Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Ziemassvētku tirdziņi un pasākumi 2016. gadā / uzziņas

  Publicēts | decembris 9, 2016 |

  ziemassvetku egle 281x300 Ziemassvētku tirdziņi un pasākumi 2016. gadā / uzziņasZiemassvētku laiks daudziem asociējas ne tikai ar kristīgās pasaules svētkiem, kur ticīgi cilvēki atzīmē Kristus kā Dieva dēla dzimšanu, un pieklusinātu tā godināšanu, bet arī ar dažnedažādiem laicīgās pasaules pasākumiem.

  Daudzi no kristiešiem šo prieka vēsti atzīmē ar iesaistīšanos labdarības pasākumos. Galu galā Ziemassvētki ir cilvēces pestītāja dzimšanas diena, un šo prieka vēsti ir vērts atzīmēt lai arī pieklusināti, tomēr līksmojoties un daloties mīlestībā. Savukārt, visiem citiem, kas nav pārliecināti kristieši, Ziemassvētki sasaucas arī ar sanākšanu ģimenes lokā, sarūpējot viens otram dāvanas, izklaides un Jaungada iesildīšanas pasākumiem. Tie ir ne tikai labdarības un Ziemassvētku tirdziņi, bet arī dažāda veida atpūtas programmas un pasākumi Latvijas kultūras dzīvē, koncertos.

  Dāvanas Ziemassvētkos

  Ērts serviss un aizkustinošas dāvanas,
  plaša dāvanu izvēle Ziemassvētkos ‘2016:
  izvēlies piedzīvojumu »

  Un tikai no mums ir atkarīgs tas, kā mēs šo īsāko gada dienu – Ziemassvētku laiku,- pavadīsim, starp krāšņi izgaismoto veikalu skatlogu, Ziemassvētku tirdziņu un pasākumu, starp pieklusināto sveču gaismu adventes vainagos un gar Latvijas baznīcām ikdienas solī ejot. Nedāvini niekus, dāvini dāvanas ar mīlestību un no sirds, iepriecini Ziemassvētkos savu tuvāko un draugus arī šajā, 2016. gadā!
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Ziemassvētku koncerti un pasākumi ‘2016

  Ziemassvētku koncertu programma un pasākumu kalendārs ‘2016 Latvijā. Jaunākās ziņas par kultūras pasākumiem 2017. gadu sagaidot un Ziemassvētkos. Atrodi sev atbilstošākos pārdomu, atpūtas un izklaides pasākumus Latvijā. Ziemassvētku pasākumu programmas apskati ziņās internetā.

  kulturasin Ziemassvētku tirdziņi un pasākumi 2016. gadā / uzziņas
  DELFI.lvTivoli – viens no vecākajiem atrakciju parkiem Eiropā, kur iedvesmu smēlās arī Volts DisnejsDELFI.lvTieši Ziemassvētku laikā Tivoli parks rada apbrīnojamu svētku izjūtu – visapkārt mirdz lampiņas, ir uguņošana, Ziemassvētku tirdziņi, ../ Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi Latvijas kultūras ziņās »
  Tre, Mai 10, 2017
  Source: Ziemassvētku tirdziņi Rīgā un Latvijā
  kulturasin Ziemassvētku tirdziņi un pasākumi 2016. gadā / uzziņas
  Zemgales ZiņasUgunsdrošības ABC Taviem bērniemZemgales ZiņasZiemassvētku tirdziņi un Jaungada svinību pasākumi brīvā dabā vienmēr saistās ar degošiem lukturiem, lāpām, svecēm un dažkārt arī ar pirotehniku. Iemāciet saviem bērniem novērtēt situāciju ../ Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi Latvijas kultūras ziņās »
  Cet, Jan 19, 2017
  Source: Ziemassvētku tirdziņi Rīgā un Latvijā
  kulturasin Ziemassvētku tirdziņi un pasākumi 2016. gadā / uzziņas
  Latvijas AvīzeEiropas skaistākie tirdziņi. Topā jau otro gadu ir ZagrebaLatvijas AvīzeBerlīnē gan daži Ziemassvētku tirdziņi pēc traģiskajiem notikumiem, kad kravas automašīna ietriecās cilvēku pūlī, nogalinot un ievainojot vairākus desmitus cilvēku, ../ Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi Latvijas kultūras ziņās »
  Ses, Dec 24, 2016
  Source: Ziemassvētku tirdziņi Rīgā un Latvijā
  kulturasin Ziemassvētku tirdziņi un pasākumi 2016. gadā / uzziņas
  Lsm.lvBerlīnē atkal atvēries uzbrukumā cietušais Ziemassvētku tirdziņšLsm.lvAculiecinieki stāsta, ka Ziemassvētku tirdziņi, lai arī arvien pieejami un atvērti, vairs nešķiet tik droši un liek pārdomāt, vai pavadīt laiku cilvēku pilnā vietā. ../ Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi Latvijas kultūras ziņās »
  Cet, Dec 22, 2016
  Source: Ziemassvētku tirdziņi Rīgā un Latvijā
  kulturasin Ziemassvētku tirdziņi un pasākumi 2016. gadā / uzziņas
  Lsm.lvBerlīnē atkal atvēries uzbrukumā cietušais Ziemassvētku tirdziņšLsm.lvAculiecinieki stāsta, ka Ziemassvētku tirdziņi, lai arī arvien pieejami un atvērti, vairs nešķiet tik droši un liek pārdomāt, vai pavadīt laiku cilvēku pilnā vietā. ../ Ziemassvētku pasākumi un tirdziņi Latvijas kultūras ziņās »
  Cet, Dec 22, 2016
  Source: Ziemassvētku tirdziņi Rīgā un Latvijā

  2016. gada Ziemassvētku tirdziņi, koncerti u.c. notikumi: 1188 uzziņas »

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  Zināmi “Lielā Kristapa” 2017. gada nominantiir... Larisa Maljukova (Лариса Малюкова), kino kritiķe, interneta žurnāls Novaja Gazeta (Krievija), Alisa Simona (Alissa Simon), Variety, Palmspringsas Starptautiskais kino festivāls (ASV), Fridriks Tūrs Fridriksons ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Lsm.lvNoslēdzies Riga IFF 2017; laurus plūc Rainera Sarneta 'Novembris'DELFI.lvBērnu žūrijā šogad darbojās Aleksis Avots, Alisone Mae Brīniņa, Sofija Derringa, Kristiāns Freibergs, Orests Knite, Marians un Tomass Zandersoni, kā arī Iļja ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Sep 18, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Lsm.lvVIDEO: Kino kritiķa Nīla Junga lekcijaLsm.lvJau vēstīts, ka no 7. līdz 17. septembrim „Splendid Palace” (arī – „Kino Bize” un „K Suns”) ar vairāk nekā 120 filmām deviņās programmās norisinās ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Sep 13, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas