Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī » • Un, siltām rokām skaudams zemes telpu,
  Nāk brīnums - gaišais Ziemassvētku laiks


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Muzeju Nakts Rīgā un Latvijā 2014 – pasākumu retrospektīva

  Publicēts | maijs 13, 2014 |

  2014.gada 17.maijā noslēdzas Muzeju Nakts dzintara tapšanas ceļa trīs gadu cikls. Iepriekšējos gados Muzeju Nakts godināja dzintara auklētājus- zilo jūru un zaļo mežu. 2014. gadā Muzeju Nakts tiek aizvadīta Latvijas kā Dzintarzemes sārtā dzintara sarkanās krāsas atspulgos.

  Muzeju Nakts pasākumi pasaules vēsturē;
  uzzini, kā radās Muzeju Nakts: Long Night of Museums »

  Muzeju Nakts programmas pasākumi
  Latvijas kartē: uzzini vairāk »

  Muzeju nakts 2014 Rīgā un Latvijā, afiša; pasākumu programma

  Muzeju nakts programmas pasākumi kultūras ziņās ‘2014

  Neatkarīgā Rīta AvīzeSimtgades pasākumu kulminācija – novembrī - Latvijā - nra.lvNeatkarīgā Rīta AvīzeLatvijas simtgades programmā plānoti vairāk nekā 1000 pasākumu – gan valsts, gan pašvaldību mērogā, bet kā trīs lielākos ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Cet, Jan 18, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  Caur Pedvāles ugunskura dūmiem — uz padziļinātu dainu izpētiTalsu VēstisTomēr būtiskākais ir, ka pirmo radošo impulsu izstādes tapšanā māksliniece guvusi Pedvāles brīvdabas mākslas muzejā 2013. gada Jāņos. «Tika izveidots milzīgs ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Cet, Jan 18, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  18 JANDaugavpilsLai veicinātu tūristu plūsmas palielināšanos, 2017. gadā tika organizēti 15 dažāda veida pasākumi, tādi kā 1. starptautiskā tūrisma kontaktbirža “Daugavpils – daudzveidīgs tūrisma galamērķis”, Tūrisma sezonas atklāšanas pasākums, Muzeju ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Cet, Jan 18, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  DienaNo viena cauruma uz otruDienaRakstu sērijā Domājot Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeju ne reizi vien esam pievērsušies iniciatīvām, kas pamatotas tikai ar entuziasmu un pārliecību, ka Latvijā laikmetīgajai mākslai ir iespējas ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Cet, Jan 18, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  PilsētaDaugavpilsDaugavpils tūrisma informācijas centra skatlogā (Rīgas ielā 22a) ir uzstādīts TV ekrāns, kurā ikviens interesents var vērot informatīvus video par Daugavpils tūrisma piedāvājumu, kā arī kultūras un sporta pasākumiem, tādiem ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Cet, Jan 18, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  liepajniekiem.lvVisvairāk grēkots ar apstāšanos un stāvēšanu neatļautās vietās ...liepajniekiem.lv2017.gada laikā Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā saņemti 5875 izsaukumi (par 50 vairāk kā 2016.gadā), no kuriem 1011 ir bijuši no Valsts policijas, ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Otr, Jan 16, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas
  Neatkarīgā Rīta AvīzeŠodien tiks atklāta Ievas Bondares gleznu izstāde "Saule manās ...Neatkarīgā Rīta AvīzeŠodien pulksten 17.30 Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja izstāžu zālē tiks atklāta viņas gleznu izstāde ../ Muzeju Nakts programmas pasākumi & kultūras ziņas '2014 »
  Otr, Jan 16, 2018
  Source: Muzeju Nakts pasākumi, programma & kultūras ziņas

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Latvijas RadioKultūras notikumi septembrī: Daudz laba kino, sākas teātru sezona, Dzejas dienasLatvijas RadioKultūras notikumus septembrī pārlūkojam kopā ar kultūras vērotājiem, aicinot sarunā iesaistīties arī Kultūras Rondo klausītājus. Studijā diskutē Nora ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Otr, Sep 26, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens