Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Kā radās nauda? Stāsts par zeltkali Fabianu

  Publicēts | oktobris 10, 2012 |

  Kā radās nauda. Stāsts par zeltkali Fabianu / Izglītojoši lakonisks vēstījums par to, kā radās nauda un kas notiek, kad nauda sāk valdīt pār sabiedrību. Stāsts “Kāpēc visur trūkst nauda” ir mēģinājums uzskatāmi parādīt, kā darbojas suģestējošā naudas sistēma pasaulē, kas rada ekonomisko verdzību un kāpēc no parādiem nav izejas. Izglītojies, dalies informācijā un meklē atbildi, kā rīkoties, lai neiekļūtu parādu apburtajā lokā.


  kapec visur trukst nauda 300x174 Kā radās nauda? Stāsts par zeltkali Fabianu

  Neatklātais banku un finansu sistēmas noslēpums –
  kāpēc visur trūkst nauda? Stāsts par zeltkali Fabianu..

  playButton Kā radās nauda? Stāsts par zeltkali Fabianu

  Kas pēc būtības ir kredīts?

  Naudas aizdevumu humors, kuru pēc tam nav kas satīra jeb – kuros brīžos par kredītu vairs nenāk smiekli
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Atnāca Jānis pie Miķeļa sirdi izkratīt, un sarunā atklājās, ka Jānim pietrūkst naudas Labo Lietu plāniem.
  Miķelis teica:

  – Negaudies! Tev vajag 100 naudiņas? Es tev tās pārdošu!
  – Kā tas ir?
  – Es tev tās 100 naudiņas esmu ar mieru pārdot par 105 naudiņām.
  Dumjš esi, vai!- Iesaucās Jānis,- Ja jau man būtu 105 naudiņas, es tev nesūkstītos, ka man vajag aizdevumu par 100 naudiņām.
  – Nu, jā, bet tev tās naudiņas nav! Man ir..
  – Neko nesaprotu!- Iesaucās Jānis.
  – Viss ir ļoti vienkārši un, galvenais, ka ērti!- atbildēja Miķelis,- Es tev pārdodu 100 naudiņas par 105, bet, tā kā tev tās 105 naudiņas nav, dod man ķīlu. Piemēram, re, savu mobilo telefonu. Vēlāk, kad tev būs nauda, atdosi man 105 naudiņas, bet es tev atdošu tavu mobilo telefonu. Ja laikā tomēr nevarēsi atdot tās 105 naudiņas, par kurām tev pārdevu 100, es piedevām vēl paņemšu tavu mobilo, bet tās 105 naudiņas tik un tā tev būs man jāatdod.

  Ātrie kredīti online, naudas aizdevumi internetā – vai aizņemties ir droši?

  Jeb: kā aizņemties atbildīgi..

  Ātrie aizdevumi, kredīti internetā ir kļuvuši pat ļoti pieejami teju vai ik vienam interesentam. Tomēr, pirms izlem, vai aizņemties, apzinies saistības, kas slēpjas aiz vārdiem- AIZŅEMIES ATBILDĪGI, IZVĒRTĒJOT IESPĒJAS KREDĪTU ATMAKSĀT:

  -pirms domā naudu aizņemties, skaidri apzinies, ka tev šī nauda būs jāatdod noteiktā laikā;
  -neskatoties uz to, ka acīmredzami esi pārliecināts, Tev pēc aizdevuma sekos arī ieņēmumi, paredzi krīzes scenāriju arī gadījumam, ja tas tā nenotiek;
  -darījumos, neskatoties uz partneru iepriekšējo reputāciju, iepazīsti savus sadarbības partnerus tuvāk un tieši saistībā ar konkrēto lietu, kurā domā sadarboties;
  -ja darījumu forma to pieļauj, paredzi iespēju saņemt kompensāciju (kavējuma procentus) par līgumā atrunātajā laikā neizmaksātiem naudas ieņēmumiem.

  Un tā Tu visdrošāk iepazīsi, kas slēpjas aiz vārda KREDĪTS. Pačukstēšu mazliet priekšā- pēc eiforijas par it kā viegli un ātri saņemtiem naudas līdzekļiem saviem Labo Lietu plāniem tā ir arī atbildība naudas kredītu laikā atdot.

  Kāpēc pastāv kreditēšana jeb naudas aizdošana

  Jeb: ar ko nebūtu jāsaista ātro kreditēšanu, naudas aizdošanu internetā tai skaitā

  Naudas aizdošana līdzīgi kā jebkura cita rūpala kādam ir arī bizness. Protams, ja Tev ir tik labas attiecības ar līdzcilvēkiem, ka Tev gluži kā beznosacījumu mīlestībā mīļotais draugs vai paziņas ir ar mieru naudu aizdot bez nosacījumiem, Tu, iespējams, par to neaizdomāsies.

  Iespējams, Tu neaizdomāsies par to arī tajos gadījumos, kad Tev ir pašsaprotami naudu gluži kā jebkuru citu aizdotu lietu atgriezt tā īpašniekam tādā pašā stāvoklī kā aizņemoties un vēl pieliekot kādu dāvaniņu klāt pateicībai par pretimnākšanu un iejūtību.

  Tie, kuriem naudas aizdošana un ātrie kredīti internetā jau ir kļuvuši par ikdienas nodarbi jeb biznesu, ar kuru pelnīt iztiku, īpaši neapgrūtina savus klientus- tiek nosaukti nosacījumi, pie kādiem šie naudas aizdevumi jeb kredīti varētu tikt piešķirti- kādā apjomā, uz cik ilgu laiku un kādu summu ietvaros, u.tml.,- un arī nekādas citas pateicības dāvanas netiek gaidītas tādā veidā, kā to varbūt naudas aizdevuma tīkotājs ir iedomājies, aizņemoties paziņu lokā. Toties šī pateicība tiek gaidīta kā kredītprocenti kas izteikti jau konkrētā naudas izteiksmē. Un šeit vairs nav īpaši vietas emocijām. Kredītu piešķīrēji nepiedāvā naudu- tai skaitā kā ātro aizdevumu internetā,- dēļ tā, ka Tu nespēj nopelnīt pietiekoši daudz naudas iztikai un turpini šo dzīvesveidu nedomājot. Naudas aizdevēju (kreditoru) iejūtība aprobežojas ar līdzjūtību atdodamu vērtību ietvaros. Vēl vairāk- naudas aizdevēji gaida garantijas jeb ko Tu vari piedāvāt kā segumu gadījumam, ja kaut kādu neparedzamu apstākļu dēļ nespēsi atdot to naudu, ko esi aizņēmies.

  Protams, nelielu summu ietvaros online naudas aizdevumos ātro kredītu internetā gadījumos ir vieglāk prognozēt, kas varētu būt šis segums kredītam jeb naudai, kuru kāds ir aizņēmies. Tāpēc arī ātro kredītu iespējas un naudas aizdevumi internetā ir kļuvuši tik populāri. Arturs, piem., var droši aizņemties naudu tieši pirms svētkiem vai kāda cita viņam svarīga dzīves notikuma, zinot, ka nākošajā mēnesī būs alga jeb ienākumi, no kuriem viņš varēs šo aizdevumu kreditoriem atdot. Naudas aizdevējs, savukārt, var pārliecināties, ka Arturs ir godprātīgs pilsonis, viņam nav kredītu parādi, kas nozīmē, ka Artura kredītvēsture nav aptraipīta- viņš nav nevienā no naudas aizdevēju “melnajiem” jeb parādnieku sarakstiem. Vēl jo vairāk- iespējams, Artūrs jau iepriekš līdzīgā veidā ir aizņēmies naudu un ir spējis laicīgi šo naudas aizdevumu atdot. Naudas aizdevēji- kreditori,- to ņem vērā un ir gatavi piedāvāt jau lielākus naudas aizevumus, kas, iespējams, Artūram kā ātro kredītu un online naudas aizdevumu internetā cienītājam ir tobrīd svarīgi.

  Online naudas aizdevumus un ātros kredītus internetā nebūtu jāsaista ar labdarību, sponsorēšanu vai mecenātismu. Naudas aizdevēji jeb kreditori nav filantropi. Naudas aizdošana ir bizness, ar kura starpniecību kreditori nodrošina sev iztiku un rūpējas par to, lai šīs līdzekļu investīcijas sevi attaisnotu.

  Kas ir nauda?

  Jeb: nauda, tās tērēšana un tai piedēvētas vērtības

  Kas ir nauda? Vieni to ciniski dēvē par tikai gaumīgi apdrukātu papīru, citi- par ražošanas līdzekļiem un iztikas avotu; kādam tā, savukārt, ir kļuvusi par mistisku enerģiju, kuras piesaistīšanai jāvelta kādi maģiski rituāli.

  Visticamāk nauda dažādās situācijās pilda arī dažādas tai uzliktas un piedēvētas funkcijas. Tā ir kā garantija jeb vērtspapīrs mūsu radītajām lietām vai nodomiem. Ja mēs aizņemamies no cilvēkiem, ar kuru nodomiem patiesībā konfrontējam, iespējams, mums radīsies grūtības šos aizdevumus atdot. Vēl jo vairāk tāpēc īpaša uzmanība būtu jāpievērš ātro kredītu iespējām internetā, šo naudas aizdevēju, kreditoru reputācijai.

  Varbūt nauda trūkst tādēļ, ka neprotam ar to attaisnot radītās vērtības?

  Ilze sastrīdējās ar Maratu un nolēma pierādīt, ka spēj dzīvot labāk- ir pietikoši daudz citu puišu, kuri ar iekāri skatās uz Ilzi. Protams, lai labi izskatītos, tam ir jāvelta laiks un līdzekļi; arī dzīvokli, šķiroties no Marata, Ilzei kārojās nopirkt pašai savu. Ilzei kārojās neatkarību. Lai sasniegtu savus mērķus, Ilze sāka aizņemties naudu. Brīdī, kad Ilze to sajuta kā atsvabinošu pacēlumu, aizņemties un tērēt vēl pašas nenopelnīto Ilzei kļuva kā aizraujošs piedzīvojums. Tomēr Ilze nebija rēķinājusies ar cilvēkiem, uz kuru atbalstu tā cerēja ikvienā savā dzīves brīdī, un vienā brīdī tas pagaisa. Varētu jau teikt, ka nostrādāja kāds Dievišķs spēks, bet, iespējams, šie lēmumi tika pieņemti arī kaut kur dziļi līdzcilvēku sirdīs kā atbildes uz tiem brīžiem, kad Ilze izturējās galēji augstprātīgi.

  Naudas aizdevumi, ātrais kredīts- ziņas internetā online

  Par to, kas jauns naudas aizdevumu un ātro kredītu jomā online ziņās internetā

   

  naudasmaks magnets Kā radās nauda? Stāsts par zeltkali Fabianu
  +13°C, Z/ZA vējš, 1.9 m/sBauskas DzīveSveiki visiem, Es piedāvāju kredītus īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa terme.Je likts jūsu rīcībā aizdevumu no 5,000 EURO 1,000,000 eiro izteiksmē simple.Cela paša sākuma 5000 ..ziņas internetā online / nauda, aizdevumi & ātrie kredīti »
  Pir, Aug 14, 2017
  Source: Naudas aizdevums, ziņas internetā online
  naudasmaks magnets Kā radās nauda? Stāsts par zeltkali Fabianu
  Neatkarīgā Rīta AvīzeTiesas priekšā stāsies krāpnieks, kurš lombardos ieķīlāja viltus zelta ...Neatkarīgā Rīta AvīzeApsūdzētais, apzinoties, ka viņa rīcībā ir zelta investīciju lietņa atdarinājumi, ieķīlāja tos lombardos, noslēdzot aizdevuma līgumus pret ..ziņas internetā online / nauda, aizdevumi & ātrie kredīti »
  Pir, Aug 14, 2017
  Source: Naudas aizdevums, ziņas internetā online
  nauda icon Kā radās nauda? Stāsts par zeltkali Fabianu
  +19°C, DR vējš, 4.4 m/sBauskas DzīveCienījamie cilvēki visā pasaulē, es piedāvāt aizdevumus starp īpaši nopietna un ātra no 1000 € līdz 500.000 € uz visām personām, kas spēj atmaksāt ar ..ziņas internetā online / nauda, aizdevumi & ātrie kredīti »
  Ses, Aug 12, 2017
  Source: Ātrais kredīts, ziņas internetā online
  naudasmaks magnets Kā radās nauda? Stāsts par zeltkali Fabianu
  DienaAr saprātu pret riskiem / DienaDienaReiderisma problēmu Latvijas uzņēmējdarbības vidē raksturo krāpšanas gadījumi, pret kuriem jāvēršas tiesiskā ceļā, uzsver juridiskās jomas un biznesa vides ...un vēl ..ziņas internetā online / nauda, aizdevumi & ātrie kredīti »
  Ses, Aug 12, 2017
  Source: Naudas aizdevums, ziņas internetā online
  nauda icon Kā radās nauda? Stāsts par zeltkali Fabianu
  Neatkarīgā Rīta AvīzeAtejas lietu ministrijaNeatkarīgā Rīta AvīzeDiezin vai šādiem nolūkiem kāds dos ātro kredītu. Bet varbūt dos? Un ekonomika sils, un IKP augs? Ja ar šādiem paziņojumiem klajā nāktu narkomāns ..ziņas internetā online / nauda, aizdevumi & ātrie kredīti »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Ātrais kredīts, ziņas internetā online

   

  Meklēts un info atrasts pēc atslēgvārdiem internetā:

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties

  "payday loanshttp://www.daveautosmart.com/simply click for source"

  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvRiga IFF ietvaros pirmo reizi Latvijā demonstrēs filmu 'Ārpus'DELFI.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par "Austrumeiropu". Tā ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Cet, Aug 10, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas