Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Kultūra & izklaide – pasākumi Valentīndienā 2014

  Publicēts | janvāris 29, 2014 |

  Rich+and+creamy+peanut+butter+filling+hearts+buckeyes+candy+chocolate+Valentines+Day+dessert 300x300 Kultūra & izklaide  pasākumi Valentīndienā 2014Valentīndienas pasākumi kā visu mīlētāju dienas kultūra raksturojama ar īpašu noskaņu un brīžiem, lai atvērtos un ļautos vieglākam dzīves ritējumam.

  Neesi īgņa! Iepriecini gan sevi, gan savu “otru pusīti”, mīļoto vai vēl tikai izredzēto ar kādu kulinārijas kārumu, ielūgumu uz diskrēti pikantu ballīti vai dodoties un baudot kultūras pasākumus sabiedrībā.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Nepiespiestas emocijas, skūpsti un visvienkāršākie apskāvieni Valentīndienā, 14. februārī, iegūst savdabīgu burvību. Tās uzvirmos arī Eiropas 2014. gada galvaspilsētā Rīgā, Latvijas nostūros un Vecrīgas ielās, bāros, restorānos un pop-kultūras tirgotavās. Valentīndiena nav domāta tikai romantiķiem, tie ir visu mīlētāju svētki.

  Valentīndienas pasākumi un piedāvājumi Rīgas un Latvijas ziņās šobrīd

  Valentīndienas ballītes, koncerti un kultūras pasākumi 2014: uzziņas »
  Kultūras dzīve un uzdzīve Rīgā, pasākumi: Valentīndienas piedāvājumi »

  Par Valentīndienas pārsteigumiem-
  ko piedāvā ārzemju ziņas

  Auburn CitizenOn this day in history in The Citizen: Aug. 16, 2017Auburn CitizenThey ranged from the hearts and flowers of Valentine's Day to the spades and trees of Arbor Day; .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Tre, Aug 16, 2017
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  KHOUHandyman stands for Houston by helping veteransKHOUHe quit his job the day before Valentine's Day earlier this year and opened a business called Time to Help Vets. He fixes things .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Tre, Aug 16, 2017
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  OCRegisterAmazon debuts Instant Pickup at UCLA, UC Berkeley: Order and get goods in minutesOCRegister“At Valentine's Day, the mailroom smells like a florist,” Martin said. To help manage the influx, Martin .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Tre, Aug 16, 2017
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  New York TimesCostco Owes Tiffany More Than $19 Million, Judge RulesNew York TimesTiffany's lawsuit, filed in 2013 on Valentine's Day, was the equivalent of sending Costco a black rose. Tiffany .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Otr, Aug 15, 2017
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  News RecorderOUKITEL U11 Plus Flash Sale On Chinese Valentine's DayNews RecorderChinese Valentine's Day, also named “Qixi” festival which is celebrated on July 7th by Chinese lunar calendar in China, is .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Otr, Aug 15, 2017
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  FortuneCostco Ordered to Pay Tiffany $19.4 Million for Selling 'Fake' Engagement RingsFortune"This was not a case about counterfeiting in the common understanding of that word—Costco was not selling imitation Tiffany .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Otr, Aug 15, 2017
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…
  Worcester TelegramCity Hall Notebook: 3 Worcester schools in line for repairsWorcester TelegramCity Manager Edward M. Augustus Jr. is recommending a $5.96 million loan order to finance three public school building .. Valentine's day/ ieskats kultūras ziņās ārzemēs - 2014 »
  Otr, Aug 15, 2017
  Source: Valentīndiena pasaulē, piedāvājumi & ziņas 2015.. 2016…

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvRiga IFF ietvaros pirmo reizi Latvijā demonstrēs filmu 'Ārpus'DELFI.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par "Austrumeiropu". Tā ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Cet, Aug 10, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas