Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Mūzikas radošās industrijas redzeslokā Ielu mūzikas diena

  Publicēts | augusts 5, 2013 |

  ielumuzikasdiena 2013 300x224 Mūzikas radošās industrijas redzeslokā Ielu mūzikas dienaTuvojas Rīgas svētki 2013, un kā kultūras radošās industrijas dienu viens no ievērības cienīgiem pasākumiem tajos ir arī Ielu mūzikas diena. Sakarā ar šo mūzikas radošās industrijas izpausmes veidu KULTURASINDUSTRIJA.LV ierosina Rīgas domei atbalstīt un iekustināt sekojošu iniciatīvu nākamajiem gadiem:

  Tā kā ielu muzikanti varētu būt un ir pilsētvides kultūras acīmredzama sastāvdaļa, kas nenoliedzami ir arī tūristu piesaistes subjekts, Rīgas dome ar Izglītības, kultūras un sporta departamentu tiek aicināti turpmākajām siltā laika sezonām Latvijas galvaspilsētas centrā iekārtot atsevišķas vietas kā nelielas skatuves, norobežojumus vai nojumes (līdzīgi, kā tas notiek Ielu mūzikas dienā) Rīgas pilsētvidē, uz kurām tekoši varētu pieteikties jaunas un ne tik jaunas muzicējošās grupas un dziesminieki, lai jau nepiespiestā gaisotnē rīdziniekiem un viesiem par prieku ik pa laikam uzmuzicētu.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Tas ļautu pārskatāmāk un kvalitatīvāk sakārtot tieši to Rīgas kultūrvidi, kura saistās ar uz ielām muzicējošiem cilvēkiem, kā arī šīs vietas ielu muzikantiem Latvijas mūzikas radošajā industrijā organizēti varētu veidoties kā laba prezentācijas un uzstāšanās treninga platforma jaunajiem un esošajiem talantiem.

  Šāda pastāvīgi atvērtu platformu pastāvēšana organizētāk palīdzētu risināt arī reizēm tik ļoti saasinātos jautājumus par autortiesībām, kuras nenoliedzami attiecās arī uz ielu muzikantiem. Savukārt, muzikantiem un dziesminiekiem vajadzētu tikai vienu – atsevišķos gadījumos elektrības pievadu un lai uz viņiem pēc iespējas mazāk attiektos dažnedažādas formalitātes, saistītas ar publisko izpildījumu. Savukārt, par šo jomu atbildīgā persona no Rīgas domes puses varētu pieņemt no mūziķu grupām un dziesminiekiem pieteikumus uzstāšanās reizēm, tie no priekšnesuma eventuālās kvalitātes viedokļa tiktu izvērtēti un sastādīts jau konkrētāks grafiks par to, kur un kas varētu būt baudāms rīdziniekiem un Rīgas viesiem visas sezonas garumā. Un to visu veiksmīgi varētu reklamēt kā dziedošās Latvijas kultūrvides oriģinalitāti. Kurā pasaules malā vēl kas tāds organizēti pastāv? Mēs, dziedošie Latvijas iedzīvotāji, varam būt pirmie!

  Ar lūgumu atbalstīt, sniegt atbildi un savus komentārus šī iniciatīva tika nosūtīta:
  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam
  Kā arī: Ielu Mūzikas Dienas organizatoriem,
  kā arī organizācijai AKKA-LAA zināšanai

  Atbalsti arī Tu, daloties ar šo ziņu sociālajos tīklos;
  Par atbildēm, cerams, jau drīzumā.

  UN: atbild Rīgas domes Izglītības,
  kultūras un sporta departaments: oficiāla atbilde »

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas