Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Sapņu daktera- klauna praksi pārņem Bērnu slimnīca

  Publicēts | decembris 15, 2012 |

  220px Patch Adams Sapņu daktera klauna praksi pārņem Bērnu slimnīcaBiedrība Dr.Klauns sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, Izraēlas vēstniecības, uzņēmuma Food Union un P.Avena labdarības fonda Paaudze atbalstu 2013.gadā Latvijā plāno realizēt Sapņu daktera jeb Dakteru klaunu projektu. Domājams, pieredze ņemta no amerikāņu ārsta Hunter Doherty Adams ar iesauku Plāksteris prakses. Pēc šī dzīvestāsta ir uzņemta arī mākslas filma “Plāksteris Adams” ar Robinu Viljams galvenajā lomā.

  Pašreiz ir izsludināta pirmā potenciālo Dakterādes klaunu atlase. No 12. Līdz 25. decembrim biedrība «Dr.Klauns» meklē nākamos Dakterklaunus, lai izveidotu šo unikālo Sapņu daktera klaunādes grupu, kur katrs, izejot vairākus “nenopietnības” un arī nopietnus apmācības posmus, tiks sagatavots patstāvīgam darbam kā Dakteris Klauns Rīgas Bērnu Klīniskās universitātēs slimnīcā.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Pašas svarīgākās īpašības, kurām ir jāpiemīt Dakterim Klaunam – artistiskums un radošās spējas, komunikablitāte, gatavība mācīties un pilnveidoties, spēja atrast kopīgu valodu ar bērniem, izpratne par darba specifiku slimnīcā un psiholoģiskā noturība pret iespējamām grūtībām.

  „Aktīvas klaunu terapijas kustības ir ASV, Izraēlā, Rietumieropā un Krievijā. Visās slimnīcās, kur Sapņu dakteri parādās, vajadzība pēc viņiem mediķu ikdienas darbā tikai pieaug. Pēc atlases procesa un intervijām apmācību procesu plānojam uzsākt jau februārī, pirmā prakse notiks pavasarī, bet pilnvērtīga darba sākums – jūnijā. Ceram, ka Latvijā Sapņu dakteri būs labi palīgi gan mediķiem, gan mazajiem pacientiem,” saka biedrības «Dr.Klauns» dibinātāja Marianna Milovska.

  Jāsaka gan, ka tas ir psiholoģiski smags darbs, jo tieši šie psiholoģiskie atšķetinājumi un raizes, ko smagos bērnu saslimšanas gadījumos arī pašiem dakteriem ikdienā ir visgrūtāk pārdzīvot, tagad kaut kādā mērā gulsies uz šīs klaunādes prakses pleciem. Piedāvātais atalgojums- sākotnēji 60 LVL stipendijas veidā,- vairāk šo amatu raksturo kā brīvprātīgā misiju, ne darbu. Bet klauniem taču arī gribās ģimeni, tā arī būtu jāuztur ne tikai klaunādes līmenī. Šāda prakse, protams, Bērnu slimnīcā noderētu, tomēr pašreiz, ja tikai dēļ pāris pieticīgām piepelnīšanās reizēm nedēļā kādam, kas nav saistīts ar ārstniecības praksi slimnīcā, nosaucot to par nopietnu darbu, tas neizklausās visai pārdomāti. Cita lieta, ja šo specifisko specializāciju pārņemtu ārpus ārstniecības iestādes esošie izklaides pasākumu organizētāji un to varētu slimnīcas iegādāties kā ārpakalpojumu. Tas, protams, nebūtu tik dziedinoši uzjautrinoši, kā tad- ja jokus taisītu pats dakteris.

  Uzzini vairāk: kas sagaida šī projekta dalībniekus..

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvRiga IFF ietvaros pirmo reizi Latvijā demonstrēs filmu 'Ārpus'DELFI.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par "Austrumeiropu". Tā ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Cet, Aug 10, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri

  Viens komentārs rakstam “Sapņu daktera- klauna praksi pārņem Bērnu slimnīca”

  1. moderators
   decembris 16th, 2012 @ 5:27 pm

   Nja, domāju, Latvijas iezemiešiem savā pašapziņā un pāsvērtībās ir jāsasparojas, un nav ko nevietā ar ziedošanos un brīvprātīgā darba kultu izlekt.

   Citādi atkal tā pasaulīte gluži kā apokalipses priekšā kājām gaisā apgriežas- slimnīcās iepirktas dārgas aparatūras, lai pētītu un veiktu smalkas diagnozes, bet kā ir runa par cilvēka darba veselīgu atalgojumu, tā pat šī industrija sāk manāmi bremzēt.

   Bet veselības pamatā ir tieši dzīvotspējīgi atalgots darbs: to mediķiem jau tas būtu tā kā jāzin,- plika cilvēkmīlestība gluži kā jebkurš cits uztura bagātinātājs nespēj aizvietot pilnvērtīgu uzturu.

   Katrā gadījumā mana atbilde uz šo iniciatīvu būtu ironiska: “piedodiet, bet par piedāvāto “stipendiju” 60 LVL mēnesī man jokot vairs negribās.” Un ja arī dzīve uz ko tādu piespiestu, mana būtība, ieejot palātā, teiktu: vai zombiju gaidījāt!?

   Var, protams, par piedāvāto atalgojumu apmācīt kādu bez pajumtes palikušu grūtdieni.
   Pārtikušo vecāku slimie bērni, skrandaini ieraugot, varētu izsmieties uz nebēdu, dziedinoši saprotot, viņu dzīve
   nemaz tik štruntīga nav; un varbūt pat no tiem skrandainīšiem- dakterklauniem
   tādā veidā kāds mūsdienu “Čaplins” izšķiltos..  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas