Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  LDS aicina gatavoties konkursam Gada balva dizainā ‘2013

  Publicēts | jūnijs 23, 2013 |

  GBD2013 logozime RGB s LDS aicina gatavoties konkursam Gada balva dizainā 2013Latvijas Dizaineru savienība (LDS) 2013. gadā jau sesto reizi organizē konkursu “Gada balva dizainā”. Gada balvas dizainā izstāde šogad norisināsies pavisam jaunā konceptā – izstādes DESIGN ISLE ietvaros.

  Koncepts DESIGN ISLE top starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1, Latvijas Dizaineru savienības un Rīgas Tehniskās universitātes sadarbības rezultātā. Līdztekus tam Latvijas Dizaineru savienība (LDS) ar prieku un lepnumu paziņo, ka šogad par LDS stratēģiskajiem partneriem ir kļuvuši arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Republikas Patentu valde.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Gada balva dizainā ‘2013 un koncepts DESIGN ISLE

  Design Isle Logo LDS aicina gatavoties konkursam Gada balva dizainā 2013

  DESIGN ISLE ir iecerēts kā 2013. gada absolūts jaunums. Izstādes koncepts DESIGN ISLE Rīgā, Ķīpsalā plānots kā dizaina gada notikums Latvijā, Baltijas valstu viducī.

  DESIGN ISLE norisināsies no 2013. gada 3. līdz 6. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā ar nākotnes uzstādījumu kļūt par viduspunktu dizaina identitātei Baltijas reģionā, vienkopus pulcējot dizaina profesionāļus, uzņēmējus un pasūtītājus, lai radošā un aktīvā vidē piedāvātu un uzmeklētu „dizaina pērles”, savstarpēji dalītos ar idejām, veidotu jaunus kopprojektus, kopīgi veicinot dizaina nozares attīstību. DESIGN ISLE mērķis – radīt saskarsmes vidi inovatīviem uzņēmējiem un dizaina profesionāļiem, kurus vienotu izpratne par dizainu kā ekonomikas izaugsmi veicinošu tautsaimniecības un kultūrvides vērtību.

  Izstāde DESIGN ISLE dalībniekiem: ieskaties »

  Par to, vai izstādes DESIGN ISLE koncepts attaisnos dizaineru un dizaina pasūtītāju cerības jeb tomēr izrādīsies kā to pašu agrāko izstāžu modificēta atblāzma zem jaunradīta nosaukuma un jaunās skaņās, liecinās Latvijas Dizaineru savienības un tās sadarbības partneru spēja ne tikai izrādīt jaunradīta dizaina vērtības un iespējas, bet arī radīt notikumus un radoši lietišķu komunikācijas pilotplatforu jaunradītajiem dizaina stāstiem pretīm dizaina patērētājam.

  Gada balva dizainā ‘2013 – projektu iesniegšana

  Projektu iesniegšana Gada balva dizainā ‘2013 konkursam ir pasludināta līdz 15. jūlijam, tāpēc LDS aicina dizainerus un dizaina pasūtītājus jau laicīgi gatavoties šim notikumam un būt starp labākajiem dizaina sasniegumiem Latvijā. Darbus kā katru gadu būs iespējams pieteikt septiņās dizaina kategorijās: Rūpnieciskajā dizainā, Modes aksesuāru/tekstila dizainā, Iepakojuma dizainā, Grafiskajā dizainā, Foto dizainā, Interjera dizainā, Vides dizainā, kā arī neformālajā dizaina konkursā.

  Gada balva dizainā 2013 nolikums: piedalies »

  Gada balva dizainā ‘2013 – neformālā dizaina konkurss ES LATVIJA

  Neformālā dizaina konkursa ES LATVIJA 2013. gada tēma ir saistīta ar Latvijas prezidentūru Eiropas Savienībā 2015. gadā. Tā mērķis ir rosināt radīt jaunus un neparastus- asprātīgus produktus,- dizaina objektus un iemiesotas dizaina idejas, kuras simbolizētu Latviju kā Eiropas pilntiesīgu locekli, kultūras un inovāciju centru, uzsverot savu skatījumu un jaunradīto darbu citādību, neparastumu, jaunu iespējamo lietojumu.

  GBD neformālā dizaina konkurss ES LATVIJA nolikums: piedalies »

  Tu to vari – aktivizē radošo dizaina domu Latvijā arī tu 2013. gada neformālā dizaina konkursa „ES LATVIJA” ietvaros, ļauj paradoksam materializēties un pārtapt jaunā, taustāmā objektā!

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas