Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Rīga ‘2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi

  Publicēts | aprīlis 3, 2013 |

  top events Riga 2014 w 300x151 Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi

  Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas ‘2014 gada programmu atklās kultūras pasākumi zem nosaukuma “Force Majeure” 2014. gada janvāra vidū.

  Latvijas galvaspilsētas viesus un pašus rīdzeniekus 2014. gadā priecēs skaita ziņā simtos mērāmi dažādi kultūras pasākumi, kuros varēs iesaistīties liels iedzīvotāju un viesu skaits, tiks atklātas arī vairākas izstādes.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Īsumā par 14 zīmīgākajiem Rīga ‘2014 gada kultūras programmas notikumiem

  Protams, katram no Rīgas viesiem un arī pašiem rīdzeniekiem būs savs sirdij vistuvākais kultūras notikums, ko tas atzīs par labāko Rīga ‘2014 kultūras pasākumu Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014. gada ietvaros, tomēr, lūk, 14 pasākumi, kurus nodibinājums Rīga ‘2014 ir izvirzījis kā Rīga ‘2014 programmas stūrakmeņus. <div style="background-color: none transparent;"><noindex><a target="_blank" href="http://kulturasindustrija.lv/blogs/goto/http://news.rsspump.com/" title="news" rel="nofollow">news</a></noindex></div> <p></p>


  Rīga ‘2014 un izstāde “Grāmata. 1514-2014”

  Grāmatniecībā 21. gadsimtu nereti sauc par “otro Gūtenberga atnākšanu”. Izstāde “Grāmata. 1514-2014” veltīta drukātās grāmatas pēdējai 500-it gadei un laikmetīgās grāmatas saturam mūsdienās. Izstāde “Grāmata. 1514-2014” gada garumā būs skatāma jaunuzceltajā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. 1514. gads ir zīmīgs ar to, ka tika iespiesta pirmā grāmata arābu burtiem, izveidota pirmā ebreju tipogrāfija, izdota pirmā grāmata poļu valodā, bet pirmā latviešu grāmata, laikmeta griežos raugoties, tiks izdota vēl pēc dažiem gadiem.

  latvijas nacionala biblioteka 150x97 Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi


  vagners 150x84 Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi

  Rīga ‘2014 un Vāgnera gads

  2013. gada jūnijā Rīgas Operas festivālā ar visu četru Nībelunga gredzena operu uzvedumu Latvijas Nacionālā opera svinēs Riharda Vāgnera 200-it gadi. Savukārt, Rīga ‘2014 kā Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014. gada sākumā Vāgnera mūzikas cienītājus iepriecinās ar Rīgā iesāktās operas “Rienzi” iestudējumu. 2014. gada rudenī tiks piedāvātas arī divas oriģināloperas – Kristapa Pētersona “Šahs”, kura veltīta Rīgā dzimušajam šaha meistaram Mihailam Tālam, un Artura Maskata “Valentīna”- opera par izcilo Eiropas un Rīgas kultūras vēstures personību Valentīnu Freimani.

  Rīga ‘2014 un Pasaules koru olimpiāde

  Pasaules koru olimpiāde būs dalībnieku ziņā lielākais Rīga ‘2014 gada notikums. Jūlijā Pasaules koru olimpiāde Rīgā vienos 20 000 koristu no turpat 90 pasaules valstīm. Latvijas koru kultūra spēj pārsteigt ar savu izcilību un joprojām ir viena no vērienīgākajām tautas identitātes izpausmēm; arī Dziesmu un deju svētki, kuri aizsākās 1873. gadā un joprojām notiek reizi piecos gados Rīgā.


  teatralas sadursmes 150x75 Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi

  Rīga ‘2014 un “Teatrālās sadursmes bulvāris”

  “Teatrālās sadursmes bulvāris” – piecu pasaules vadošo režisoru izrāžu sērija gada garumā. Izrāžu ciklu “Teatrālās sadursmes bulvāris” vienos tēmu loks, kura centrā ir indivīda un varas, individualitātes un socialitātes, „nenormālā” un „normālā”, personības un masu attiecības gan uz lielo vēsturisko notikumu fona, gan gluži ikdienišķu notikumu kontekstā.

  Rīga ‘2014 un 1914. gada Pasaules karš mākslā

  Visas pasaules uzmanība 2014. gadā būs pievērsta pārdomām par Pirmā pasaules kara sākuma 100-it gades tematiku. Latvijas Nacionālais mākslas muzejs gada sākumā atklās vairāku mēnešu garu izstādi “1914”, kurā atspoguļos slavenu Eiropas mākslinieku skatījumu uz Pirmo pasaules karu.

  Riga 2014 progr Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi

  Dzimis Rīgā un Rīga ‘2014

  “Dzimis Rīgā” kultūras pasākumu cikls iecerēts kā Latvijā dzimušo pasaules mūzikas zvaigžņu solokoncerti gada garumā un lielais brīvdabas koncerts vasaras vidū.


  Rīga ‘2014 un Liktens lietu izstāde

  Savukārt, Liktens lietu muzejā gaidāma kāda īpaša un savdabīga izstāde. Rīdzinieki tiks aicināti šai izstādei nodot lietas, kas ir mainījušas viņu likteni un ir spilgtas sava laikmeta liecības.

  liektenlietu muzejs 150x150 Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi


  vasaras saulgriezi 150x75 Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi

  Rīga ‘2014 un vasaras saulgrieži

  Uz eiropiešu vasaras saulgriežu svinēšanas tradīciju fona 2014.g. jūnijā ikvienam būs iespējams iepazīt dažādu tautu mantojumu un piedzīvot latviešu tradīcijās ieturēto Jāņu svinības Rīgā, kā arī tās partnerpilsētā Siguldā un citviet Latvijā.


  Rīga ‘2014 un laikmetīgā māksla festivālā “Survival Kit”

  2014.g. septembrī uz Eiropas sociālekonomiskajiem jautājumiem uzmanību ar savu mūsdienīgo skatu pievērsīs starptautiskais laikmetīgās mākslas festivāls “Survival Kit”. “Survival Kit” radās 2009. gadā kā reakcija uz ekonomiskās krīzes radītajām pārmaiņām Latvijā.

  survival kit 150x75 Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi

  Rīga ‘2014 un rīdzenieki dokumentālajā kino

  2014.g. rudenī kino skatītājs varēs nobaudīt Rīgu 7 slavenu Eiropas dokumentālā kino un sociālantropologu kopdarbā – dokumentālo filmu “Force Majeure” ar dažādu Rīgas rajonu īpašo pievilcību un pašiem rīdziniekiem filmas galveno varoņu lomās.


  staroriga2014 150x97 Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi

  Rīga ‘2014 un festivāls Staro Rīga

  Gaismas festivāls Staro Rīga ir lielākais Ziemeļeiropas gaismas festivāls, kas ieguvis milzīgu popularitāti rīdzinieku un viesu vidū. Novembra vidū tas turpat nedēļu pārsteigs ar tehniski iespaidīgiem un radošiem Eiropas un Latvijas gaismas mākslinieku darbiem pilsētvidē.

  Rīga ‘2014 un Dzintara ceļš

  Rīga iedibina jaunu kultūrā balstītu starpdisciplināru Eiropas sadarbības tīklu “Dzintara ceļš Rīgā”. Tam par iedvesmu ņemts senais tirdzniecības Dzintara ceļš, kas pirms pāris tūkstošiem gadu savienoja Baltijas jūras piekrasti ar Vidusjūru un Melno jūru. Baltijas dzintars atrasts pat Tutanhamona kapenēs! Gada garumā Rīgas muzejos būs iespēja ieraudzīt Jauno dzintara ceļu – dzintara artefaktu un mākslas darbu ekspozīcijas, iepazīstot Baltijas dzintara kultūrvēsturisko, gan ģeoloģisko, medicīnisko un arī māksliniecisko vērtību. Dzintars no senlaiku “valūtas” vienības ir pārtapis arī par mūsdienu kultūras “valūtu”.


  Rīga ‘2014 un radošā kultūras industrija

  Rīgā šobrīd kā sēnes pēc lietus aug un nostiprinās radošie kvartāli – katrs ar savu šarmu, aktivitāšu spektru un personībām. 2014. gada garumā radošie kvartāli piedāvās programmu, kas ļaus Rīgu ieraudzīt ļoti personiski, radoši un daudzpusīgi.

  forums 150x105 Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi

  Rīga ‘2014 un zinātnes festivāls RīgaPunkts

  Radošums ikvienu vienos arī ar zinātnes un dažādu mākslu, jo īpaši mūzikas, sinerģiju zinātnes festivālā “RīgaPunkts”, kas ikvienam piedāvās palielināt savu zināšanu “izšķirtspēju”. Festivālā “RīgaPunkts” zinātnisko laboratoriju un mūziķu sadarbība ļaus satikties prātam ar emocijām, radot unikālu mākslas darbu – koncertprogrammu 28. septembrī – kā punktu uz i šai radošai saiknei.

  Rīga ‘2014 – Eiropas kultūras galvaspilsēta: par ko čivina tvitterī

  gps

  Radošā kultūras industrija / sagatavots pēc nodibinājuma Rīga ‘2014 materiāliem

  Rīga 2014 pasākumi un notikumi kultūras ziņās

   

  riga2014 ikona Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi
  Latvijas reitingiRīgas svētku programma “Origo” laukumā: koncertu cikls “Dziesmu ...Latvijas reitingiAr daudzveidīgiem un krāšņiem koncertiem un spilgtu mākslinieku izpildījumu turpinās "Origo Summer Stage" astotā sezona. Jau šonedēļ, trīs dienas no ../ Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 »
  Cet, Aug 17, 2017
  Source: Rīga 2014 programma un notikumi ziņās
  riga2014 ikona Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi
  Latvijas reitingiRīgas svētku programma "Origo" laukumā: koncertu cikls "Dziesmu tilti"Latvijas reitingiKultūras aktivitāšu centrs "Origo Summer Stage" kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko ../ Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 »
  Cet, Aug 17, 2017
  Source: Rīga 2014 programma un notikumi ziņās
  riga2014 ikona Rīga 2014 un kultūras programmas 14 stūrakmeņi
  Latvijas reitingiPirmo reizi “Origo Summer Stage” vēsturē uzstāsies Latvijas ...Latvijas reitingiPiektdien, 11. augustā, plkst. 19.00 pirmo reizi "Origo Summer Stage" būs iespēja dzirdēt nebijuša mēroga klasiskās mūzikas koncertu Latvijas Nacionālā ../ Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 »
  Otr, Aug 08, 2017
  Source: Rīga 2014 programma un notikumi ziņās

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas