Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Kur iesilda laikmetīgo mākslu ‘2012

  Publicēts | marts 14, 2012 |

  39164 Kur iesilda laikmetīgo mākslu 2012Piektdien 16/03/2012
  16:00-17:30 un 18:30-20:00
  Prezentācijas par Totaldobže mākslas centru
  (pagātne, šodiena un nākotne)


  • pavisam īsi par vēsturi, mērķiem un pašreizējo struktūru;
  • nesenā pagātnē (2012. gadā) notikušās aktivitātes: dalība mākslas mesē SUPERMARKET Stokholmā; darba vizītes Ukrainā un Moldāvijā Eiropas Kultūras Fonda (ECF) projekta TANDEM ietvaros;
  • aktuālie projekti: sezonas atklāšanas pasākums 31. martā; prezentāciju cikls Kompass un Melnais caurums tā ietvaros;
  Totaldobže mākslas centra balva; jaunās mākslas procesa radošā laboratorija (sadarbībā ar kuratori Ievu Kulakovu); Dzejas Slams (sadarbībā ar kuratori Katrīnu Vastlāvi);
  • plāni un ieceres: Baltā Nakts, Urban Poetry, Rīga 2014, koncertzāle; alternatīvi laikmetīgās kultūras finansēšanas avoti; sadarbība ar vietējām un ārvalstu laikmetīgās kultūras organizācijām, institūcijām un fondiem Prohelvetia, BKVB, Mitost, Britu padome, ASV vēstniecība Latvijā, Francijas kultūras centrs, Gētes institūts, Urban Institute utt..

  Prezentācijas aicināti apmeklēt gan tie, kuri vēlētos iesaistīties vai sadarboties ar Totaldobže mākslas centru, gan tie, kas vienkārši vēlas uzzināt par mākslas centra nākotnes vīziju. Pieteikumus iesaistīties Totaldobže mākslas centrā var sūtīt uz info@totaldobze.com / Totaldobže mākslas centra darbību atbalsta VKKF.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  17/03/2012 20:00
  John Cage
  Lecture of nothing
  muzikālā performance (~60”)
  39164 Kur iesilda laikmetīgo mākslu 2012Jaunās mūzikas dienu viesi – UMS ‘N JIP [umsnjip] ir viens no visnovatoriskākajiem un izcilākajiem šveiciešu mūsdienu mūzikas ansambļiem. Šo ansambli 2007. gadā dibināja Ulrike Mayer-Spohn [UMS] un Javier Hagen [JIP].

  Šobrīd tas ir viens no aktīvākajiem modernās mūzikas ansambļiem visā pasaulē, sniedzot apmēram 70 koncertus gadā un pasūtot apmēram 10 jaundarbus gadā. UMS ‘N JIP atskaņo novatoriskus, bieži skatuviskus uzvedumus balsij, ierakstiem, elektronikai, atspoguļojot dzīvās un digitālās performances mijiedarbi. Ansamblis atskaņo gan Eiropas, gan ārpus Eiropas mūziku. Kopš studijām (kompozīcijā, audio dizainā un mūzikas performancē) Nīderlandē, Vācijā, Itālijā un Šveicē, UMS un JIP tiek aicināti uz prestižiem modernās mūzikas festivāliem (Aviņjona, Cīrihē, Lozannā, Šanhajā , Donauešingenā, Honkongā, Ņujorkā, Karlsrūē, Berlinē, Bāzelē, Bernē, Parīzē, Strasbūra), kur tie uzstājās gan kā solisti, gan kā duets.

  Totaldobže mākslas centrs atrodas bijušajā VEF rūpnīcas teritorijā, tā mērķis ir nodrošināt platformu, kas būtu atvērta dažādu laikmetīgās mākslas disciplīnu pārstāvjiem (vizuālā māksla, dzeja, deja, mūzika, filozofija u.t.t.) radošiem eksperimentiem, prezentācijām, diskusijām, sadarbībai ar atšķirīgu disciplīnu pārstāvjiem gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

  Totaldobže mākslas mesē SUPERMARKET Stokholmā


  39164 Kur iesilda laikmetīgo mākslu 201217-19. februārī Stokholmā notiekošajā mākslas mesē SUPERMARKET (Stockholm Independent Art Fair) pirmo reizi paviesojās arī pārstāvji no Latvijas– “Totaldobže” mākslas centrs (Rīga, VEF) un mākslas centrs “Serde” (Aizpute). Šī mese ir īpaša ar to, ka tajā piedalās tikai mākslinieku izveidotas un pārvaldītas (artist run), ar vizuālo mākslu saistītas iniciatīvas.

  Artist run norāda uz to, ka izstāžu telpas vai citas iniciatīvas, kuru apzīmējumā tiek lietots šis vārdu salikums, ir mākslinieku “uzņēmējdarbības” rezultāts. Reti kad tās ir komerciāli veiksmīgas dēļ to darbības eksperimentālā rakstura, tās vairāk fokusējas uz inovatīvi nemateriālo vērtību radīšanu. Taču to aktīvā darbība blakus un roku rokā ar citām nevalstiskajām un valstiskajām kultūras struktūrām veicina mūsdienu kultūras telpas daudzveidību, iesildot vidi un radot arī iedvesmu citiem- jau pārdodamiem,- produktiem. “Mūsu gadījumā, mākslas centra veidošana ir mēģinājums apvienot māksliniekus, kuratorus un citus interesentus, lai pēc iespējas efektīvāk varētu darboties laikmetīgajā mākslā, kā arī lai radītu jaunu, no līdz šim pazīstamajām laikmetīgās mākslas institūcijām atšķirīgu platformu, kur satikties māksliniekiem un nemāksliniekiem,”- saka Totaldobže mākslas centra vadītājs mākslinieks Kaspars Lielgalvis.

  Šogad SUPERMARKET piedāvā apmeklētājiem satikt Artist run iniciatīvu pārstāvjus no vairāk nekā 80 organizācijām un 35 dažādām valstīm, piedāvājot iespēju uzzināt no pirmavota par viņu pašreizējām aktivitātēm.

  “Totaldobže” mākslas centra stendu pārstāv mākslinieki Laura Prikule, Kaspars Lielgalvis, Eva Vēvere un jaunā juriste Ilze Sirmā no Totaldobže brīvprātīgajiem. Stends ierīkots kā ideju stādīšanas cehs, izmantojot bijušās rūpnīcas VEF darbagaldus. Interaktīvo projektu ar ideju stādīšanu Laura aizsāka jau 2008. gadā, kad pirmo reizi Mākslas dienu ietvaros notiekošajās “Mākslas dienās mazajā Ņujorkā mazajā Rīgā” savā darbnīcā VEF teritorijā piedāvāja apmeklētājiem “iestādīt” savas idejas stādu trauciņos. Tagad projekts ir papildināts ar vairākiem elementiem, kas varētu palīdzēt katram pašam realizēt savu ideju dzīvē. Uz Stokholmu aizvestais Totaldobže mākslas centra stenda prototips uz vienu dienu tiks izvietots arī Rīgā vienā no mākslinieku darbnīcām Totaldobže mākslas centrā pasākuma “Radošie kvartāli iesilda Rīgu ‘2014” laikā. Šis pasākums notiks VEF teritorijā 31. martā.

  “Totaldobže” mākslas centra dalību SUPERMARKET atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Ziemeļvalstu ministru padome.


  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  banneris paraugs Kur iesilda laikmetīgo mākslu 2012

  LIELISKAS DĀVANAS mūsdienīgai sievietei: romantiskiem mirkļiem uz zemes vai debesīs; relaksācija gardēžiem un ekoprodukti. Izvēlies, kur internetā ērti iegādāties labāko arī Tavam dzīvesstilam.

  DaviniDavanas logo Kur iesilda laikmetīgo mākslu 2012E-pirkumiem izdevīga piegāde!

  Uzzini: kāpēc pasūtīt internetā?

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  Saistītie raksti: Totaldobže mākslas centrā..

  ..uz bloga titullapu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas