Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Haoss un iekārtu kari

  Publicēts | decembris 1, 2012 |

  20101215102 300x225 Haoss un iekārtu kariCilvēkam kā indivīdam ir svarīga tā asociatīvā vide, kurā tas jūtas drošībā, atzīts un novērtēts. Vai esi kaut reizi pieķēris sevi pie domas, ka, piem., no rīta vēl brokastu laikā nesaklāta gulta rada tādu kā omulības sajūtu, bet līdzko tiek nolikts, tā teikt, viss pa plauktiņiem, tā iestājas tāda kā mobilizācijas sajūta, kas, protams, ja jākoncentrējas ikdienas rutīnai, ir tikai apsveicami, bet nereti nogalina tās īpašās sajūtas, kas paceļ mūs spārnos pār ikdienu?

  Lai gan jāsaka, arī es ikdienā dodu priekšroku sava veida kārtībai, kur pamata iedzīves lietas tiek turētas pa vietām, tomēr tās galējības, kas dzīvelīgumam liek sastingt, neatzīstu. Manas kompromisa robežas: sava veida radošās nekārtības atzīšana, kas ir nepieciešama, lai rosinātu iztēli un palīdzētu uzturēt ar tā brīža iecerēm, dzīves veidu vai noskaņojumu saistītu radniecīgu asociatīvo vidi. Galu galā, ja gribi pamainīt noskaņojumu, pamaini asociatīvo vidi. Un kādu laiku iepriekš mani piemeklēja atklāsme par to, kā tie, kuri patiešām vēlas atsvabināties no kaitīgiem ieradumiem, varētu sev palīdzēt. Proti, kaitīgie ieradumi ir dzīvesveids; un katram dzīvesveidam ir raksturīga noteikta veida asociatīvā vide sev apkārt- tas var būt gan interjerā pamanāms, gan tā aksesuāros un lietās, kas tiek turētas uz galda. Līdzīgi kā izjukušās attiecībās psihologi rekomendē atbīvoties no sadzīves lietām, kuras šīs pagātnes atmiņas uztur sāpīgi dzīvas, arī kaitīgo ieradumu gadījumos būtu jānomaina vide sev apkārt. Grūtāk, protams, atteikties no nevēlamu paziņu uzmācības, toties itin viegli ir, piem., uz galda turēt svaigus augļus, minerālūdeni un pat ziedus, tādā veidā šīm asociācijām dodot iespēju dziedēt apziņu. To visu var lietot arī uzturā, un tajā, ko var sajust un lietot, ir spēks.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Tomēr haoss var būt ne tikai nevīžība, bet arī protesta pazīme pret pastāvošo kārtību, iekārtu vai arī mēģinājums sevi pasargāt no citu teikšanas, jo tad, kad Tu iedibini jelkādu kārtību, pasaule vienā ziņā sāk griezties ap kaut ko ļoti konkrētu- tam ir pakārtota,- bet citā ziņā uz laiku ir tā kā pamirusi dēļ iedibinātās kārtības. Ja, piem., bērnam, kolēģim vai Tavam partnerim svarīgas lietas dzīves un sadzīves laikā netiek ņemtas vērā, tad esošā ‘kārtība’ tam var asociēties tieši ar to, bet nekārtība, kas dezorganizē vidi, var asociēties ar cerību, ka viss vēl var mainīties. Protams, šāda veida dezorganizācija var būt arī nepamatota vēlme dominēt pār citiem.

  Un gluži pretēji– ne ar vēlmi dominēt haosā indivīds var censties pasargāt sevi no iekātu kariem, kuri iesākas ar to, ka vieniem šķiet, piem., ola ir lobāma no strupā gala, bet otri to uzskata par galīgi nepieņemamu- pasaules klasika.

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas