Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Vardarbība Latvijas skolās- nepārejošās likumsakarības

  Publicēts | jūlijs 28, 2013 |

  vardarbiba skolas Vardarbība Latvijas skolās nepārejošās likumsakarībasVardarbība Latvijas skolās ignorēta iegūst neparedzamu raksturu. Atgadījums Jaunjelgavas pusē, kur 5. klases skolnieks nežēlīgi izrēķinājās ar kādu pirmklasnieku, ir kārtējais mājiens ar mietu, lai tomēr vacāki vairs nesamierinātos ar vardarbīgo vidi Latvijas skolās, kuru, starp citu, augsti kvalificētie pedagogi gļēvi mēdz reizēm komentēt: “Vai tad tā, nu, ir, kā tie bērni stāsta..”

  Kā pasargāt bērnus no vardarbības skolā? TIESĪBSARGS šajā jautājumā tikai informē sabiedrību un pakrata ar pirkstu: “Vardarbību nedrīkst neredzēt!” Tomēr uz skolēnu vardarbību vadība skolās un Valsts Policija operatīvi reaģēt un to novērst vēl joprojām nespēj. Un lūk, kāds interneta lietotāja komentārs, kurš, visticamāk, īpaši nevienu nepārsteigs: “Jelgavas novada Elejas vidusskolā jau gadiem neviens nepievērš uzmanību, ja kādu bērnu pazemo vai piekauj. Skolas gadi man saistās ar šausmīgāko laiku manā dzīvē..”
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Bet skolām ir jāgarantē bērna drošību, tad kādēļ gan vardarbībā cietušo skolēnu vecāki Latvijā neizmanto iespēju vērsties tiesā ar prasību pret skolu, kura ar savu bezdarbību pakļauj bērnus veselību un psihi traumējošai ikdienai? Šķiet, pieaugušie tiesiski ir vairāk pasargāti no vardarbības savā ikdienā kā bērns Latvijas skolās. Varbūt augsti kvalificētie pedagogi uzskata, ka tas ir nerakstīts likums- bērniem pirmo izdzīvošanas mācību vardarbīgu vienaudžu vidū vislabāk saņemt ir skolas gaiteņos?

  Clipart from: Clker.com

  Vardarbība skolās- pedagogu gļēvulības mēraukla

  vardarbiba pret berniem Vardarbība Latvijas skolās nepārejošās likumsakarības
  «Islāma valsts» lauvēni: pusaudži izbēg no teroristu apmācībām un ...TVNET.lv«Islāma valsts» bērnu apstrādāšanu sāk jau no piecu gadu vecuma, kad skolās organizācijas kontrolētajās teritorijās tiem sāk mācīt vardarbīgus skaitāmpantiņus. ... ../ bērni, vide un vardarbība »
  Sve, Aug 20, 2017
  Source: Kultūra un vardarbība skolās – ziņas
  vardarbiba pret berniem Vardarbība Latvijas skolās nepārejošās likumsakarības
  DienaĻenskis: Nav nekā, ko mēs varam pārmest valstijDienaPagaidām tas, ko darām – piedāvājam izglītības programmas skolēniem. ... Turpat Talsos dzīvo kokgriezējs Jānis Billers, kurš izveidojis piemiņas plāksnes pie Talsu bijušajām ../ bērni, vide un vardarbība »
  Cet, Aug 03, 2017
  Source: Kultūra un vardarbība skolās – ziņas
  vardarbiba pret berniem Vardarbība Latvijas skolās nepārejošās likumsakarības
  DienaĻenskis: Nav nekā, ko mēs varam pārmest valstij / DienaDienaNegribam, lai ebreju vēsturi uztver tikai kā holokausta vēsturi, sarunā ar Sabīni Bērziņu uzsver vēsturnieks, muzeja Ebreji Latvijā direktors Iļja Ļenskis.un ../ bērni, vide un vardarbība »
  Cet, Aug 03, 2017
  Source: Kultūra un vardarbība skolās – ziņas
  vardarbiba pret berniem Vardarbība Latvijas skolās nepārejošās likumsakarības
  Lsm.lvSkolās arvien bieža vardarbība vienaudžu vidūLsm.lvAbās institūcijās norāda, arvien jaunākiem bērniem novērojama pārlieku liela agresivitāte, un tāpat nesaskaņas vienaudžu vidū ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ skolēni apzināti neapmeklē mācību ../ bērni, vide un vardarbība »
  Cet, Jūl 27, 2017
  Source: Kultūra un vardarbība skolās – ziņas
  vardarbiba pret berniem Vardarbība Latvijas skolās nepārejošās likumsakarības
  Lsm.lvIzmeklējot iespējamo vardarbību Adamovas internātskolā, saredz ...Lsm.lvValsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) turpina izmeklēšanu par iespējamu vardarbību Adamovas speciālajā internātskolā, kur kāda skolotāja, ...un vēl ../ bērni, vide un vardarbība »
  Tre, Jūl 19, 2017
  Source: Kultūra un vardarbība skolās – ziņas

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas