Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Latviešu radītā kultūras valūta dodas pasaulē

  Publicēts | oktobris 27, 2012 |

  totaldobze dobziki kaspars lielgalvis 300x273 Latviešu radītā kultūras valūta dodas pasaulēVEF kvartāla Totaldobže Mākslas centra līderis, mākslinieks Kaspars Lielgalvis 26. oktobrī galerijā Verkligheten- Ūmeo pilsētā, Zviedrijā,- atklāja izstādi. Kaspars Lielgalvis izstādīja mākslas projektu “Nekonvertējamā Kultūras valūta Dobžiki”. Ūmeo tāpat kā Rīga 2014. gadā būs Eiropas Kultūras galvaspilsēta. Ar šo izstādi galerija “Verkligheten” Ūmeo pilsētā sāk iepazīstināt pasauli ar māksliniekiem no Rīgas.

  Ūmeo ir lielākā pilsēta Zviedrijas ziemeļu daļā (116,000 iedzīvotāju) ar vienu no visstraujākajām izaugsmēm. Ūmeo atrodas apmēram 600 km uz ziemeļiem no Stokholmas un apmēram 400 km uz dienvidiem no polārā loka. Izstāžu zāļu darbības kvalitātes pētījumā 2011. gadā galerija “Verkligheten” atradās 10 pozīcijā Zviedrijā. Galerijas darbību pilnībā finansē Zviedrijas Kultūras Ministrija un Ūmeo pašvaldība.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Izstādes atklāšanas laikā notika diskusija ar Umeo Universitātes Juridiskās fakultātes pasniedzēju Johan Holm, vietējo mākslinieku Alexander Svartvatten un galerijas kuratori Johanna Hästö. Tajā piedalījās arī mākslinieks Kaspars Lielgalvis no Totaldobže Māksas centra (VEF radošais kvartāls, Rīga). Ūmeo iedzīvotāji, savukārt, tika aicināti līdz izstādes beigām (16. novembrim) uz galeriju atnest savus modinātājus un nodot mākslinieka rīcībā, iemainot tos pret Dobžikiem- Totaldobže Mākslas centra iedibināto kultūras valūtu,- kurus vēlāk varēs izmatot dažādu kultūras pasākumu apmeklējumiem. No aprites izgājušajie modinātājpulksteņi tiks izmantoti skaņas instalācijai, kuru Kaspars Lielgalvis ieplānojis izstādīt Mākslas mesē SUPERMARKET Stokholmā 2013. 15-17. februārī.

  “Dobžiki” projekta pirmsākumi meklējami pirms gada laikā, kad Totaldobže Mākslas centrs gatavojās dalībai Starptautiskajā mākslinieku iniciatīvu mākslas mesē SUPERMARKET Stokholmā. Piecus Dobžikus saņēma katrs stenda apmeklētājs, kurš atdeva kādu savu ideju Totaldobže Mākslas centram. Jau pēc pāris mēnešiem Dobžiki tika doti arī tiem apmeklētājiem, kuri 2012. gada Totaldobže sezonas atklāšanas pasākuma laikā savas idejas kā sēklu simboliski iestādīja podiņā un audzēšanai atdeva Totaldobže Mākslas centram. Pēc tam tas tika darīts arī Tallinā. Kopumā Totaldobže Mākslas centrs tika pie vairāk nekā 700 latviešu, igauņu, zviedru, itāļu, krievu, japāņu un daudzu citu tautību pārstāvju visdažādākajām idejām.

  Pēc alternatīvām valūtām veltītā seminārā mākslas projektu telpā PTARMIGAN, Tallinā, Kaspars Lielgalvis nolēma sākt izmantot Dobžikus kā alternatīvu jau esošajām valūtām, dodot tos kā papildus samaksu tiem, kuri ir iesaistījušies Totaldobže Mākslas centra darbībā, bet, pateicoties pēdējo gadu Latvijas kultūrpolitikai, saņem nesamērīgi zemus honorārus vai bieži vispār neko par ieguldīto darbu. Kopš 2012. gada marta Dobžiki atrodas apritē un 5 Dobžiki garantē 100% atlaidi ieejas biļetēm visos Totaldobže Mākslas centra pasākumos.

  Jau tuvākā nākotnē mākslinieks Kaspars Lielgalvis kā Totaldobže Mākslas centra vadītājs aicinās arī citas mākslas institūcijas akceptēt Dobžikus, tādā veidā nodrošinot Dobžiku īpašniekiem (tie, kuri devuši savu ieguldījumu kultūras nozares attīstībā, pretī saņemot neadekvātu atalgojumu) plašākas piekļuves iespējas aktuālajiem kultūras procesiem, kurus dēļ noteiktās ieejas maksas bieži vien paši kultūras darbibieki nevar atļauties apmeklēt, tādā veidā zaudējot iespēju aiziet uz kvalitatīvu (arī izglītojošu) kolēģu izstādi, koncertu, izrādi vai cita veida pasākumu.

   

  KARTE Latviešu radītā kultūras valūta dodas pasaulē

  Kā viņus atrast

   

  Saistītās tēmas:

  Kādreiz VEF, šobrīd..

  ..uz bloga titullapu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas