Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālā

  Publicēts | novembris 24, 2011 |

  26 NOVE ielugums02 300x240 Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālāSestdien, 26. novembrī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Kalnciema kvartālā paredzēts tirdziņš, kurā būs arī īpaši notikumi bērniem. Gaidāmi veseli divi unikāli pasākumi – izrāde „Rūķu stāsti” (plkst. 12.00) un Ineses Zanderes jauno dzejoļu kalendāra „Izdomā sev auto” atvēršanas svētki (plkst. 14.00).

  Izrāde „Rūķu stāsti” ir pavisam jauna izrāde bērniem, tās režisors ir Varis Klausītājs, un tajā, neskaitot mazo skatītāju līdzi paņemtos, piedalīsies vismaz 99 rūķi. Kopumā notiks piecas izrādes – no 26. novembra līdz 26. decembrim.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Sākot no plkst. 11.00 pagalma mazajā ēkā ar lielajiem logiem notiks iedomāto un izdomāto auto zīmēšana un veidošana plastilīnā. Rotaļu autotrasē katrs varēs paripināt savu līdzi paņemto iemīļoto mašīnīti.

  Vairāk par šo pasākumu: Kalnciema kvartāla Rūķu tirdziņš
  Informatīvais atbalsts: Kalnciema kvartāls Kalnciema ielā


  Kalnciema kvartāla rudens sezona:

  kulturasin promo Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālā12. novembrī, sestdien, no plkst. 11.00 līdz 17.00 Kalnciema kvartālā notiks Mārtiņdienas zemnieku un amatnieku tirdziņš. Ar oriģināliem gardumiem un izklaidēm visai ģimenei Kalnciema kvartāliņš atzīmēs rudens beigas un ziemas sākumu.

  Būs zosis, pīles, cāļi, gaiļi, aukstās gaļas, pīrāgi un citi Mārtiņdienas galdam raksturīgi ēdieni. Tirdziņā atradīsiet arī interesantus adījumus, somas, plates, grāmatas, rotaļlietas, mājlietas un citas lietas. Darbosies āra kafejnīcas ar Mārtiņdienas ēdieniem un karuselis.

  * 12.00-13.30 Paula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņu koncerts.
  * 14.00-16.00 Vides filmu studijas dokumentālo filmu seansi.
  * 12.00-15.00 Notiks rūķu meistarošanas darbnīca maziem un lieliem.
  * No 12. novembra Kalnciema kvartāla izstāžu mājā skatāma rūpnīcas „Sarkanā zvaigzne” mopēdu kolekcijas izstāde. Mopēdi ir oriģināli; kolekcijas eksemplāriem pat nav bijusi nepieciešama restaurācija. Mopēdi ražoti sākot no 1961. gada, rūpnīca tika slēgta 1998. gadā.

  Vairāk par šo pasākumu: Mārtiņdienas tirdziņš Kalnciema kvartālā  kulturasin promo Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālāSestdien, 29. oktobrī no 11.00 līdz 17.00 Kalnciema kvartālā notiks īpašs Itālijai veltīts tirdziņš, kurā galvenā uzmanība tiks pievērsta itāļu gardumiem. Paralēli latviešu zemnieku un amatnieku tirdziņam būs itāļu virtuve gan pašu itāļu, gan latviešu izpildījumā.

  Dienas garumā darbosies arī karuselis. No plkst. 13.00 Rīgas Doma kora skolas koncerti. Pēcpusdienā no 16.00-23.00 itāļu kino seansi pieaugušajiem! Par itālisku muzikālo noformējumu rūpēsies Latvijas Radio.

  IMG 9636 300x200 Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālā2011. gada 15. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Kalnciema kvartāls sadarbībā ar dabīgo krāsu fabriku PaintEco aicina uz rudens vidus sanākšanu „Par liniem, krāsām, cilvēku un ēku sejām”.

  Šoreiz tirdziņā linsēklu maize, linziedu tēja, linu lelles, linu palagi un dzija; piedalās arī „Iecavnieks” ar linu eļļām un sēkliņām, kā arī „PaintEco” ar lineļļas pernicas krāsām un beicēm; pluss:

  • ar krāsainām Francijas skaņām iepazīstinās Evita Zālīte;
  • foto izstāde „Krāsas un sejas”;
  • eļļas krāsu gleznošanas meistardarbnīca (400 gadu veca recepte!);
  • rotaļklucīšu krāsošanas darbnīca – piedalās kokapstrādes firma Pata-AB;
  • animācijas filmu „Kad linu druva ziedēt sāk”, “Suns Funs un vējš” izrāde;
  • krāsaugu dziesmas izdziedās folkloras draugu kopa „Savieši”;
  • saruna „Koka verandu linu aizkari” – varēsiet iegūt arī kultūrvēsturiskās zināšanas

  banneris paraugs Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālā

  LIELISKAS DĀVANAS mūsdienīgai sievietei: ekoprodukti un sieviešu romantiskā apakšveļa; lieliski piedāvājumi skaistumam, atpūtai un ceļojumiem. Izvēlies, kur internetā ērti iegādāties labāko arī Tavam dzīvesstilam.

  DaviniDavanas logo Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālāE-pirkumiem izdevīga piegāde!

  Uzzini: kāpēc pasūtīt internetā?


  Slepenais koncerts:


  Goran Gora ir ierakstījis jaunu, ziemīgi mierīgu, akustisku
  dziesmu albumu, kas iznāks decembrī. Bet Kalnciema kvartāls jau 22. septembrī septiņos vakarā interesentus bija ielūdzis pie sevis uz Gorana jauno dziesmu klausīšanos slepeni slepenā koncertā.

  Vasaras sezona ‘2011 Kalnciema kvartālā:

  kalnciemakvartals kultura radosa industrija zinas Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālāKalnciema kvartāls piesaka pēdējo Vasaras ceturtdienu tirdziņu šajā sezonā. 14. septembrī vasaras koncertsezonu Kalnciema kvartālā noslēgs vērienīgs LATVIAN BLUES BAND brīvdabas koncerts. No 1. oktobra tirdziņi atkal notiks katru otro sestdienu 11:00- 17:00


  3998486 ORIGINAL 1315313311.jpg 300x194 Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālāKalnciema kvartālā 8. septembrī plkst. 20:00 notiks režisores Kristas Burānes jaunās dokumentālās filmas «Nākotne ir pagātnes tagadne» īpašais seanss. Filmas demonstrēšana un tikšanās ar režisori.

  Četri jauni cilvēki. Četras partijas! Četras nākotnes? Filmas darbība norisinās 10. Saeimas vēlēšanu gaidās, vēlēšanu dienā un 100 dienas pēc tam. Tās varoņi ir četri jauni cilvēki, Latvijas otrās neatkarības vienaudži no dažādām politiskajām partijām – Jānis Egliņš no «Jaunā laika», Mitrofans Slobodjans no «Saskaņas Centra», Mirdza Šķila no «Tautas Partijas» un Māris Antons no «Pēdējās Partijas».

  Filma stāsta par jauno cilvēku politiskajiem ideāliem, vēlēšanos un motivāciju strādāt savas valsts nākotnes labā, cerībām, darbiem, uzvarām un vilšanos.

  kalnciemakvartals kultura radosa industrija zinas Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālāKalnciema kvartāla radošā komanda 1. septembrī 20:30 pēc tirdziņa piesaka Latvijas Nacionālās operas iestudējumu “Putnu opera” brīvdabas kino seansā, kas labvēlīgu laikapstākļu gadījumā iecerēts vēl nebijušā formātā- opera apvienojumā ar pikniku.

  Ciemos būs ieradušies arī paši krāšņie putni, būs ledenes, bez kurām neviena izrāde nevar būt pilnīga, un iespējas pārģērbties ekstravagantos tērpos un parūkās. Kalnciema kvartāla radošā komanda iesaka līdzi ņemt segu vai ko citu sēdēšanai.


   Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālāŠajā nedēļā Kalnciema kvartālā divu jaunu muzikālu apvienību brīvdabas koncerti- S&T Syndicate un džeza trio 3Stick,- kā arī jauna izstāde “Kuldīgas stāsti”.

  Ceturtdien, 25. augustā plkst. 20:00 uzstāsies S&T Syndicate (Squirrel And Turle Syndicate), bet sestdien, 27. augustā plkst. 20:00 spēlēs 3Stick. Abu vakaru turpinājumu nodrošinās dīdžeju duets Mr. Swan & DJ Dnipro.

  No 25. augusta līdz 24. septembrim Kalnciema kvartālā apskatāmi darbi, kas radās žurnāla National Geographic darbinieku vadītās meistardarbnīcas “Dokumentālā foto-eseja: stāsti no Kuldīgas” 2011. g., laikā no 27.- 29. maijam Kuldīgā. Izstādes atklāšana 24. augustā 19:00


  ..uz bloga titullapu

  image4a033fad4e559 Rūķi, mašīnas un tirdziņš Kalnciema kvartālā

  Kā viņus atrast

  Vēl par šo tēmu iepriekš: norises Kalnciema kvartālā ‘2011


  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas