt tomēr labāk ir uzticēties profesionāļiem.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Arvien vairāk cilvēki sāk uzticēties dažādiem dāvanu servisiem, kas piedāvā iegādāties dāvanas specializētajos interneta veikalos. Un tur, kur ir pieprasījums pēc šāda veida dāvanām, seko arī dāvanu piedāvājums. Ērti ir tas, ka tāda veida dāvanu servisā ko dāvināt var atrast tikpat kā jebkurai gaumei – tā varētu būt gan kāda jautra piedzīvojumu dāvana, gan piedāvājums iegādāties dāvanu karti gardēžiem, vai arī dāvana skaistuma pasaules mīļotājiem (masāžas, kāda SPA centra apmeklējums, vai kāda cita skaistumkopšanas procedūra kā dāvana mīļotajiem – sievietei, vīrietim, arī draugiem un pat darba kolēģiem). Tikpat labi tā var būt arī kāzu dāvana. Dāvanu piedāvājums profesionāli veidotos interneta servisa veikalos tiek sarindots pēc popularitātes, bet tikpat labi ir iespējams attālināti izvēlēties dāvanas, kas pieejamas konkrētos Latvijas reģionos – gan Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē, gan arī Rīgas u.c. pilsētu reģionos. Šāda izvēle it īpaši noder tādos gadījumos, ja vēlaties kādam dāvināt romantisku atpūtu nedēļas nogalei, pie reizes ceļojumā iepazīstot arī dzimto Latviju vai kādu no Baltijas valstīm. Pērc un dāvini dāvanas!

  Dāvanas ir iespaidi, kurus atceras visu mūžu – dāvanu specializēto piedāvājumu ziņā grūti būtu atrast ko līdzvērtīgu Dāvanu Serviss izvēlēm. Dāvanu Serviss veidols ir Latvijas filiāle starptautiskam uzņēmumam ActivityGifts. Tās ir dāvanas, kuras piemērotas ikvienam dzīves gadījumam. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ideālu dzimšanas dienas dāvanu cilvēkam, kuram ir viss, Ziemassvētku dāvanu mātei, vai arī ir vajadzīga kāzu gadadienas dāvana sievai, Dāvanu Serviss izvēle garantē unikālas, lieliskas un neaizmirstamas dāvanas. Tie būs iespaidi, kas radīs atmiņas visam mūžam. Dāvini dāvanas – tas ir labākais veids, kā atsvaidzināt attiecības!

  Dāvanu Serviss komplekti – atlaides kods ISIC2017

  Īpašais Dāvanu Serviss piedāvājums: dāvanas komplektos ar atlaidi – studenti, skolēni un pedagogi, izvēloties jebkuru no piedzīvojumu dāvanu komplektiem un norēķinoties ar ISIC, ISIC skolēna, ITIC (skolotāji), Swedbank ISIC vai ISIC skolēna e-karti, var saņemt 10% atlaidi dāvanas iegādei. Skaties, kā cena krīt, pērkot dāvanu un pirkuma grozā ievadot kodu ISIC2017

  izveliesdavanu button Kur meklēt lieliskas dāvanas, ja lielveikalā pirkt dāvanu negribās
  info icon poga Kur meklēt lieliskas dāvanas, ja lielveikalā pirkt dāvanu negribās
  ...interjera priekšmets, ienesot dabas dvesmas ikvienā telpā. Tā ir arī lieliska dāvana, jo iederēsies jebkurā interjerā.Savukārt jaunā 220 mm vāze ir Alvar Aalto klasiskās vāzes variācija ir pieejama... ../ dāvini lieliskas dāvanas svētkos »
  Otr, Aug 15, 2017
  Source: Lieliskas dāvanas – idejas, pārsteigumi un piedāvājumi
  info icon poga Kur meklēt lieliskas dāvanas, ja lielveikalā pirkt dāvanu negribās
  ...iestudēto M. Zālītes un U. Marhileviča kopdarbu “Tobāgo”. Tā bija lieliska dāvana mūsu novada ļaudīm – redzēt izcilu un profesionālu sniegumu. Ar gaismotāja un skaņu meistara pienākumiem šajā izrādē... ../ dāvini lieliskas dāvanas svētkos »
  Pir, Aug 14, 2017
  Source: Lieliskas dāvanas – idejas, pārsteigumi un piedāvājumi
  info icon poga Kur meklēt lieliskas dāvanas, ja lielveikalā pirkt dāvanu negribās
  ...klāstu gan amatieriem gan profesionāļiem.Levenhuk Atom 10x25 ir lieliska dāvana jebkuram tūristam, ceļotājam vai pastaigu entuziastam. Pilnībā pārklāta optika nodrošina košus un kristālskaidrus... ../ dāvini lieliskas dāvanas svētkos »
  Pir, Aug 14, 2017
  Source: Lieliskas dāvanas – idejas, pārsteigumi un piedāvājumi
  info icon poga Kur meklēt lieliskas dāvanas, ja lielveikalā pirkt dāvanu negribās
  ...emocionālu uzrakstu - katrai segai pievienots jauks vēlējums;Lieliska dāvana ikdienā un svētkos.Segas izmērs: 130 x 190 cmSpilvena izmērs: 40 x 40... ../ dāvini lieliskas dāvanas svētkos »
  Sve, Aug 13, 2017
  Source: Lieliskas dāvanas – idejas, pārsteigumi un piedāvājumi
  info icon poga Kur meklēt lieliskas dāvanas, ja lielveikalā pirkt dāvanu negribās
  Šim pārsteidzošam teleskopam ir krāsains iepakojums un tā ir lieliska dāvana jebkuram mērķtiecīgam astronomam, kas par to ir sapņojis vairākus gadus.Komplekts ir daudz progresīvāks nekā Jūs varētu... ../ dāvini lieliskas dāvanas svētkos »
  Sve, Aug 13, 2017
  Source: Lieliskas dāvanas – idejas, pārsteigumi un piedāvājumi

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvRiga IFF ietvaros pirmo reizi Latvijā demonstrēs filmu 'Ārpus'DELFI.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par "Austrumeiropu". Tā ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Cet, Aug 10, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri

  Šim rakstam komentāri ir slēgti.


  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas