Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Mūzikas izdošana- Tavs CD albums veikalu plauktos

  Publicēts | marts 16, 2013 |

  current music 150x150 Mūzikas izdošana Tavs CD albums veikalu plauktosMūzika- tā ir izklaide, mūzika, tas ir prieks un dzīves svinēšana. Tad kāpēc gan par šo dzīvesprieka izpausmi mūzikas ierakstos lai kāds mūziķim maksātu autoratlīdzību vai atlīdzību kā izpildītājmāksliniekam?

  Ir saprotams, ja mūziķis tiek uzaicināts uzspēlēt kāzās, viņu par šīm pūlēm atalgo, bet, spēlējot draugu lokā, prasīt samaksu nebūtu tā kā pieklājīgi. Tomēr vienā brīdī šis draugu loks izvēršās jau plašākā auditorijā un no paziņām pārceļās uz fanu loku.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Tā, apcerot šo tēmu, saņēmos ieskicēt ceļu, kas jānoiet mūziķim, lai pietuvotos līdz sava vai grupas albuma nonākšanai veikala plauktos. Spēlējot pašam vai draugu lokā, kad viss notiek it kā pats no sevis (un tur jau ir tā burvība!), mūziķi īpaši neaizdomājas, vai teksts dziesmām tiek no kāda dzejnieka aizgūts, vai arī tiek pašu radīts. Vienkārši (kas patiesībā nav nemaz tik vienkārši) rodas dziesma- kāds uztver pirmo motīvu pavadījumam, cits to pārtver un jau rada nākamo, līdz skaņdarbs ir dzimis. Draugi nedomā, kā tiks dalītas autortiesības, tiek spēlēts un muzicēts uz nebēdu līdz brīdim, kad šie mūziķu darbi dzirdami radio un tiek atskaņoti varbūt pat jau televīzijā, un programmu menedžeri lūdz aizpildīt atskaņoto dziesmu vai muzikālo darbu pieteikumus. Un izrādās, ka šie skaņdarbi, to fonogrammas varbūt nemaz nav tapušas kādā profesionālā ierakstu studijā bet mājas apstākļos, kur mūziķi paši ir bijuši gan autori, gan līdzautori, gan aranžētāji, gan producenti un ieraksta režisori. Rodas jautājums, kā būt un sadalīt jau nospēlētas lomas?

  Gadījumā, ja dziesmas teksts nav pašu mūziķu radīts, bet aizgūts no kāda dzejnieka, autortiesības pieprasa saņemt no šī dzejnieka atļauju viņa gara darba izmantošanai, un CD izdošanas gadījumā tā būtu nepieciešama rakstiski- it sevišķi jau tad, ja dziesmu teksts kaut nedaudz atšķirās no aizgūtā dzejoļa teksta. Gadījumā, ja mūziķi šo dziesmu tekstu ir paši sacerējuši, katrs, kurš šajā darbā ir ieguldījis savu artavu, kļūst par līdzautoru, ko nepieciešams norādīt, dziesmu reģistrējot autortiesību organizācijā vai programmu pieteikumos. Lai gan tas salīdzinoši reti notiekās, mūzikas autortiesību vēsturē ir gadījumi, kad populāri mūziķi tiesājas par atsevišķu motīvu saklausītu klātbūtni viens otra darbos. Līdzīgi ir ar dziesmu tekstu autoriem.

  Analogā veidā tiek reģistrēti skaņdarba autori un to tiesības. Tātad dziesmām var būt teksta autors un līdzautori, kā arī mūzikas autori (komponisti), līdzautori un aranžētāji, producenti un izdevēji, starp kuriem var pastāvēt gan standarta, gan arī nestandarta likmes uz atlīdzību par šo darbu tālāku izmantošanu. Par dziesmu un muzikālo darbu reģistrāciju un atlīdzības standartiem: uzzini vairāk »

  Kā redzams, līdzko skaņdarbs vai dziesma nonāk publiskajā telpā, tā rodas jautājums par eventuālo atlīdzību sadali un autortiesībām. Jārēķinās, ka CD albuma izdošanas gadījumā iesaistītās puses, kas turpmāk pretendēs uz atlīdzību vai ienākumiem no CD albuma pārdošanas, būs » dziesmu autors, līdzautori » komponists, mūziķi » aranžētājs » producents » izdevējs » veikalnieks, tirgotājs.

  Gadījumā, ja ieraksts ir tapis pašu telpās un saviem līdzekļiem, iespējams, sava pirmā CD albuma ceļu līdz veikalniekiem mūziķu grupa var noiet bez trešās puses iesaistīšanās. Tomēr, lai nepastāvētu strīdi par tiesībām uz ienākumiem no šī darba, lomas būtu vēlams sadalīt jau iepriekš.

  Uldis © 2013 / 2014

  Kur reģistrēt autordarbus- autortiesību organizācijas

  Latvijā augšminētās autortiesības pārvalda divas organizācijas- LaIPA un AKKA/LAA


  LaIPA – Latvijas izpildītāju un producentu aovienība

  Latvijas izpildītāju un producentu apvienība LaIPA ir biedrība, kas apvieno izpildītājus un fonogrammu producentus, iestājas par izpildītāju un fonogrammu producentu tiesību aizsardzības nodrošināšanu saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem un starptautiskajiem līgumiem, kuru dalībvalsts ir Latvijas Republika, kā arī veic citu darbību, kurai nav peļņas gūšanas nolūka un rakstura: uzzini vairāk »

  AKKA/LAA – Autortiesību konsultācijas un komunikāciju aģentūra/ Latvijas autoru apvienība

  AKKA/LAA apvieno dažādus autorus, kuri kopā, kolektīvā pārvaldījumā īsteno savas mantiskās tiesības un veido efektīvu sadarbību starp autoriem un viņu darbu izmantotājiem.

  AKKA/LAA galvenokārt administrē autoru mantiskās tiesības kolektīvā pārvaldījumā un šādos autordarbu lietojuma veidos: uzzini vairāk »

  Kāpēc autordarbus būtu nepieciešams reģistrēt

  Darbu reģistrācija AKKA/LAA nevar kalpot kā darba autorības apliecinājums- šo reģistrāciju var apstrīdēt,- tāpēc ir vērts painteresēties, vai Tavs gara darbs publiski tiek pasniegts ar Tavu vārdu, bet ja zem cita vārda, tad kāpēc tā. Nereģistrētiem bet publiski atskaņotiem autoru darbiem AKKA LAA pietaupa atlīdzību 3 gadus, tad tā tiek sadalīta AKKA/LAA pārstāvētajiem autoriem. Statistika ir visai pārsteidzoša- lielāko autoru ienākumu daļu, piem., no 2013. gada februārī AKKA/LAA autoriem izmaksātās summas veidoja 2009. gadā nepieprasītās citu autoru atlīdzības sadale. Uzzini vairāk »

  Uldis © 2013 / 2014

  Kultūras pasākumi, mūziķi / mūzikas Gada balva

  Latvijas mūzikas ierakstu Gada balva bildēs: sk. foto »

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas