Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

  • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
    Latvijas simtgade »

     

    FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

    Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

     

    DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

     

  • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
  • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
  • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
  • Biogrāfiskās mākslas filmas

    Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
  • Kino industrijas jaunumi  • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

  • Shoppings kopā ar dizaineri

    Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
    * ieskaties cenrādī »  • Un, siltām rokām skaudams zemes telpu,
    Nāk brīnums - gaišais Ziemassvētku laiks


    TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


    Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

    Dizaina konkurss Vecrīgas ielu tirdzniecības vietu risinājumiem

    Publicēts | novembris 25, 2012 |

    Rīgas pilsētas būvvalde izsludina atklātu dizaina konkursu; teik meklētas dizaina idejas Vecrīgas suvenīru tirdzniecības vietām / ideja, stendsLai jau tuvākajā nākotnē suvenīru un mākslas priekšmetu tirgotāji Vecrīgā izmantotu pilsētvidē iederīgas, tieši Rīgai raksturīgas tirdzniecības iekārtas, Rīgas pilsētas būvvalde izsludina atklātu dizaina konkursu ielu tirdzniecības vietu risinājumiem. Labāko priekšlikumu apbalvošanai paredzēti 3200 lati.

    Konkursa mērķis iegūt etalonmodeli ielas tirdzniecības vietai Vecrīgas ielās tā, lai suvenīru un mākslas priekšmetu pārdošana Rīgā pozitīvi papildinātu pilsētas vizuālo tēlu. Pašlaik pilsētas ielās iekārtotās tirdzniecības vietas nav stilistiski vienotas, turklāt daļa no tām jau ir fiziski novecojušas.
    TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
    Zvaigžņu lietus nolīst klusi,
    Visa zeme mirdzēt sāk.
    Griežas gads uz otru pusi,
    Ziemassvētki atkal klāt!

     Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

    Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


    Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs saka: „Pēc kvalitatīva tipveida dizaina risinājuma vislielāko vajadzību var just pavasarī, kad sākas aktivitāte ielu tirdzniecībā – tirgotāji labprāt savas preces izvietotu vizuāli un tehniski veiksmīgās tirdzniecības vietās, tādējādi iegūstot arī lielāku tūristu uzmanību. Varam ieteikt labākos risinājumus, kas jau šobrīd tiek izmantoti, taču ticu, ka varam atrast arī unikālu ielas tirdzniecības vietu dizainu, kas kļūtu par sava veida Vecrīgas vizītkarti”.

    Konkursā aicināti piedalīties arhitekti, ainavu arhitekti, dizaineri un mākslinieki, kā arī mākslas, arhitektūras un ainavu arhitektūras studiju programmās studējošie augstskolu studenti. Veiksmīgākā risinājuma autoram paredzēta 1500 latu prēmija, otrās vietas ieguvējam – 1000 latu, savukārt trešā labākā darba iesniedzējam – 700 latu liela godalga.

    Dizaina risinājumi jāiesniedz līdz 2012.gada 10.decembrim plkst. 14.00 Rīgas pilsētas būvvaldes Klientu apkalpošanas centrā, Amatu ielā 4. Konkursa nolikums: NOTEIKUMI dizaina konkursam..

    Dizaina konkursa dalībniekiem:
    pieteikuma anketa..

    Papildus informācija: info par konkursa norisi sniedz Rīgas pilsētas būvvaldes Pilsētvides dizaina pārvaldes vadītāja Arta Goldberga, tālr. 67105450, e-pasts: arta.goldberga@riga.lv

    Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


    Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

    Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
    Pie, Nov 17, 2017
    Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
    Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
    Tre, Okt 04, 2017
    Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
    Lsm.lv«Riga IFF» kino festivālā triumfē Igaunijas filma «November»Lsm.lvJau vēstīts, ka no 7. līdz 17. septembrim „Splendid Palace” (arī – „Kino Bize” un „K Suns”) ar vairāk nekā 120 filmām deviņās ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
    Sve, Sep 17, 2017
    Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

    TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
    Komentāri    Neatradi, ko skatīties internetā?
    Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
    mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
    KINO AFIŠA

    + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
    Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

    Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

    Kino māksla, vide un kultūra »    Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

    Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online   • 
  • Redaktora sleja

    Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

    Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

    Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli.  • Latvijas Reitingi
    Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
    Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

    Top.LV
    KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
    Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

    KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens