Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  STARO RĪGA 2013 programmā Seši stāsti par prieku

  Publicēts | septembris 10, 2013 |

  Staro Riga Centrāltirgus paviljoni staro STARO RĪGA 2013 programmā Seši stāsti par priekuGaismas objektu, video un multimēdiju objektu gaismas festivāls STARO RĪGA 2013 norisināsies no 15. līdz 18. novembrim. Šogad STARO RĪGA 2013 pasākumu programmā tiek piedāvātas sešas tematiskās līnijas: Rīgas karnevāls, Okeāna alkas, Izdzīvošanas komplekts, Ceļu karte, Dzintara ādere un Brīvības iela,- apvienotas Sešos stāstos par prieku.

  STARO RĪGA 2013 gaismas festivāla programmas ietvaros kā ik gadus tiks izstādīti dažādās tehnikās veidoti mākslas objekti un gaismu izrādes, kuras paver iespēju Rīgu dažās dienās ieraudzīt arī citādā gaismā. STARO RĪGA laikā starp citviet primitīvi neciliem vides objektiem un nomācošās masveida produkcijas ielu tirgotājiem ir sastopamas gan uzņēmēju atbalstītas video instalācijas, gan arī katarsi radošas gaismas saspēles, ko radījuši pārsteidzoši talantīgi radošās industrijas mākslinieki Rīgas kvartālos un uz ēku sienām.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Pirmo reizi STARO RĪGA festivāls notika 2008. gadā, un šobrīt tā jau ir tradīcija, kuras pasākumu laiks sakrīt ar Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinībām. STARO RĪGA pasākumu programma parasti ilgst 4 līdz 5 dienas; tāda tā ir gaidāma arī 2013. gadā. Gaismas festivāla ideja priekš cilvēkiem saistās ar vēlmi aizpildīt nemīlīgi tumšo ziemas ieskaņas laiku ar dzīvesprieku, dažādību un izgaismotiem namiem, vides objektiem un instalācijām pirms Rīga tiek rotāta Ziemassvētkiem.

  STARO RĪGA 2013 pasākumi kartē, programma un foto

  info icon poga 150x150 STARO RĪGA 2013 programmā Seši stāsti par prieku2013. gada gaismas festivāla STARO RĪGA programmas koncepcija: info »
  Par festivāla STARO RĪGA 2013 pasākumu programmu konkrētāk: notikumu karte, uzziņas »

  STARO RĪGA retrospektīva fotogrāfijās: skatīt foto »

  Visi gaismas festivāla STARO RĪGA programmas objekti apskatāmi bez maksas.
  STARO RĪGA 2013 pasākumi tradicionāli paredzēti visām vecuma grupām.

  FOTO: Jānis Vilniņš,
  atbilstoši CC BY-SA 3.0 licencei

  STARO RĪGA festivāls & kultūra jaunākajās ziņās

   

  kulturasin STARO RĪGA 2013 programmā Seši stāsti par prieku
  Pret teroristu ar uzrakstu "Te nedrīkst"?DienaCilvēki bija satraukušies, vai nu netiks sodīti, ja, piemēram, nofotografēs festivāla Staro Rīga laikā skaisti izgaismoto Ministru kabineta ēku vai dzelzceļa tiltu pāri Daugavai, taču ../ kultūras programmas & pasākumi »
  Pie, Jūn 09, 2017
  Source: Staro Rīga gaismas festivāls, kultūra un pasākumi
  kulturasin STARO RĪGA 2013 programmā Seši stāsti par prieku
  'Lielajā dzintarā' būs Filipam Glāsam veltīts audiovizuāls koncertsDELFI.lvMan ir milzīgs prieks, ka koncerti Rīgā kļuva par emocionālu piedzīvojumu skatītājiem. Enerģija, kas valdīja zālē, bija neaprakstāma. Ar mākslinieku Mārtiņu Dāboliņu sadarbojamies ../ kultūras programmas & pasākumi »
  Pie, Mai 26, 2017
  Source: Staro Rīga gaismas festivāls, kultūra un pasākumi
  liepajniekiem.lv (Satīra) (Paziņojums presei) (Reģistrēšanās)“Lielajā Dzintarā” notiks Filipam Glāsam veltīts audiovizuāls koncerts “Astoņdesmit”liepajniekiem.lv (Satīra) (Paziņojums presei) (Reģistrēšanās)Viņš ir pirmais, kurš rada interaktīvas vizualizācijas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Viņa darbi bijuši redzami ../ kultūras programmas & pasākumi »
  Pie, Mai 19, 2017
  Source: STARO RĪGA gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  Neatkarīgā Rīta AvīzeAprinkis.lv - Muzeju naktī Saeimā varēs digitāli ierakstīt savu vārdu ...Rīgas Apriņķa AvīzeSaeimas namā Muzeju naktī sestdien, 20. maijā, ikvienam parlamenta apmeklētājam būs iespēja Latvijas karogā digitāli ierakstīt ../ kultūras programmas & pasākumi »
  Pie, Mai 19, 2017
  Source: STARO RĪGA gaismas festivāls, pasākumi kultūras ziņās
  kulturasin STARO RĪGA 2013 programmā Seši stāsti par prieku
  Izziņo teātra festivāla 'Zelta maska Latvijā' 2017. gada programmuDELFI.lvNo 3. līdz 14. oktobrim Rīgā, Ventspilī un Liepājā norisināsies teātra festivāls "Zelta maska Latvijā 2017", piedāvājot noskatīties piecas izcilas Krievijas teātru ../ kultūras programmas & pasākumi »
  Otr, Mai 09, 2017
  Source: Staro Rīga gaismas festivāls, kultūra un pasākumi

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvRiga IFF ietvaros pirmo reizi Latvijā demonstrēs filmu 'Ārpus'DELFI.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par "Austrumeiropu". Tā ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Cet, Aug 10, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas