Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Latvijas Pasts aicina kļūt par pastmarkas dizaina autoru

  Publicēts | oktobris 18, 2012 |

  Tas nav būtiski, vai esi grafiskā dizaina profesionālis, vai arī Tev vienkārši patīk radīt: Latvijas Pasts jau otro gadu, atzīmējot Pasaules pasta dienu, aicina ikvienu uzņēmumu, ģimeni vai indivīdu piedalīties pastmarku dizaina konkursā.


  pastmarkas dizaina konkurss latvijas pasts 300x152 Latvijas Pasts aicina kļūt par pastmarkas dizaina autoru

  No 10. līdz 22.oktobrim jebkura- arī juridiska persona,- var iesūtīt Latvijas Pastam savu dizaina ideju pastmarkai. Konkursa gala uzvarētāju noteiks sabiedrības balsojums sociālajos tīklos, visvairāk balsu ieguvusī ideja tiks izmantota reālas pastmarkas dizaina izstrādē un 2013.gadā nodrukāta 300 000 eksemplāru.  Katru gadu Latvijas Pasts izdod vidēji līdz pat 20 jaunu pastmarku, kuru tematika saistīta ar Latvijai svarīgiem notikumiem vai personībām valsts vēsturē, kultūrā un apkārtējā vidē.

  Latvijas Pasts sagaida visdažādāko tēmu dizaina pieteikumus. 2011.gada konkursa pieredze liecina, ka pastmarku iesniedzēju projektos atspoguļotas gan ievērojamas vietas un cilvēki, gan arī dabas ainavas, ziedi un dzīvnieki; arī pašportreti un interesanti grafiskā dizaina paraugi.

  Iesniegtos pastmarku dizainus vērtēs žūrija, kuras kodolu veido Latvijas grafiskā dizaina un reklāmas, kā arī filatēlijas jomas speciālisti. 23.oktobrī labākie darbi tiks nodoti publiskam balsojumam, izmantojot sociālo tīklu Twitter, Draugiem un Facebook kontus.

  Pastmarku dizaina ‘2011 finālisti  Iepazīties ar konkursa noteikumiem un pastmarku dizaina idejas iesniegt iespējams internetā: www.jaunapastmarka.lv »
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Dizaina turnīri – konkursi māksliniekiem un dizaina speciālistiem:

  DizainaTurniri logo Latvijas Pasts aicina kļūt par pastmarkas dizaina autoru
  Zemgales ZiņasJelgavas Amatu vidusskolas audzēkne piedalīsies konkursā Abū DabīZemgales ZiņasCeļazīmi uz “WorldSkills 2017” konkursu ieguva astoņi jaunieši – apģērbu izgatavotāja E.Skrindževska no Jelgavas Amatu vidusskolas, skatlogu noformētāja Linda Vilka no ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Ses, Aug 19, 2017
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  DizainaTurniri logo Latvijas Pasts aicina kļūt par pastmarkas dizaina autoru
  18 AUGDaugavpilsDeputāti pieņēma zināšanai Attīstības departamenta speciālistu sagatavoto informāciju par pašvaldības ēku energoefektivitāti paaugstinošo projektu īstenošanu, bet vislielākās diskusijas bija par ERAF projektu “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas ... ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Pie, Aug 18, 2017
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  DizainaTurniri logo Latvijas Pasts aicina kļūt par pastmarkas dizaina autoru
  DELFI.lvFoto: Kā tika izvēlēta labākā 'Rīgas kūkas garša 2017' - Tasty.lv ...DELFI.lvPar godu Rīgas pilsētas svētkiem, speciāli izveidota žūrija kopā ar iedzīvotājiem izvēlējusies labāko "Rīgas kūkas garšu 2017" – konditores ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Tre, Aug 16, 2017
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  DizainaTurniri logo Latvijas Pasts aicina kļūt par pastmarkas dizaina autoru
  Детектор медіа. Watchdog українських ЗМІЛоготип «Євробачення-2017» переміг на престижному міжнародному конкурсі дизайнуДетектор медіа. Watchdog українських ЗМІЛоготип «Євробачення-2017», яке пройшло цього року в Києві, отримав премію Best of the best в ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Otr, Aug 15, 2017
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  DizainaTurniri logo Latvijas Pasts aicina kļūt par pastmarkas dizaina autoru
  Pašmāju dizainere Madara Nusbauma: esmu vietā, kur spēju būt pati!TVNET.lvCik gan bieži dzīve piespēlē liktenīgus pavērsienus, kas sākotnēji šķiet mums nepiemēroti, bet vēlāk bez tā vairs nespējam savu ikdienu baudīt. ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Otr, Aug 15, 2017
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas