Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Tiesībsargs par graujošo sociālo realitāti Latvijā

  Publicēts | jūlijs 20, 2013 |

  glaze piena un maize 300x200 Tiesībsargs par graujošo sociālo realitāti LatvijāDarbs par maizes tiesu – tāda jau ilgstoši ir sociālā realitāte ceturtdaļai Latvijas iedzīvotāju, tai skaitā arī labi izskolotiem sava aroda speciālistiem. Un kamēr Latvijas politiķi plātās ar strauji augošās ekonomikas attīstības rādītājiem, raudzējot un apgrozot kapitālu, tās iedzīvotāji grimst nabadzībā.

  “Šobrīd vērojams, ka valdība konsekventi rīkojas tikai noteiktu ekonomisku rādītāju sasniegšanai, nerēķinoties ne ar sabiedrības viedokli, ne ar sociālo realitāti valstī un ignorējot arī starptautisko ekspertu ieteikumus..,” – ar šādu vēstījumu Latvijas Tiesībsargs 2013. gada jūnijā nosūta vēstuli Eiropas vadošajām institūcijām: Eiropas Padomei, Eiropas Parlamentam un zināšanai Eiropas komisijai.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Tiesībsargs Eiropas Savienībai – Latvijas iedzīvotāju vārdā rīkojieties!

  Un tas izskan kā izmisuma solis, palīgā sauciens kādam spēkam no ārpuses, jo Latvija kā valsts tā arī nav iemācījusies konsekventi rēķināties ar visvienkāršākajām patiesībām cilvēkresursu vadībā. Kamēr Latvijas valdības utopiski strīdās par tām vēlamo realitāti, Latvijas iezemieši izklīst pa pasauli, pārdodot un atstājot dzimteni citu tautu laimes meklētājiem un ārzemju merkantīli mērķtiecīgajam kapitālam. Un līdzīgi kā agrāk Amērikas pamatiedzīvotāji Latvieši šobrīd tiek ierauti izmiršanas atvarā.

  Tiesībsargs un cilvēktiesības – problēmas Latvijā

  Iespējams, brīdī, kad valsts un sabiedrības, un mūsu pašu kā patērētāju intereses tiek pretstatītas indivīda tiesībām, mums būtu jāaizdomājas, vai tiešām mēs vēlamies būt verdziska ekspluatatora ideju nesēji.

  Tiesībsargs par sociāli ekonomiskās verdzības pazīmēm:

  Latvijai aktuālāko cilvēktiesību problēmu lokā Tiesībsargs savā vēstulē aktualizē: bērnu tiesības, tiesības uz taisnīgu un savlaicīgu tiesu, tiesības dzīvot sabiedrībā, nabadzības riskus un sociālo nevienlīdzību, veselības aprūpi, personu ar invaliditāti tiesības, spīdzināšanas un diskriminācijas aizliegumu. Bet patiesībā tas nozīmē sociāli ekonomiskās verdzības apstākļu Latvijā fakta oficiālu atzīšanu, kas ir ikdiena vismaz ceturtdaļai Latvijas iedzīvotāju. Paldies drosmīgajam Tiesībsargam par šo soli!

  tiesibsargs 2013 Tiesībsargs par graujošo sociālo realitāti Latvijā

  LR Tiesībsargs par cilvēktiesību ievērošanu Latvijā: lasīt »
  LR Tiesībsargs, atklāta vēstule Eiropas vadošajām institūcijām: lasīt »
  LR Tiesībsarga pielikums vēstulei (problēmu izklāsts): lasīt »

  FOTO: LR Tiesībsargs

  Tiesībsargs Latvijas ziņās

   

  ES un LR karodzini Tiesībsargs par graujošo sociālo realitāti Latvijā
  Skaties.lvVardarbība atbildīgajās iestādēs un vecāku nevērība. Vērtēs ...Skaties.lvPadomes sastāvu veido nevalstiskās organizācijas, tiesībsargs, Valsts prezidenta kanceleja, ministri un ministriju pārstāvji, nozares eksperti un sabiedrībā atzīti viedokļa līderi. Bērnu lietu sadarbības ../ Tiesībsargs Latvijas ziņās »
  Tre, Aug 16, 2017
  Source: Tiesībsargs un tiesības
  ES un LR karodzini Tiesībsargs par graujošo sociālo realitāti Latvijā
  Skaties.lvTiesībsargs apšauba Čakšas norādīto Mežsargas pārcelšanas ...TVNET.lvTiesībsarga skatījumā, šāda VM un centra rīcība no labas pārvaldības viedokļa uzskatāma par valsts civildienesta diskreditāciju sabiedrības acīs, turklāt šādos apstākļos tiesībsargs uzskata par ../ Tiesībsargs Latvijas ziņās »
  Tre, Aug 16, 2017
  Source: Tiesībsargs un tiesības
  ES un LR karodzini Tiesībsargs par graujošo sociālo realitāti Latvijā
  Lsm.lvJūrmalas dome izvairīga par kārtības ieviešanu kapu saimniecībā ...Lsm.lv“Tiesībsargs, arī izpētot likumu par nodokļiem un nodevām, konstatēja, ka neviens no tiem uzdevumiem, par ko var iekasēt nodevas, neatbilst kapsētu uzturēšanai. ../ Tiesībsargs Latvijas ziņās »
  Pir, Aug 14, 2017
  Source: Tiesībsargs un tiesības
  ES un LR karodzini Tiesībsargs par graujošo sociālo realitāti Latvijā
  Jurista Vārds - Ziņa: Valsts vides dienests Valmierā novērš ...Jurista VārdsTiesībsargs atzinīgi vērtē un uzteic Valsts vides dienesta (VVD) Valmieras reģionālās vides pārvaldes rīcību, uzdodot pārtraukt normatīvo aktu.un vēl ../ Tiesībsargs Latvijas ziņās »
  Pie, Aug 04, 2017
  Source: Tiesībsargs un tiesības
  ES un LR karodzini Tiesībsargs par graujošo sociālo realitāti Latvijā
  Aprinkis.lv - Tiesībsargs Jūrmalas domei liek atcelt "patvaļīgi un ...Rīgas Apriņķa AvīzeTiesībsargs Juris Jansons licis Jūrmalas domei veikt grozījumus saistošajos noteikumos un atcelt, viņa skatījumā, patvaļīgi un prettiesiski noteikto maksu ../ Tiesībsargs Latvijas ziņās »
  Cet, Aug 03, 2017
  Source: Tiesībsargs un tiesības

   

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas