Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūras radošā industrija 2017/2018

Kultūras ziņu apskati un filmas online kinoteātrī bez maksas, abonē interneta TV par zemāko cenu » radošās industrijas pasākumi & izklaides programma ziņās 2017/2018 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt

 • Ziemassvētki - tirdziņi un pasākumi un programmasAKTUĀLI ŠOBRĪD:
  Latvijas simtgade »

   

  FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

   

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

   

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī » • Un, siltām rokām skaudams zemes telpu,
  Nāk brīnums - gaišais Ziemassvētku laiks


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Ziemassvētki - dāvanas svētkos, pasākumi, izklaide un atpūta

  Latvijas Pasts aicina kļūt par pastmarkas dizaina autoru

  Publicēts | oktobris 18, 2012 |

  Tas nav būtiski, vai esi grafiskā dizaina profesionālis, vai arī Tev vienkārši patīk radīt: Latvijas Pasts jau otro gadu, atzīmējot Pasaules pasta dienu, aicina ikvienu uzņēmumu, ģimeni vai indivīdu piedalīties pastmarku dizaina konkursā.


  Latvijas Pasts. Pastmarkas dizaina konkurss 2012, afiša

  No 10. līdz 22.oktobrim jebkura- arī juridiska persona,- var iesūtīt Latvijas Pastam savu dizaina ideju pastmarkai. Konkursa gala uzvarētāju noteiks sabiedrības balsojums sociālajos tīklos, visvairāk balsu ieguvusī ideja tiks izmantota reālas pastmarkas dizaina izstrādē un 2013.gadā nodrukāta 300 000 eksemplāru.  Katru gadu Latvijas Pasts izdod vidēji līdz pat 20 jaunu pastmarku, kuru tematika saistīta ar Latvijai svarīgiem notikumiem vai personībām valsts vēsturē, kultūrā un apkārtējā vidē.

  Latvijas Pasts sagaida visdažādāko tēmu dizaina pieteikumus. 2011.gada konkursa pieredze liecina, ka pastmarku iesniedzēju projektos atspoguļotas gan ievērojamas vietas un cilvēki, gan arī dabas ainavas, ziedi un dzīvnieki; arī pašportreti un interesanti grafiskā dizaina paraugi.

  Iesniegtos pastmarku dizainus vērtēs žūrija, kuras kodolu veido Latvijas grafiskā dizaina un reklāmas, kā arī filatēlijas jomas speciālisti. 23.oktobrī labākie darbi tiks nodoti publiskam balsojumam, izmantojot sociālo tīklu Twitter, Draugiem un Facebook kontus.

  Pastmarku dizaina ‘2011 finālisti  Iepazīties ar konkursa noteikumiem un pastmarku dizaina idejas iesniegt iespējams internetā: www.jaunapastmarka.lv »
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Zvaigžņu lietus nolīst klusi,
  Visa zeme mirdzēt sāk.
  Griežas gads uz otru pusi,
  Ziemassvētki atkal klāt!

   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Dizaina turnīri – konkursi māksliniekiem un dizaina speciālistiem:

  Neatkarīgā Rīta AvīzeMeklē Latvijas labākos dizaina darbusNeatkarīgā Rīta AvīzeSākusies darbu pieteikšana nacionālas nozīmes dizaina konkursam - Latvijas Dizaina gada balva (LDGB). Dizaineri ir aicināti bez maksas pieteikt savus darbus balvai ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Ses, Jan 13, 2018
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  Neatkarīgā Rīta AvīzeMuzejs kā valsts vizītkarteNeatkarīgā Rīta AvīzeTas punkts, kurā atrodas mūsu apvienības muzeji, ir ļoti atšķirīgs. Īpaši, paraugoties uz starptautisko dizaina balvu ieguvušo Tadenavas muzeju. Jāatzīmē, ka trīs Latvijas ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Cet, Jan 11, 2018
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  Pirmā tikšanās: Volkswagen T-Roc RīgāTVNET.lvJau no attāluma redzams, ka. tas ir Volkswagen, taču ar modelim specifiskām virsbūves proporcijām un kupejisku jumta līniju. Volkswagen dizaina valoda šeit piedzīvojusi jaunu interpretāciju, un ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Cet, Jan 11, 2018
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  Pastnieka stāsts: Sūtījumu piegādātājs – arī mazliet psihologsDienaVAS Latvijas pasts ik gadu organizētais konkurss Mans pastnieks, kurā iedzīvotāji, aizpildot anketu, saka paldies un izceļ, viņuprāt, labākos pasta aroda pratējus, apliecina, ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Otr, Jan 09, 2018
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi
  DELFI.lvKuršu ķoniņi, Latvijas novadi un medus – kam šogad veltīs kolekcijas monētasDELFI.lvŠogad tiks izdota kolekcijas monēta "Mana Latvija", kuras dizains būs balstīts centrālās bankas izsludinātā bērnu zīmējumu konkursa uzvarētājas Elizabetes ../ konkurss māksliniekiem un dizaineriem »
  Pie, Jan 05, 2018
  Source: Māksla & dizains kultūras ziņās, konkursi

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes Latvijas ziņās ‘2017

  Latvijas RadioKotbusas festivālā, virtuālais kino un islandiešu režisors Fridriks Tūrs FridriksonsLatvijas RadioRaidījumā dzirdēsiet atskaņas no Kotbusas kino festivāla Vācijā, kas piedāvā Austrumeiropas kino. Tā žūrijā piedalījās arī latviešu aktrise Elīna ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Nov 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Zināmi Nacionālās kino balvas Lielais Kristaps nominantiDienaNominētās filmas vērtēs īpaša Lielā Kristapa starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad strādās Renārs Vimba, režisors, Daira Aboliņa, starptautiskās kinokritiķu asociācijas FIPRESCI Latvijas nodaļas vadītāja, ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Tre, Okt 04, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Lsm.lv«Riga IFF» kino festivālā triumfē Igaunijas filma «November»Lsm.lvJau vēstīts, ka no 7. līdz 17. septembrim „Splendid Palace” (arī – „Kino Bize” un „K Suns”) ar vairāk nekā 120 filmām deviņās ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Sve, Sep 17, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens