Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Kā radās svētki mātei / Mātes diena Latvijā ‘2013 – pasākumi

  Publicēts | aprīlis 25, 2013 |

  mother with baby 195x300 Kā radās svētki mātei / Mātes diena Latvijā 2013  pasākumiLatvijā 2013. gadā Mātes diena ir 12. maijs. Mātes diena Latvijā katru gadu tiek atzīmēta maija otrajā svētdienā. Atšķirībā no Starptautiskās sieviešu dienas 8. martā, kurā tiek sveiktas visas sievietes, Mātes diena ir vecāku gādības simbols – īpaša diena visām topošajām un jaunajām māmiņām, kā arī mātēm jau, tā teikt, ar stāžu.

  Mātes diena ir starptautiski svētki. Igaunijā Mātes dienu svin līdzīgi kā Latvijā – maija otrajā svētdienā. Toties Lietuvā Mātes diena ir maija pirmā svētdiena. Novembra pēdējā svētdienā Mātes diena tiek atzīmēta Krievijā.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Mātes dienas kā mūsdienu izpratnē atzīmējamu svētku ideja ir cēlusies ASV 1908. gadā, kad Anna Marie Jarvis sarīkoja piemiņas brīdi par godu savai mātei. Pēc tam viņa uzsāka kampaņu, lai Mātes diena jau kļūtu par atzīmējamiem svētkiem visā Amerikā.

  Annas māte- Ann Maria Reeves Jarvis,- bija sociālā aktīviste, kura 1858. gadā vairākās ASV pilsētās uzsāka organizēt Mātes dienas Darba klubus, lai uzlabotu sanitāros un veselības apstākļus vietējās kopienās. 1907. gada 12. maijā – divus gadus pēc Ann Maria Reeves Jarvis nāves,- viņas meita Anna Marie Jarvis baznīcai, kurā kādreiz kalpoja māte, nodeva 500 baltas neļķes – pa vienai neļķei no katras mātes draudzē. Pēc gada, 10. maijā šo dienu Anna Marie Jarvis noorganizēja jau kā piemiņas brīdi par godu savas mātes nesavtīgajiem centieniem un labdarībai.

  Lai gan Anna Marie Jarvis centieni panākt Mātes dienas atzīšanu vainagojās ar panākumiem un 1914. gadā ASV tā kļuva par svētku dienu, jau vēlāk Anna Marie Jarvis bija vīlusies par šīs piemiņas dienas Amerikā komercializāciju.

  Protams, tas ir katra paša ziņā, ļauties šai svētku dienai, vai ignorēt to, tomēr visiem tiem, kuriem mātes sajūta līdzās ir bijusi kā labestības un mīļuma simbols, Mātes diena būs piemiņas vērta.

  ATTĒLS: Bones Rodriguez / Clker.com

  Mātes diena ‘2013 Latvijā – kultūras pasākumi, ko dāvināt Mātei

  KULTURASIN LOGO 300x300 150x150 Kā radās svētki mātei / Mātes diena Latvijā 2013  pasākumiSvētdien, 12. maijā Rīgas kultūras centros un dievnamos paredzēti vairāki koncerti, veltīti Mātes dienai, gan ar koru, orķestru, ansambļu un solistu uzstāšanos, gan ar deju kolektīvu priekšnesumiem. Šajos koncertos ieeja būs bez maksas.


  Mātes dienai veltītie pasākumi Rīgā – kultūra Rīgā »
  Mātes dienas pasākumi ‘2013 Latvijā – uzziņas »
  Ko dāvināt Mātes dienā – kultūras pasākumi »
  LABA DĀVANA MĀMIŅAI: Tango Nuevo nodarbības »

  Mātes dienas simboli

  mates diena foto 150x112 Kā radās svētki mātei / Mātes diena Latvijā 2013  pasākumi
  Grūtniece, māte ar bērnu, ģimene: foto galerija »
  Ziedi, apsveikumi, bērni: foto galerija »
  Idejas drukātām apsveikumu kartiņām Mātes dienā: galerija »

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas