Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Tava Valentīndiena ‘2012- pasākumu kalendārs

  Publicēts | februāris 9, 2012 |

  11544011 cherry love Tava Valentīndiena 2012 pasākumu kalendārsIzziņai: lai gan ir bijuši vairāki kristiešu mocekļi vārdā Valentīns, visticamāk Valentīndiena savu nosaukumu pārmantojusi no kāda priestera imperatora Klaudija II valdīšanas laikā ap 270. gadu. Saskaņā ar leģendu priesteris rakstīja vēstules cietuma uzrauga meitai, ar kuru viņš bija sadraudzējies un kurā bija iemīlējies. Vēstules viņš esot parakstījis ar frāzi “no Tava Valentīna”.

  Taču visu mīlētāju kā svinamās dienas pirmsākumi tiek saistīti ar romiešu Luperkālijām (Lupercalia)- svētkiem, kas svinēti februāra vidū. Tajos svinēja pavasara atnākšanu, tika veikti auglības rituāli, kā arī salozēja pa pāriem sievietes ar vīriešiem. 5. gadsimta beigās pāvests Gelasijs I pārdēvēja Luperkālijas par Svētā Valentīna dienu. Aptuveni 14. gadsimtā Svētā Valentīna diena kļuva par romantikas dienu un ieguva tradīcijas, kas vairāk līdzinās mūsdienu Valentīndienas svinēšanas tradīcijām 14. februārī.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Informācijas pirmavots: lv.wikipedia.org


  Latvijā Valentīndienu svin salīdzinoši nesen, un, protams, ne katrs šo visu mīlētāju dienu atzīmē. Tomēr, kā reiz norādījusi socioloģijas pētniece Dagmāra Beitnere, Valentīndiena iegūst arvien lielāku popularitāti, jo ir brīva no ideoloģijas.


  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  banneris paraugs Tava Valentīndiena 2012 pasākumu kalendārs

  LIELISKAS DĀVANAS mūsdienīgai sievietei: romantiskiem mirkļiem uz zemes vai debesīs; relaksācija gardēžiem un ekoprodukti. Izvēlies, kur internetā ērti iegādāties labāko arī Tavam dzīvesstilam.

  DaviniDavanas logo Tava Valentīndiena 2012 pasākumu kalendārsE-pirkumiem izdevīga piegāde!

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


  Iespējas 2012.g. 14. februārī pabūt Valentīndienas pasākumos:

  o367 Tava Valentīndiena 2012 pasākumu kalendārs

  Visu mīlētāju- Valentīndienas vakarā „Artelī” būs arī atbilstoša noskaņa. Džeza balādes un ne tikai, Daumanta Kalniņa izpildījumā, katra ar savu stāstu, stāstu par un ap mīlestību, sākot no retāk dzirdētajām līdz pat ”My funny Valantine” un citām populārām melodijām. Balss, klavieres un kāda smeldzīgi vibrējoša stīga – veidos sirsnīgā vakara īpašo noskaņojumu.

  Pirkt biļetes: Valentīndiena Artelī >>

  Katru gadu par godu visu mīlētāju dienai Olgas Žitluhinas dejas kompānija dodas pie skatītājiem ar izrādi “Un atkal par to pašu”. Arī šogad Valentīndienā- 14. februārī,- deju studijas Dzirnas lielajā zālē būs skatāma skatītāju iemīļotā dejas drāma par mīlestību: …par to pašu mīlestību, kura ir tik skaista un tāla. Kā sārta pamale vasaras vakaros, kā atmiņas par bērnības zemeņogām uz mēles.”

  Pirkt biļetes: Valentīndiena DZIRNU DEJU SKOLĀ >>

  olak Tava Valentīndiena 2012 pasākumu kalendārs

  Jā, tieši „Īstais teātris” – Valentīndienā paskatīsimies paši uz sevi, aktieriem un teātri no malas. Būšanas un nebūšanas uz skatuves un aiz tās. Teātris par teātri! Kas mēs? Tie paši – Kārlis Kazāks &Co, Šmix ar kustību koordinēšanu, Lienīte ar gaismām un aktieri – Liuziniks, Zeļģe, Krūzkops, Vimba (Pēcis), Grase, Zvīgulis, Egliens un tak Kļavinskis

  Pirkt biļetes: Valentīndiena Nacionālajā teātrī

  Valentīndienā ‘2012 Cabaret Burlesque omulīgā skatuve būs Rīgas nakts dzīves pukstošā sirds ar burleskas žilbinošo un dzīvelīgo atmosfēru izrādēs “Bon Ton” un “Burleskas noslēpumi”. Dziedātāji jūs apburs, burvji sajūsminās, dejotāji – savaldzinās, bet izsmalcinātie dzērieni un ēdieni aizvedīs jūs pie patiesāko sajūtu avotiem. Laipni lūdzam Valentīndienas kabarē!”

  Pirkt biļetes: Valentīndienas kabarē >>

  o558 Tava Valentīndiena 2012 pasākumu kalendārs
  foto ikskile 2011 Tava Valentīndiena 2012 pasākumu kalendārs

  Visu mīlētāju dienas vakarā Rāmkalnos ciemosies brīnišķīgais latviešu dziedātājs Igo, kurš Valentīndienā uzburs sirsnīgu un mierīgu gaisotni. Klausītāju vietas būs pie galdiņiem. Vakara gaitā visiem klausītājiem tiks piedāvāta Latvijas vīnu degustācija.

  Pirkt biļetes: Valentīndiena ar Igo >>

  Santa Zapacka un Harijs Ozols saviem mūzikas mīļotājiem Valentīndienā piedāvā jaunu, optimisma pilnu koncertprogrammu “Ar mīlestību un smaidu”. Koncertprogrammā skanēs jaunas Harija Ozola dziesmas, kā arī jau iemīļotas agrāko laiku kompozīcijas. Par scenāriju būs parūpējies Zigurds Neimanis.

  Pirkt biļetes: Valentīndiena ar Hariju Ozolu un Santu >>

  ArSmaidu Net horizontals Tava Valentīndiena 2012 pasākumu kalendārs
  612825 20110209183703 92odp6 Tava Valentīndiena 2012 pasākumu kalendārs

  Mīlestības svētku laikā – no Valentīndienas līdz pat Sieviešu dienai,- populārā dziedātāja Samanta Tīna aicina uz vienu no pikantākajām Latvijā koncertprogrammām “Samantas Sex Songs”, kurā ne tikai skanēs pasaulē popularākie pikantie megahiti, bet arī pirmo reizi Latvijas koncertu vēsturē būs redzams profesionāls sieviešu un vīriešu striptīzs!

  Pirkt biļetes: Valentīndiena ar Samantu Tīnu >>  Citi atpūtas pasākumi mīlētājiem: izklaide Valentīndienā ‘2012

  ..uz bloga titullapu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas