Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Dāvini Dāvanas - preses abonementi - abonē presi, žurnālus internetā
Kulturasindustrija.lv rekomendē - skaties filmas internetā legāli, online kinoteātris bez maksas

Radošais mārketings

 

Ievadvārdi:

Radošās industrijas ir samērā jauns jēdziens visā pasaulē, bet kultūra, kas balstās radošajā interneta laikmeta industrijā, kļūst arvien organizētāka un ir nozīmīga ekonomiskās izaugsmes bāze ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Būtībā tas nozīmē radošās izdomas un tehnoloģikas, mākslas un kultūras potenciālu sasaisti ar biznesu.

promo face 268x300 Radošais mārketingslogo promo Radošais mārketings

Esi nekomerciālās kultūras pasākumu pārstāvis un meklē publicitāti bez maksas? Sazinies ar mani (kontaktforma zemāk), lai vienotos par satura/saišu apmaiņu Tavas un KULTURASINDUSTRIJA.LV vietņu starpā.

Sociālais mārketings un reklāmas kampaņu apkalpošana interneta vidē – pakalpojumi

Reklāmas saturs un maketēšana, reklāmas kampaņu plānošana internetā. Sociālo kontu apkalpošana & mārketinga aktivitātes tajos, reklāmas kampaņu apkalpošana Google, Facebook, Draugiem u.c. teksta/attēlu reklāmas tīklos pluss radošs atbalsts reklāmas tekstu optimizācijā. P.S. Sociālā mārketinga pakalpojumu cena tiek pakārtota reklāmas aktivitāšu biežumam un to administrēšanas periodam / !!! Kas būtu jāzin, lai projekts veiksmīgi startētu:
» mājaslapai jābūt orientētai uz aicinājumu darbībai;
» piedāvājumam ir jābūt konkurētspējīgam un ar iepriekš veiktu mērķauditorijas, tās vajadzību analīzi;
» baneros un kampaņas lapā nav jābūt nekam liekam- tikai konkrētais piedāvājums, kodolīgs teksts un aicinājums darbībai.

 

 

 


Sazinies ar mani!

Par nekomerciālās, radošās kultūras web projektu bezmaksas tekstu saišu apmaiņas iespējām u.c. iespējām reklamēties tieši vietnē KULTURASINDUSTRIJA.LV aicinu painteresēties atsevišķi..

Tavs e-pasts (obligāts)

Tavs pieteikums

 

Radošās industrijas kultūras pasākumu apskatiem publicitāte bez maksas:

KULTURASIN LOGO 300x300 150x150 Radošais mārketingsVēlies iemantot publicitāti un esi pārliecināts/-ta par savām literārajām dotībām? Noformulē tematiski saistošu ziņu- radošās kultūras industrijas pasākuma apskatu,- un publicējies KULTURASINDUSTRIJA.LV moderētajā » facebook lapā »
TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
 Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


Kultūra:

1. Materiālās, garīgās vērtības (sociālā kultūra) un šo vērtību apvienojums, kas saistīts ar kādu laikmetu, tautu;
2. Attīstības, pilnības pakāpe (piem., sabiedriskās darbības vai zinību nozarēs); garīgā bagātība, inteliģence, sadzīves iemaņas.
(pēc Latviešu valodas vārdnīcas- Rīga, “Avots” ‘1987-, materiāliem)

 

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

Lsm.lvNoslēdzies Riga IFF 2017; laurus plūc Rainera Sarneta 'Novembris'DELFI.lvBērnu žūrijā šogad darbojās Aleksis Avots, Alisone Mae Brīniņa, Sofija Derringa, Kristiāns Freibergs, Orests Knite, Marians un Tomass Zandersoni, kā arī Iļja ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pir, Sep 18, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Karapetjana jaunākā filma «Pirmdzimtais» piedzīvojusi pirmizrādi ...Lsm.lvAika Karapetjana jaunākā pilnmetrāžas filma – psiholoģiskais trilleris „Pirmdzimtais”, kas tapusi „Studijā Lokomotīve” – piedzīvojusi pasaules pirmizrādi žanra ...and more ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Tre, Sep 13, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Latvijas RadioKultūras aktualitātes: Baltās nakts sestdienaLatvijas RadioSākas vērienīgais Rīgas Starptautiskais kino festivāls. No 7. līdz 17. septembrim kinoteātrī “Splendid Palace”, kā arī “Kino Bize” un “K Suns” vairāk nekā 120 ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pie, Sep 08, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Latvijas Reitingi
Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas