Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Festivāls Bildes – programmā mūzika, māksla un vasara

  Publicēts | augusts 13, 2013 |

  Bildes 2014 festivals Festivāls Bildes  programmā mūzika, māksla un vasaraFestivāls Bildes 2014
  programma & biļetes:
  skatīt pasākumus »
  Festivāla „BILDES 2014” izstāde „Bilžu sēta”
  tirdzniecības centrā „Spice”:
  uzzināt vairāk »
  * izstādes atklāšana fotogrāfijās: skatīt foto »

  Festivāla Bildes apskati kultūras ziņās
  – mūzika, māksla un vasara:
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


   

  Bilzu birojs festivals bildes Festivāls Bildes  programmā mūzika, māksla un vasara
  Muzikālā apvienība "The Creek" uzvar LU jauno mūzikas grupu ...LETA (Paziņojums presei)Pagājušās nedēļas nogalē, 25. maijā, mūzikas klubā "NABAKLAB" norisinājās Latvijas Universitātes jauno mūzikas grupu konkursa "HADRONS'17" fināls.and more ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Pir, Mai 29, 2017
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  Bilzu birojs festivals bildes Festivāls Bildes  programmā mūzika, māksla un vasara
  LU Jauno mūzikas grupu konkursa "Hadrons'17" fināls jau 25.maijāLETA (Paziņojums presei)Žūrijas komisiju veido: Madars Štramdiers (Radio NABA), Raimonds Lagimovs (mūziķis, grupa "Inokentijs Mārpls"), Tija Auziņa (Mūzikas festivāls "Bildes"), Dace Volfa ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Tre, Mai 24, 2017
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  Lsm.lvSaeimā nolemj tomēr nepiešķirt valsts naudu grupas «Līvi» bilžu albumamLsm.lv... naudas, kaut gan pirms sešiem gadiem pajukušās grupas dalībnieki par to nezināja. Otrdien Budžeta komisija gan savu lēmumu mainīja, un ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Otr, Nov 22, 2016
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  Lsm.lvSaeimā nolemj tomēr nepiešķirt valsts naudu grupas «Līvi» bilžu albumamLsm.lv... albuma izdošanai deputāti bija iecerējuši novirzīt 30 000 eiro valsts naudas, kaut gan pirms sešiem gadiem pajukušās grupas dalībnieki par ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Otr, Nov 22, 2016
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…
  Bilzu birojs festivals bildes Festivāls Bildes  programmā mūzika, māksla un vasara
  'Bildes 2016' aicina uz Jauno grupu un 'Bilžu' veterānu kopprojektu koncertuDELFI.lvMūzikas un mākslas festivāls "Bildes" aicina uz noslēdzošajiem trim šī gada festivāla koncertiem, tai skaitā uz Jauno grupu un "Bilžu" ../ mūzika & māksla kultūras ziņās; festivāls Bildes 2014-2015 »
  Sve, Okt 23, 2016
  Source: Festivāls Bildes » mūzika, māksla & vasara 2014.. 2015… 2016…

   

  2013. gada festivāla Bildes retrospektīva:

  BILDES2013 vasaras nometne 150x123 Festivāls Bildes  programmā mūzika, māksla un vasaraKā pirmās iedvesmas pretīm mūzikas un mākslas festivālam BILDES tiek rīkotas BILŽU Vasaras nometnes. Arī šogad jūlija beigās Vasaras nometnē tika ieskandinātas BILDES 2013; šoreiz Siguldas apkārtnē, Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki”.

  Festivāla BILDES Vasaras nometnēs parasti tiek aicināti tie mūziķi un citi radošo grupu mākslinieki, kuri ar savu devumu ir attaisnojuši un uzturējuši šī festivāla radošo garu, un, varētu pat teikt, simbolizē mūzikas un mākslas festivāla BILDES garīgo kodolu; līdztekus tam ik pa laikam BILŽU Vasaras nometnēs nokļūst arī jaunie un mazpazīstamie mūziķi, kā arī citi interesantu talantu cilvēki, kuri varētu būt šī festivāla īpašie viesi vai radošā gara pārmantotāji, mūzikas un mākslas sadraudzības vēstnieki. Nenoliedzami, arī mūziķu bērniem BILŽU Vasaras nometnēs tiek sava deva uzmanības. Tie ir kā cerību un iedvesmas nesēji festivāla BILDES turpinājumiem arī nākamajās paaudzēs.

  BILŽU Vasaras nometnēs sabrauc mūziķi un mākslinieki, lai ne tikai atpūstos, bet galvenokārt lai radītu mākslas darbus izstādei (kā nekā BILŽU festivāla īpašais šarms rodas mākslas un mūzikas sadraudzībā). 2013. gada festivāla BILDES izstādes tēma: “Ciparu un burtu spēles”.
  Mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2013 vasara: foto »

  BILDES 2013 un unikālais mūziķu kopprojektu koncerts

  bildes2013 139x150 Festivāls Bildes  programmā mūzika, māksla un vasara

  Savukārt, šī gada novembra beigās Rīgas Kongresu namā mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2013 ietvaros notiks koncerts, kurā BILŽU BIROJS aicina uzstāties arī mazpazīstamās vai jaunās un BILDĒS vēl nestartējušās mūziķu grupas kopprojektos ar kādu jau Latvijā ievērību guvušu mūziķi.

  Šāds kopprojektu koncerts pirmo reizi notika 2001. gadā, un šobrīd tas jau ir kļuvis kā neatņemama festivāla BILDES sastāvdaļa. Arī šajā- BILDES 2013,- festivāla koncertā jaunie mūziķi kopā ar kādu no festivāla veterāniem izpildīs divas dziesmas. Viena no tām būs jauno izpildītāju oriģināldziesma, otra – jaunā aranžējumā tapusi BILŽU veterāna dziesma.

  Mūzikas un mākslas festivāla BILDES 2013 kopprojektu koncerts solās būt interesants ar to, ka šogad sadarbībā ar Rīgas Skolēnu domi, Latvijas augstskolu studentu pašvaldībām un portālu “e-klase.lv” tiek īpaši aicinātas pieteikties arī jaunās skolēnu un studentu veidotās mūzikas grupas.

  info icon poga 150x150 Festivāls Bildes  programmā mūzika, māksla un vasaraPar pieteikšanos mūzikas un mākslas festivālam BILDES 2013,
  mūziķiem:
  uzzini vairāk »

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvRiga IFF ietvaros pirmo reizi Latvijā demonstrēs filmu 'Ārpus'DELFI.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par "Austrumeiropu". Tā ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Cet, Aug 10, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas