Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Tautas un dziesminieku saiets Lielkrūzēs ‘2017 / programma

  Publicēts | jūnijs 16, 2017 |

  Koncerts Lielkruzes saieta resize Tautas un dziesminieku saiets Lielkrūzēs 2017 / programmaNo 28. līdz 30. jūlijam notiks jau astotais mūsdienu folkmūzikas un bardu festivāls Jaunpiebalgā jeb Latvijas Dziesminieku un tautas saiets Lielkrūzes ‘2017. Satikšanas, stāstu mīšana, sadziedāšanās. Rituāls, tapšana, prasmē augšana, spēkā ņemšanās. Par 2017. gada Dziesminieku saieta Lielkrūzēs vadmotīvu viens no tā aizsācējiem- dziesminieks Uldis Kākulis,- šogad izvēlējies dainu tekstu: “No zobena Saule lēca”.

  Šogad, Latvijas Dziesminieku saieta ‘2017, laikā mūsu dzejnieki un latviešu dziesminieki dalīsies gan ar sev svarīgo un jaunatklāto, gan arī ļausies sarunām un pārdomām. Dziesminieka “zobens” ir vēstījums, ko tas pauž. Tautas saietā dziesminieki un dzejnieki kopīgi ielūkosies atbildēs par to, kādi ir mūsdienu cilvēka darba un tautiskās pašapziņas izdzīvošanas rīki, un kādu Sauli gribam redzēt no tiem lecam.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  2017. gada Dziesminieku un tautas saieta meistarklases Jaunpiebalgas Lielkrūzēs mācīs vārda un skaņas spēku, balss un ķermeņa atbrīvošanu, lai tie savu vēsti godam spētu nest tautā. Veidosim spēka rituāla prasmi un saprašanu. Kopā ar amatniekiem darināsim un pētīsim skaņu instrumentus, kas dziesminiekiem palīdz izteikties.

  2017. gada tautas, dzejnieku un dziesminieku saieta Lielkrūzēs programma

  Es esmu milejis sho dienu resize Tautas un dziesminieku saiets Lielkrūzēs 2017 / programmaVisas trīs pasākuma dienas piepildīs dziesmas un koncerti. Dziesminieku saiets ‘2017 piektdienas tiks ieskandināts ar iespaidiem bagātu koncertu “Es kaldinu zobentiņu”, kurā piedalīsies gan jaunie dziesminieki, gan tie, kas meklē jaunas, netradicionālas skaņas, instrumentus, salikumus un izpausmes veidus. Dziesminieku saieta sestdienas koncerti, savukārt, kārtosies trīs kārtās – pa dienu notiks individuālie koncerti tiem tautā iemīļotajiem dziesminiekiem, kam sakrājies vairāk ko teikt. Šeit dzirdēsim pēdējā gada laikā tapušo. Pamīšus notiks dziesminieku “pudurīšu” koncerti, kuros savā starpā saspēlēsies un sadziedāsies tie, kam labāk tīk uzstāties brīvā atmosfērā nevis uz skatuves. Sestdienas vakarā – dziesminieku lielkoncerts, kur vienuviet tiksies Latvijas atzītākie, labākie un iemīļotākie dziesminieki. Neizpaliks arī nakts sadziedāšanās pie ugunskuriem. Svētdien atvadīsimies ar Valda Atāla un viņa draugu koncertu “Mājupceļš” un kopīgu uguns spēka rituālu, lai nostiprinātu šajās dienās gūto un nestu to tālāk katrs savā sētā un mājā.

  Tautas, dzejnieku un dziesminieku Saieta ‘2017 pasākumu programma, drukas versija:

  8_ Latvijas Dziesminieku saiets 2017 – programma

  Visu pasākuma laiku par tīru miesu un garu rūpēsies pirtnieki. Būs iespēja sevi piedzīvot nakts takā “Es tumsiņas nebijos”. Kopīgi sagaidīsim saules lēktus un pildīsim sevi ar rīta spēku. Būs aktivitātes bērniem, peldvieta, telšu pilsētiņa, ēdināšana.

  Dziesminieku un tautas saieta rīkotāji saka vislielāko paldies Latvijas Kultūras ministrijai, latviskās dzīvesziņas kopējiem – pašapziņas un garā stiprajai Dolmaņu ģimenei, kā arī dziesminiekiem un it īpaši jau klausītājiem, kuru dēļ šī tikšanās var notikt.

  Biļetes iepriekšpārdošanā:
  no 01.06.2017 “Biļešu paradīze” kasēs;
  Papildus informācija, dalībnieku un brīvprātīgo palīgu pieteikšanās:
  www.saiets.lv vai pa tālr. 25677787 (Ilze Kalna)

  Dziesminieki laiku lokos
  / latviešu folkmūzikas un bardu kustība

  info icon poga Tautas un dziesminieku saiets Lielkrūzēs 2017 / programma
  14,septembrī Dzejas dienu pasākums „Vārdu mūzika dara pasauli ...MadonaLaipni aicinām uz Dzejas dienu pasākumu „Vārdu mūzika dara pasauli dzīvu” - pie mums viesos dzejniece un mūziķe Elīna Līce un dziesminieks ../ kultūra Latvijā - tautas, dzejnieku un dziesminieku kustība.. »
  Otr, Sep 05, 2017
  Source: Tautas, dzejnieku un dziesminieku Saiets – aktualitātes Latvijas ziņās
  info icon poga Tautas un dziesminieku saiets Lielkrūzēs 2017 / programma
  Ceļvedis: «Summer Sound», opersvētki un džezsTVNET.lvPar saieta vadmotīvu viens no tā aizsācējiem dziesminieks Uldis Kākulis šogad izvēlējies dainu tekstu: «No zobena Saule lēca». Dziesmas un koncerti piepildīs visas trīs pasākuma ../ kultūra Latvijā - tautas, dzejnieku un dziesminieku kustība.. »
  Pie, Jūl 28, 2017
  Source: Tautas, dzejnieku un dziesminieku Saiets – aktualitātes Latvijas ziņās
  info icon poga Tautas un dziesminieku saiets Lielkrūzēs 2017 / programma
  Lsm.lvDziesminieku saiets “Lielkrūzēs”: mūzika, kas dziedinaLatvijas Avīze“Mēs visi meklējam pieņemšanas izjūtu, alkstam emocionālās brīvības, un dziesminieku saietā to var piedzīvot ikviens,” tā saka mūzikas terapeite un dziesminiece Elīna Līce. No ../ kultūra Latvijā - tautas, dzejnieku un dziesminieku kustība.. »
  Pie, Jūl 28, 2017
  Source: Tautas, dzejnieku un dziesminieku Saiets – aktualitātes Latvijas ziņās
  info icon poga Tautas un dziesminieku saiets Lielkrūzēs 2017 / programma
  Lsm.lvDziesminieki pulcējas Jaunpiebalgas novadāLsm.lv„Šogad izbrīvējām laiku, lai dziesminiekiem ir stundu gari koncerti. Tas tiešām būs dziesminieku un tautas saiets. Būs meistarklases, arī amatnieku darbnīcas, kur darināt to, kas saistīts ar ../ kultūra Latvijā - tautas, dzejnieku un dziesminieku kustība.. »
  Cet, Jūl 27, 2017
  Source: Tautas, dzejnieku un dziesminieku Saiets – aktualitātes Latvijas ziņās
  info icon poga Tautas un dziesminieku saiets Lielkrūzēs 2017 / programma
  Latvijas RadioDziesminieku, dzejnieku un klausītāju "kausējamais katls" - saiets ...Latvijas RadioLatvijas Dziesminieku un tautas saiets ir kā kausējamais katls, kur trīs dienas un divas naktis "vārās" dziesminieki, dzejnieki un viņu ../ kultūra Latvijā - tautas, dzejnieku un dziesminieku kustība.. »
  Pir, Jūl 24, 2017
  Source: Tautas, dzejnieku un dziesminieku Saiets – aktualitātes Latvijas ziņās

   

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  Lsm.lvNoslēdzies Riga IFF 2017; laurus plūc Rainera Sarneta 'Novembris'DELFI.lvBērnu žūrijā šogad darbojās Aleksis Avots, Alisone Mae Brīniņa, Sofija Derringa, Kristiāns Freibergs, Orests Knite, Marians un Tomass Zandersoni, kā arī Iļja ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Sep 18, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Karapetjana jaunākā filma «Pirmdzimtais» piedzīvojusi pirmizrādi ...Lsm.lvAika Karapetjana jaunākā pilnmetrāžas filma – psiholoģiskais trilleris „Pirmdzimtais”, kas tapusi „Studijā Lokomotīve” – piedzīvojusi pasaules pirmizrādi žanra ...and more ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Sep 13, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras aktualitātes: Baltās nakts sestdienaLatvijas RadioSākas vērienīgais Rīgas Starptautiskais kino festivāls. No 7. līdz 17. septembrim kinoteātrī “Splendid Palace”, kā arī “Kino Bize” un “K Suns” vairāk nekā 120 ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Sep 08, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri

  Šim rakstam komentāri ir slēgti.


  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas