Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Zinātnieku Nakts ‘2012

  Publicēts | septembris 28, 2012 |

  Zinatnieku nakts 2012 Latvija 150x150 Zinātnieku Nakts 2012Līdzīgi kā Muzeju Nakts Latvijā savu popularitāti ieguvusi arī Zinātnieku nakts (Latvijā oficiāli notiek kopš 2006. gada). 28.septembrī /piektdien vienlaikus astoņās pilsētās– Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Salaspilī, Valmierā un arī Cēsīs,- notiks ikgadējā Zinātnieku nakts, pasākumu tēma „Stāsts par enerģiju”. Pasākumus ievadīs populārzinātniski interaktīvās izstādes no Francijas „Stāsts par enerģiju” atklāšana Latvijas Zinātņu akadēmijas telpās. Visos Zinātnieku Nakts pasākumos ieeja ir bez maksas.

  Šogad Zinātnieku nakts aktivitātes Latvijā tematiski ir saistītas ar enerģētiku, dodot ieskatu enerģijas ieguves veidos un daudzveidīgajā pielietojamībā. 28.septembrī plašākai sabiedrībai apskatei būs atvērti zinātniskie institūti, augstskolu fakultātes, kur interesenti varēs piedalīties zinātniskos eksperimentos, iesaistīties diskusijās, uzdot jautājumus zinātniekiem un uz brīdi iejusties zinātnieka ikdienā. Kopīgi varēs no jauna atklāt lietas, bez kurām šodien mūsu ikdienas dzīve vairs nav iedomājama un kuras ir dažādu zinātnes sasniegumu rezultāts. Varēs iepazīties ar jaunām tehnoloģiju idejām, kas pateicoties zinātnei vēl var ienākt mūsu sadzīvē.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos  Neliels ieskats Rīgas Zinātnieku Nakts programmā:

  20.00-23.00 Visa vakara garumā Latvijas Zinātņu akadēmijas augstceltnes 15.stāva skatu laukumā – naksnīgās Rīgas un zvaigžņotās debess vērojumi.

  18.00-20.00 Eiropas Savienības mājā /Aspazijas bulvārī 28,- Zinātnes kafejnīca „Dzīvība kosmosā”. Zinātnes kafejnīcas vadītājs Dr. Juris Šteinbergs– zinātnieks un populāra TV raidījuma seja. Kafejnīcas diskusijā piedalās nozares eksperti.

  No plkst. 19.00 LU F.Candera kosmosa izpētes muzejā: rīdzinieka, raķešu būves pioniera Fridriha Candera 125 dzimšanas diena. Filma par Fridrihu Canderu un stends. Iespēja pašam „izstaigāt” Starptautisko Kosmisko staciju un vērot Starptautiskajā Kosmiskajā stacijā notiekošo.
  Sacensības:
  Raķetes modeļa šaušana tālumā.
  Raķetes modeļa izveidošana un palaišana.

  18.00-20.15 LU Teoloģijas fakultātē /Raiņa bulvārī 19,- auru redzēšana un vārdā saukšana. Kā iemācīties saredzēt auru? Uzzini, kāda ir Tavējā! (cilvēku un priekšmetu auras caur ultravioleto filtru; konkurss- uzvarētājiem ir iespēja iegūt savas auras fotogrāfiju).

  18.00-23.00 LU Ķīmijas fakultātē /Kr.Valdemāra ielā 48,- šovs:
  • Kā analizē ūdeni un tā saturu? Iespēja pašam piedalīties šajā procesā;
  • Ķīmijas eksperimentu demonstrācijas šovs: Ūdens unikālās īpašības. Četri seansi, katrs ~ 50 minūtes garš.

  18.00-23.00 LU Citvielu fizikas institūtā /Ķengaraga ielā 8,- pasākumi visa vakara garumā:
  • Ūdens enerģija – enerģijas atbrīvošana no ūdens, ūdenstriecis, ūdensstrūklu ģenerators; ierīces ūdens sadalīšanai, sausā un parastā ledus salīdzinājums;
  • Saules enerģija – ar saules paneļiem darbināmu mašīnu demonstrācija;
  • Cilvēka radītā enerģija – cik enerģijas izdalās cilvēkam veicot dažādas darbības?
  • Sprādzienu enerģija – ķīmisko reakciju un salūtu izdalītā enerģija;
  • Ar ūdens un saules enerģiju darbināmu mašīnu sacensības.

  18.00-23:00 LU Ekonomikas un vadības fakultātē /Aspazijas bulvārī 5 “Ūdens liešanas meistarklase”:
  1. Pamācība – kā daudz un gudri runājot neko nepateikt;
  2. Stendi ar “Labākajiem ūdens lējējiem ekonomikas/vadības sfērā” – informācija par vēsturiski nozīmīgu cilvēku, kurš ir daudz runājis, maz pasakot vai sasolījis to, kas vēlāk nav piepildījies.

  LU Botāniskais dārzs /Kandavas ielā 2,- ekskursijas pa Botāniskā dārza Augu mājām „Augi un dažādas vielas tajos– ūdens, eļļas, olbaltumvielas, cukuri, indīgie savienojumi ….”, sākums ik pusstundu no plkst. 18.00.

  Un tā ir tikai neliela daļa no Zinātnieku Nakts ‘2012 plānotajiem pasākumiem. Zinātnieku Nakts notiek visā Latvijā. Visu pasākumu programmu skati šeit: Zinātnieku Nakts ‘2012. Buklets »

  Avots: Latvijas Zinātņu akadēmija

  Uz bloga titullapu »

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas