Kultūras radošā industrija & kino māksla, premium filmas online

Radošā industrija Latvijā » personības & kultūras pasākumi, izklaides programma ziņās internetā » kino mākslas jaunumi & kur skatīties filmas online izziņai » industrija (latīņu: industrius — ‘centīgs, čakls’) / radošā industrija » kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Salīdzini un dāvini »    parfimērijas outlet smaržas sievietei     smaržas vīrietim pikantā veļa    mazgāšanās rituāliem

Dizains interjeram, dizainera pakalpojumi

MĀKSLA UN KULTŪRA

IZSTĀŽU JAUNUMI

TEĀTRU IZRĀDES

KINO UN KULTŪRA

Mūsdienu Francijas kino labākie režisori unikālās mākslas filmās, skaties franču filmas internetā, online

Autora sleja

Par dzīvi kā izjūtu pārmijām, ģenerējot domas un iemājojot arvien jaunās vēsmās un pārvērtībās. Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību.

Par autoru: esmu dizainers un brīžiem stāstnieks, arī radošā mārketinga speciālists. Mana augstākā izglītība ir dzīve pati, no kuras špiko pat eksperti un profesori. Mana sirdslieta ir radošas improvizācijas un muzikālā poēzija. Man piemīt spēja ieskatīties cilvēka dvēselē.

 

100001125809203.465.1389697644 Autora sleja

 

charade lv 90 logo gala Autora sleja
Mani interesē iespējas veidot uz peļņu virzītu profesionālo partnerību; iespējams, arī kādas radošās industrijas ietvaros vai kultūrvēsturiska objekta pārvaldē, apsaimniekošanā.

Dizains interjeram:

playButton 150x150 Autora sleja* vienkārši, eleganti un arī senatnīgi interjera risinājumi;
* atbalsts noformēšanas darbos, vienību atlasē un oriģinālu lietu dizainā;
* tonālie risinājumi un citas konsultācijas;

PLUSS: reklāmas kampaņu apkalpošana internetā, web satura redakcija un dizains (vizuālie redaktori), darbs ar informāciju preses relīzēm un produktu apskatiem. Vēlies uzturēt gaumīgu satura apriti un piesaistīt vairāk apmeklētāju savai vietnei, blogam internetā? Noalgo mani kā satura redaktoru vai izmanto attālinātos pakalpojumus: sazinies ar mani »

 

Preses relīze ir ne tikai faktu esence ieplānotajām norisēm, bet tajā būtu jāuzrādās arī tiem individuālā šarma momentiem, kas iecerētos pasākumus izceļ citu vidū. Operēšana ar vienveidīgu redzējumu vai standarta frāzēm ar samāksloti sakāpinātu slavējumu slāpē un nokauj interesentu uzmanību, bet neordināri skatījumi to atraisa. Un atceries- notikumus veido Tu, bet publicists ir kā gaismas operators, kas tos veiksmīgi izgaismo.

 
 

Emocijas un dizains:

Dizains dzīvesstilam- kā dizains interjerā atspoguļo un rezonē ar Tavu garastāvokli, tā svārstībām un dvēseles stāvokļu maiņām? Vai interjers sasauksies ar līdzcilvēku sadzīvi tajā un dāvās Tev iespēju pilnvērtīgiem pārdzīvojumiem? Iespējams, atbildes nojautīsi jau formulējot jautājumu, bet ja ne, tad dizainera, kas operē ar spēju saskatīt harmoniju un gaumīgas sakarības, konsultācija var kļūt kā laba garantija tam, ka nekļūdīsies: ar izbraukumu vidēji 35 EUR (līdz 1,5 h); vai uzdod jautājumu e-pastā.

Sazinies ar mani »

PROMO mārketings:

Izveidošu oriģinālu publikāciju, pakalpojumu vai produktu apskatu pēc iesniegtajiem materiāliem; nepieciešamības gadījumā sastādīšu arī preses relīzi. Iesūti izejmateriālu, norādi vēlmes un pajautā pēc cenas!

Īpašais piedāvājums: atbilstoši izvēlētajām SEO vadotnēm, norādi atslēgvārdus, kurus vēlies pēc iespējas vairāk redzēt ietvertus preses relīzē, publikācijā vai reklāmrakstā interneta videi, un es, vadoties pēc norādēm un iesniegtā materiāla, sastādīšu profesionālu publikāciju. Iesūti izejmateriālu, norādi vēlmes un pajautā pēc cenas!

Nešaubies: pievilcīgs produkts, intuitīvi uztverams un pārskatāms saturs mājaslapai ir pamatnosacījums tam, lai Tevi pamanītu ne tikai internetā, bet ar to vien nepietiek, jo tīmeklī būsi kā adata siena kaudzē. Iegūsti publicitāti, kļūstot par vietnes KULTURASINDUSTRIJA.LV partneri reklāmas kampaņām!


Uz bloga titullapu..

 

Iepriekšējais lasītājs šeit nonāca, meklējot:

m4s0n501


Preses aobonementi

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »
Latvijas Reitingi
Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens