Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016 – vasaras, rudens un kino festivāli

  Publicēts | jūnijs 17, 2013 |

  Festivāla PESTIVALS foto galerija1 300x200 Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāliFestivāls – tā ir dzīves svinēšana; tie ir kā svētki un radošo sasniegumu kulminācijas mākslas un mūzikas, dejas un teātra festivālos, kinofestivālos. Tās ir arī gardēžu orģijas alus, pavārmākslas u.c. festivālos.

  Festivāli ir cilvēces bohēma, bagātināta ar savdabīgiem sadzīves un izklaides kultūras pasākumiem kā šo festivālu dominējošo vadlīniju un dažnedažādām kultūras radošās industrijas “odziņām”. Bez festivāliem sadzīve būtu ievērojami garlaicīgāka.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  playButton 150x150 Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāli Aktuālie festivāli Rīgā un Latvijā šobrīd, programma ..2015 ..2016 un kur pirkt biļetes playButton 150x150 Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāli Festivāli Rīgā un Latvijā ..2015 ..2016, pasākumu apskats kultūras ziņās

  FOTO: no festivāla PESTIVALS fotogalerijas medijiem

  Festivāli Latvijā ..2015 ..2016 – aktuālie pasākumi, afišas un programmas kultūras ziņās

   

  Latvijas RadioZīmīgie 20. Māris Sirmais, Māris Ošlejs un Starptautiskais Garīgās mūzikas festivālsLatvijas Radio"Neatliekamās sarunas" laikā skan ieraksti no trešdien notikušās preses konferences, kas bija veltīta Valsts akadēmiskā kora "Latvija" rīkotajam ../ festivāli Latvijā & kultūras pasākumi ziņās »
  Otr, Aug 15, 2017
  Source: kultūras pasākumi, programmas / festivāli 2014.. 2015.. 2016…
  DELFI.lvAugusta izskaņā notiks laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls 'Re Rīga!'DELFI.lv"Šo gadu laikā laikmetīgā cirka un ielu mākslas izrādes ir kļuvušas par tradīciju, par Rīgas kultūras zīmi. Festivāls ir attīstījies ../ festivāli Latvijā & kultūras pasākumi ziņās »
  Otr, Aug 15, 2017
  Source: kultūras pasākumi, programmas / festivāli 2014.. 2015.. 2016…
  Lsm.lvIzskanējis festivāls «Summertime»Lsm.lv13. augusta vakarā ar krāšņu un raibu kā dzeņa vēders koncertprogrammu Dzintaru koncertzālē noslēdzās operdīvas Ineses Galantes rīkotais festivāls “Summertime”. Tā kulminācijā atšķirīgu paaudžu mākslinieku izpildījumā skanēja klasika, ../ festivāli Latvijā & kultūras pasākumi ziņās »
  Pir, Aug 14, 2017
  Source: kultūras pasākumi, programmas / festivāli 2014.. 2015.. 2016…
  Lsm.lv«Via Baltica» festivāls Kuldīgā viesojas ar diviem koncertiemLsm.lvAugustā, kad pieminam unikālo Baltijas valstu brīvības vēsturisko akciju “Baltijas ceļš”, norisinās festivāls “Via Baltica”. Festivāla izskaņas koncerti būs baudāmi Kuldīgā, informē Kuldīgas ../ festivāli Latvijā & kultūras pasākumi ziņās »
  Pir, Aug 14, 2017
  Source: kultūras pasākumi, programmas / festivāli 2014.. 2015.. 2016…
  kulturasin promo Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāli
  Festivāls Piena svētki atklāj pilno pasākumu programmuDienaŠogad festivāls Piena svētki notiks Rīgas svētku ietvaros 19. un 20. augustā kafejnīcas Piens apkārtnē, informēja festivāla pārstāvis Henriks Eliass Zēgners. Šodien, 12:04. Ziņas ../ festivāli Latvijā & kultūras pasākumi ziņās »
  Pir, Aug 14, 2017
  Source: kultūras pasākumi, programmas / festivāli 2014.. 2015.. 2016…

   

  Mākslas un mūzikas vasaras festivāli Latvijā / programma un kur pirkt biļetes

   

  Saulkrasti jazz festivals 2013 150x112 Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāliSAULKRASTI JAZZ festivāls – vērienīgākais džeza mūzikas festivāls Baltijā, Saulkrastu atpūtas kompleksā «Minhauzena Unda» ar unikālu iespēju bērniem un jauniešiem piedalīties džeza mūzikas meistarklasēs: kur pirkt biļetes / Festivāla SAULKRASTI JAZZ mūziķu programma: uzzini vairāk »
   
  RIGAS RITMI logo Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāliFestivāls RĪGAS RITMI – vasaras koncertu sērija: pasākumi un super-biļete » /
  Festivāla RĪGAS RITMI programma: uzzini vairāk »
   
  LMT SUMMER SOUND LIEPAJA 2013 re Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāli
  LMT SUMMER SOUND LIEPĀJA 2013/2014
  – festivāls uz vairākām Liepājas pludmalē un parkā izvietotām skatuvēm, kur uzstāsies ap 100 grupas un mākslinieki, pārstāvot visdažādākos mūzikas stilus: kur pirkt biļeti » /
  LMT SUMMER SOUND LIEPĀJA festivāla programma: uzzini vairāk »
   
   
  pestivals logo 2013 Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāliFestivāls PESTIVALS – populārās mūzikas un kultūras festivāls Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē (invalīdiem ratiņkrēslā biļete nav jāpērk – ieeja bez maksas): festivāla programma un biļetes » / Festivāla PESTIVALS programmas mākslinieki:
  uzzini vairāk »
   
  festivals POSITIVUS 2013 logo 100x150 Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāliPOSITIVUS FESTIVAL – nozīmīgs augstas kvalitātes aktuālās mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kas 2014. gadā notika jau astoto reizi gleznainajā Baltijas jūras līča piekrastē, Salacgrīvā, piedāvājot neaizmirstamu nedēļas nogali draudzīgā atmosfērā: kur pirkt biļeti » /
  Festivāla POSITIVUS 2013-2014 mākslinieki: uzzini vairāk »
   
  SaldusSaule logo Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāliRokfestivāls SALDUS SAULE – Latvijas vecākais rokmūzikas vasaras festivāls, dzimis Kurzemē ar tradīcijām kopš 1987. gada. Festivāla himna ir tāda paša nosaukuma dziesma ar saldenieka Ērika Ķiģeļa mūziku un Māra Čaklā vārdiem. Festivāls SALDUS SAULE radās ar domu godināt Ēriku Ķiģeli kā Latvijas smagā roka aizsācēju un izcilu sava laika ģitāristu, grupas “Līvi” dibinātāju, komponistu un idejisko līderi. Vai festivāls SALDUS SAULE notiks arī 2015. gadā: uzzini vairāk »

   

  Simfoniskās mūzikas un kamermūzikas festivāli

   
  LiepajasVasara 300x132 Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāliFestivāls LIEPĀJAS VASARA – Liepājas Simfoniskais orķestris ir atjaunojis skaistu tradīciju: agrāk Liepājā, Jūras parka brīvdabas estrādē siltajās vasaras dienās varēja klausīties simfoniskās mūzikas koncertus; tagad šīs ainas iespējams nobaudīt festivāla LIEPĀJAS VASARA ietvaros: tie ir simfoniskie koncerti, garīgā mūzika un izsmalcināta kamermūzika: programma un biļetes »
   
  Kremerata baltica Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāliX KREMERATA BALTICA festivāls – 2013. gada festivāla KREMERATA BALTICA tematika bija “MĒS – ROMANTIĶI”. Festivāla ideja radusies neilgi pēc kamerorķestra “Kremerata Baltica” dibināšanas, kuru 1997. gadā sapulcināja vijolnieks Gidons Krēmers, kļūdams arī par “Kremerata Baltica” solistu un māksliniecisko vadītāju. “Kremerata Baltica” orķestrī muzicē talantīgi Baltijas valstu jaunie mūziķi.
  KREMERATA BALTIKA tuvākie koncerti 2014. gada afišā: programma un biļetes »

   

  Postpadomju tautu sadraudzības vasaras festivāli Latvijā

   

  festivals jaunais vilnis logo 150x95 Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāliJAUNAIS VILNIS 2014 – dominējoši postpadomju valstu starptautiska rakstura populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē: biļetes » / Apsolītās Zemes meklējumos, Festivāla JAUNAIS VILNIS kaislības:
  uzzini vairāk »
   
  humora festivals jurmala 150x50 Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāliFestivāls JŪRMALA 2013/2014 – dominējoši postpadomju valstu starptautiska rakstura humora un izklaides festivāls Dzintara koncertzālē, Jūrmalā: biļetes un pasākumi »
   
  festivals eurojurmala logo 141x150 Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāliFestivāls EUROJURMALA 2013/2014 – dominējoši postpadomju valstu starptautiska rakstura Televīzijas Mākslas forums «Eurojurmala» Latvijas kūrortpilsētā Jūrmalā, kura ietvaros bērni un jaunieši no tādām Eiropas un NVS valstīm kā Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Moldova, Itālija u.c. varēs izpaust savas radošās spējas un meistarību dziedāšanā, horeogrāfijā, instrumentālajā mūzikā, teātra mākslā, modes dizainā, glezniecībā u.c. oriģinālžanros: biļetes un pasākumi »
  / Par festivālu EUROJURMALA: uzzini vairāk »

   

  Kino festivāli – jaunākais Latvijas ziņās

   

  info icon poga Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāli
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ kino festivāli & kultūra Latvijas ziņās »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  info icon poga Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāli
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ kino festivāli & kultūra Latvijas ziņās »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvRiga IFF ietvaros pirmo reizi Latvijā demonstrēs filmu 'Ārpus'DELFI.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par "Austrumeiropu". Tā ../ kino festivāli & kultūra Latvijas ziņās »
  Cet, Aug 10, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DienaLokarno kinofestivālā šogad prezentēs sešas filmas no Baltijas valstīmDienaLokarno starptautiskajā kinofestivālā Šveicē 4. augustā sākas programma First Look, kura šogad koncentrē uzmanību uz Baltijas valstīm – prezentēšanai Eiropas kinoindustrijas profesionāļiem ../ kino festivāli & kultūra Latvijas ziņās »
  Pie, Aug 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  info icon poga Festivālu ceļvedis ..2015 ..2016  vasaras, rudens un kino festivāli
  Video: Pirmie kadri no Kristas Burānes jaunās filmas 'Pasaka par tukšo telpu'DELFI.lvIk gadu Rīgas Starptautiskā kino festivāla (Riga IFF) konkursam tiek izvirzītas filmas no Baltijas jūras reģiona – gan spēlfilmas, ../ kino festivāli & kultūra Latvijas ziņās »
  Cet, Jūl 27, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties

  "payday loanhttp://plantandplay.co.uk/simply click the following web site"

  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvRiga IFF ietvaros pirmo reizi Latvijā demonstrēs filmu 'Ārpus'DELFI.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par "Austrumeiropu". Tā ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Cet, Aug 10, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas