Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Neiromārketings – kā saprast, kas notiek cilvēku prātos?

  Publicēts | aprīlis 19, 2013 |

  neiromarketings seminari Neiromārketings  kā saprast, kas notiek cilvēku prātos?25.aprīlī LADC ( Latvian Art Directors Club ) piedāvā atnākt uz konferenču centru Citadele, kur no plkst. 17:00 neiromārketinga noslēpumus atklās starptautiskās pētījumu aģentūras TNS sabiedrības uzvedības pētījumu ekspertes Revita Logina, Dace Goško un Nataļja Kovaļova.

  Kā saprast to, kas patiešām notiek mūsu prātos? Meklēt atbildes uz šiem jautājumiem un paraudzīties uz visu to no zinātnes nevis “man šķiet” prizmas aicina LADC un TNS sabiedrības uzvedības pētījumu ekspertu komanda.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  “Ak! Nu, uz mani tas nestrādā, man ir pilnīgi vienalga. Pirkšu to, ko tajā brīdī gribēšu, domāšu un rīkošos tā, kā uzskatīšu par pareizu”. Bet, vai tiešām? Ko cilvēki jūt, redzot reklāmu? Vai reklāmas vēstījums pamudina rīcībai un maina mūsu ieradumus?

  Uzmanību, pārmērīga uzticēšanās kaitē ne tikai reklāmai, bet arī tavai labklājībai!

  Vai tu vienmēr saki tieši to, ko domā? Vai mēs paši sev varam pateikt, kāpēc rīkojamies tā vai citādāk? Gribētos teikt, ka “jā”, bet visdrīzāk pareizā atbilde tomēr būs “nē”. Šajā lekcijā tiks skatīts, kā, pielietojot biometrijas tehnoloģijas, var fiksēt un novērtēt cilvēka ķermeņa reakciju, apskatot reklāmu, zīmolu vai produktu. Ikviens no mums gandrīz droši var teikt, ka mūsu izvēle par labu kāda produkta iegādei nav balstīta tikai uz racionāliem apsvērumiem. Lēmumu pieņemšanu lielā mērā ietekmē arī emocionāli un zemapziņas faktori – to pierāda arī kognitīvie un neiropsiholoģijas pētījumi. Tāpēc šoreiz LADC aicina iepazīties ar mūsu smadzeņu un nervu sistēmas darbību saskarsmē ar konkrētu zīmola vēstījumu.

  Lekcija par neiromārketinga būtību, bet ne tikai

  Tādi pasaulē zināmi zīmoli, kā Sony, Coca Cola, Carlsberg, L’oreal, Sanofi Aventis, Nestle, Garnier un Danone, ir izmantojuši neiromārketingu, lai labāk izprastu savu mērķauditoriju un veidotu veiksmīgus vēstījumus. Arī Lady Gaga ir to personu sarakstā, kuriem neiromārketings ir atklājis vērtīgas idejas. Lekcijā varēsi iepazīties ne tikai ar neiromārketinga būtību, bet arī ar piemērizpētēm no starptautiskās un mūsu pašu prakses.

  Kas: TNS sabiedrības uzvedības pētījumu ekspertu komanda – Revita Logina, Dace Goško un Nataļja Kovaļova
  Kad: 2013 .g. 25.aprīlis
  Cikos: 17:00 – 18:30
  Cik: bez maksas
  Kur: Konferenču centrā Citadele (Republikas laukums 2A, ieeja no Eksporta ielas puses)
  Pieteikšanās: šeit »

  finger redigetais Neiromārketings  kā saprast, kas notiek cilvēku prātos?Ja rodas jautājumi par lekcijas norisi, raksti anete{at}ladc.lv; savukārt, jautājumus par saturu sūti Dacei Goško uz dace.gosko{at}tns.lv.

  Par LADC – Latvian Art Directors Club

  Palīdzi savam biogrāfam! Radi, kļūdies, mēģini, izgāzies, cīnies. Bet neiznieko brīnišķīgo iespēju būt dzīvam. Nesēdi un nekļūsti par citu cilvēku dzīves pētnieku, par pasaules novērotāju, par komentētāju, par vienu no tiem, kas dzīvo tikai tādēļ, lai sacītu: „Redzi, vai es neteicu! Tikpat tur nekas nesanāca!” Cilvēce balstās uz tiem, kas rada: uzzini vairāk »

  Radošā mārketinga industrija / lekcija par neiromārketingu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas