Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

Dāvini Dāvanas - preses abonementi - abonē presi, žurnālus internetā
Kulturasindustrija.lv rekomendē - skaties filmas internetā legāli, online kinoteātris bez maksas

Redaktora sleja

Par dzīvi kā izjūtu pārmijām, ģenerējot domas un iemājojot arvien jaunās vēsmās un pārvērtībās. Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību.

100001125809203.465.1389697644 Redaktora sleja

Par autoru: esmu dizainers un brīžiem stāstnieks, arī radošā mārketinga speciālists. Mana augstākā izglītība ir dzīve pati, no kuras špiko pat eksperti un profesori. Mana sirdslieta ir radošas improvizācijas un muzikālā poēzija. Man piemīt spēja ieskatīties cilvēka dvēselē.

SARUNA AR MĀKSLINIEKU: – Sakiet, lūdzu, vai par jūsu uzstāšanos ir jāmaksā? Ir tāds moments: mums ir ierobežots budžets.. faktiski liekas naudas nav…
KO ATBILDĒJA MĀKSLINIEKS: uzzini šeit »

 

charade lv 90 logo gala Redaktora sleja
Mani interesē iespējas veidot pelnītspējīgu profesionālo partnerību; iespējams, arī kādas radošās industrijas ietvaros vai kultūrvēsturiska objekta pārvaldē, apsaimniekošanā.

Dizains interjeram:

playButton 150x150 Redaktora sleja* vienkārši, eleganti un arī senatnīgi interjera risinājumi;
* atbalsts noformēšanas darbos, vienību atlasē un oriģinālu lietu dizainā;
* tonālie risinājumi un citas konsultācijas;

PLUSS: reklāmas kampaņu apkalpošana internetā, web satura redakcija un dizains (vizuālie redaktori), darbs ar informāciju preses relīzēm un produktu apskatiem. Vēlies uzturēt gaumīgu satura apriti un piesaistīt vairāk apmeklētāju savai vietnei, blogam internetā? Noalgo mani kā satura redaktoru vai izmanto attālinātos pakalpojumus: sazinies ar mani »

 

Preses relīze ir ne tikai faktu esence ieplānotajām norisēm, bet tajā būtu jāuzrādās arī tiem individuālā šarma momentiem, kas iecerētos pasākumus izceļ citu vidū. Operēšana ar vienveidīgu redzējumu vai standarta frāzēm ar samāksloti sakāpinātu slavējumu slāpē un nokauj interesentu uzmanību, bet neordināri skatījumi to atraisa. Un atceries- notikumus veido Tu, bet publicists ir kā gaismas operators, kas tos veiksmīgi izgaismo.

 
 

Emocijas un dizains:

Dizains dzīvesstilam- kā dizains interjerā atspoguļo un rezonē ar Tavu garastāvokli, tā svārstībām un dvēseles stāvokļu maiņām? Vai interjers sasauksies ar līdzcilvēku sadzīvi tajā un dāvās Tev iespēju pilnvērtīgiem pārdzīvojumiem? Iespējams, atbildes nojautīsi jau formulējot jautājumu, bet ja ne, tad dizainera, kas operē ar spēju saskatīt harmoniju un gaumīgas sakarības, konsultācija var kļūt kā laba garantija tam, ka nekļūdīsies: par izbraukumu uz objektu vidēji 50 EUR ; vai uzdod jautājumu e-pastā.

Sazinies ar mani »

PROMO mārketings:

Izveidošu oriģinālu publikāciju, pakalpojumu vai produktu apskatu pēc iesniegtajiem materiāliem; nepieciešamības gadījumā sastādīšu arī preses relīzi. Iesūti izejmateriālu, norādi vēlmes un pajautā pēc cenas!

Īpašais piedāvājums: atbilstoši izvēlētajām SEO vadotnēm, norādi atslēgvārdus, kurus vēlies pēc iespējas vairāk redzēt ietvertus preses relīzē, publikācijā vai reklāmrakstā interneta videi, un es, vadoties pēc norādēm un iesniegtā materiāla, sastādīšu profesionālu publikāciju. Iesūti izejmateriālu, norādi vēlmes un pajautā pēc cenas!

Nešaubies: pievilcīgs produkts, intuitīvi uztverams un pārskatāms saturs mājaslapai ir pamatnosacījums tam, lai Tevi pamanītu ne tikai internetā, bet ar to vien nepietiek, jo tīmeklī būsi kā adata siena kaudzē. Iegūsti publicitāti, kļūstot par vietnes KULTURASINDUSTRIJA.LV partneri reklāmas kampaņām!
TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
 Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkosUz bloga titullapu..

 

Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties

logook Redaktora sleja

Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

DienaLokarno kinofestivalā notiks Lailas Pakalniņas filmas Zirdziņ, hallo! pasaules pirmizrādeDienaLokarno starptautiskajā kino festvālā, kas norisināsies no 2. līdz 12. augustam, oficiālajā programmā iekļauta Lailas Pakalniņas nupat pabeigtā dokumentālā filma Zirdziņ, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Otr, Jūl 18, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Kannu kino festivālam aprit 70 gadiTVNET.lvPulcējot uz sarkanā paklāja pasaulslavenus aktierus un režisorus, starptautiskais Kannu kino festivāls šonedēļ atzīmēs 70. gadskāru. Jubilejas festivāla ietvaros 11 dienu laikā no 17. līdz ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Pir, Mai 15, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
Apollo.lvKannu kino festivālam aprit 70 gadiApollo.lvSalīdzinot ar citiem filmu festivāliem, Kannu kino festivāls vienmēr centies distancēties no politikas aktualitātēm. Taču šķiet, ka šī gada programma to nepieļaus. Festivāla ietvaros tiks ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
Cet, Mai 11, 2017
Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
Latvijas Reitingi
Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

Top.LV
KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas