Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Pedagoģiskais presings- efektīva skološanas metodika vai vardarbība?

  Publicēts | februāris 21, 2012 |

  mobbing Pedagoģiskais presings efektīva skološanas metodika vai vardarbība?Bērns mācās kādā no Rīgas skolām, un pedagogi to ir pamanījuši kā spējīgu skolēnu. Problēma tikai tāda, ka līdz ar šo bērna centību, kas ir izpelnījusies atzinību, seko arī skolotāju vēlme bērnu virzīt uz visādiem skolas un tālāk konkursiem (iespējams, lai nepalaistu garām kādu tiem svarīgu ES finansējuma apguvi).

  Viss būtu jauki, ja bērnam tiktu dota brīva izvēle pašam apsvērt un izdomāt- piedalīties vai nē,- bērns uzzinātu par konkursiem savlaicīgi un tiem spētu arī laicīgi sagatavoties, no tā nepārgurstot.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Tāpēc man radās jautājums, ar kuru vērsos LR Izglītības ministrijā, un, proti: kādi ietekmēšanas instrumenti ir vecāku rīcībā, ko būtu paredzējusi Latvijas izglītības sistēma, lai operatīvi nobremzētu šādu skolotāju presingu, kas tiek uz bērnu izdarīts (bērns ir spiests ik pa laikam palikt mājās, jo iepriekšējās dienas ir nesušas spēku izsīkumu, bet obligātā mācību programma tiek atstāta otrajā plānā), ja pārrunas nelīdz. Atklāti sakot, bērns pat ne sevišķi vēlas, lai mēs- vecāki,- ietu uz skolu un runātu par šo problēmu, jo pēc viņa teiktā sekos atriebība- kā jau tas mēdz būt, kad skolnieks kaut kādu iemeslu pēc krīt skolotāja nežēlastībā, kur pedagogam izsīkst izpratne par līdzsvarotu un tolerantu pieeju bērna izglītošanā, slodzes un spēju samērošanai veselīgās proporcijās bez psiholoģiskās vardarbības un presinga paņēmienu izmantošanas.

  Pats par sevi saprotams, bērna vārdu, skolu un klasi šobrīd neminēšu, jo būtībā te ir nepieciešama metodistu kontrole pār pedagogiem, un nav svarīgi cik nopelniem bagāts ir vai ir bijis skolotājs. Pie tam, gadi ar cilvēku dara savu, un, iespējams, vienā brīdī vecākās paaudzes pedagogi vairs nav piemēroti nosvērtam darbam psiholoģiski dinamiskos apstākļos, kādi ir bērna izglītošana, nodrošinot tiem tolerantu un iecietīgu gaisotni.

  Lūk, arī LR Izglītības ministrijas iesūtītā atbilde: vispirms Jums ieteiktu šo gadījumu tomēr pārrunāt ar skolotāju, skolas direktoru vai direktora vietnieku mācību darbā, paskaidrojot situāciju no Jūsu un Jūsu bērna interešu viedokļa un mēģinot atrisināt radušos situāciju, un vienoties par turpmāku sadarbību uz izpratni, balstītu pārrunu rezultātā. Ja tas ir nesekmīgi, tad pastāv divi varianti: lūgt konkrētās pašvaldības izglītības pārvaldes iesaisti jautājuma risināšanā, šajā gadījumā Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, vai arī sazināties IZM padotības iestādi – Izglītības kvalitātes valsts dienestu, pa tālruni 67222504 vai e-pastu: ikvd@ikvd.gov.lv. Ja vēlaties palikt anonīms, varat zvanīt uz uzticības tālruni 67358075. Dienests izmeklē katru iesniegto iesniegumu.

  Izglītības un zinātnes ministrijas
  Komunikācijas nodaļa
  info@izm.gov.lv
  67226209


  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  banneris paraugs Pedagoģiskais presings efektīva skološanas metodika vai vardarbība?

  LIELISKAS DĀVANAS mūsdienīgai sievietei: ekoprodukti un sieviešu romantiskā apakšveļa; lieliski piedāvājumi atpūtai un gardēžiem. Izvēlies, kur internetā ērti iegādāties labāko arī Tavam dzīvesstilam.

  DaviniDavanas logo Pedagoģiskais presings efektīva skološanas metodika vai vardarbība?E-pirkumiem izdevīga piegāde!

  Uzzini: kāpēc pasūtīt internetā?

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  Viedoklis

  Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis: Bērni strādā daudz vairāk nekā pieaugušie »

  ..uz bloga titullapu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  DELFI.lvRiga IFF ietvaros pirmo reizi Latvijā demonstrēs filmu 'Ārpus'DELFI.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par "Austrumeiropu". Tā ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Cet, Aug 10, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri

  Viens komentārs rakstam “Pedagoģiskais presings- efektīva skološanas metodika vai vardarbība?”

  1. Rta
   oktobris 7th, 2012 @ 6:29 pm

   66. vidusskolu derētu pārbaudīt. Tā kā nauda seko skolēnam, tad tur, manuprāt, tiek izvērsta pamatīga smadzeņu skalošana jaunajai paaudzei, kuri nevēlas mācīties tik štruntīgā skolā. It kā skola bērniem ar fiziskiem traucējumiem, tikai nez kādēļ tiem bērniem labāk nepaliek, gluži otrādi..  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas