Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Kā Tev klājas, Latvijas kultūra?

  Publicēts | augusts 28, 2011 |

  Mākslas centra mākslinieki un rezidenti (mākslinieki no Nīderlandes un Šveices) kopā ar citiem kultūras atbalstītājiem uzspridzina KULTŪRBUMBU vienā no VEF pagalmiem, Šādā veidā iesaistoties un paužot savu atbalstu Nīderlandes kultūras darbinieku cīņai pret kultūras budžeta samazināšanu Nīderlandē.
  totaldobze kulturbumba 150x111 Kā Tev klājas, Latvijas kultūra?

  Kultūrbumba VEF

  Šī gada 24. jūnijā notika viņu organizēta akcija, kas atbalsojās arī tādos pasaules lielākajos kultūras centros kā Ņujorka, Londona, Parīze, Berlīne un daudzās citas pilsētas (www.artbomb.nl).

  Mākslas bumbas tika “spridzinātas” pie kultūrai nozīmīgiem punktiem, izmantojot pirotehnikas veikalos nopērkamās dūmu sveces dažādās krāsās. Fiziski neviens nav cietis. Neskatoties uz to, ka līdz Latvijai šī ziņa nonākusi ar nelielu nokavēšanos (2 mēnešus vēlāk), Totaldobže mākslas centrs aicināja demonstrēt savu atbalstu šai cīņai arī latviešu kultūras darbiniekus un pievērst uzmanību kultūrpolitikai mūsu valstī, kā arī tās pozīcijai uz globālās laikmetīgās kultūras kartes. Kur mēs esam nonākuši un kurp dodamies, kultūra Latvijā?


  Ar dalību akcijā ARTBOMB Totaldobže mākslas centrs demonstrē savu solidaritāti tiem kultūras pārstāvjiem, kuri uzskata, ka Latvijā valsts un pašvaldību finansējums laikmetīgajai kultūrai jau 20 gadus ir nepietiekams, kas bija viens no lielākajiem ekonomiskās krīzes cēloņiem, kā arī daudzkārt pastiprinājis tās sekas mūsu valstī. Kultūras trūkums jau kādu laiku ir jūtams arī valsts vadības aparātā. Totaldobže mākslas centrs turpinās aktīvi iesaistīties laikmetīgās kultūras attīstības procesos un pastiprinās savas nostājas paušanu arī turpmāk.

  Valsts atbalsts aktuālajai jeb laikmetīgajai kultūrai ir nepieciešams pašlaik, nevis pēc 100 gadiem, kad mūsu mazbērni būs nelaimīgi, ka piedzimuši Latvijā, jo viņiem būs jāatdod vecāku parādi! Mums nevajag jaunas pilis, kas prasa miljonus no Latvijas budžeta, ja budžets ir caurum caurs! Rīga ir SKAISTA jau tāpat. Ja tomēr valdība vēlas mētāties ar miljoniem, tad vai nebūtu prātīgāk tos investēt pašos kultūras jaunrades procesos, nevis, izmantojot kultūras aizsegu – pildīt cementa rūpnīcu īpašnieku kabatas. Celtos latviešu pašapziņa, patriotisms, vēlme un spēja pašiem saimniekot savā valstī, pieņemt sev izdevīgus lēmumus un noteikumus! Ja Eiropas Savienība mūs ierobežo, varbūt vajag padomāt par citu savienību? Piemēram – exPSRSBK (Bijušo Padomju Savienības Republiku Savienību Bez Krievijas)? Mēs varētu beidzot atkal cept savu maizīti no SAVIEM miltiem! Kopējā tautas aura uzziedētu līdzīgi kā tas notika pēc 1991. gada Dziesmotās revolūcijas, kad bijām laimīgi, ka esam izbeiguši Krievijas okupācijas garos 50 gadus! Kur palikuši tie skaistie ideāli, kas bija toreiz? Ziedoni, Kosteņecku, Zālīti un citus tā laika gaišos tēlus, kuri tolaik izveda valsti uz brīvības takas, pamazām paši esam nomainījuši ar “prātīgajiem”, “darbīgajiem” un “gudrajiem” uzņēmējiem – easy life solītājiem! Tagad no bankrota jāizvairās, izpārdodot mūsu mežus un uzkrājot parādus, kas būs jāatdod man un Tev, un vēl – maniem un Taviem bērniem! Tagad man un Tev ir jāglābj mūsu valsts vadītāju “drošie” biznesa plāni – Digitālais TV, Parex, Air Baltic, nav laika kultūrai. Hej, valsts vadītāji, kā tas tā ir sanācis, ka daži aizņemas un dzīvo cepuri kuldami, bet jāatdod parāds par to ir mums visiem kopā? Kāpēc jūs savā neveiklajā uzņēmējdarbībā esiet ievilkuši arī mani? Tagad man savā Dzimtenē jājūtas kā mūžīgajam parādniekam un nabagam!

  Varbūt kāds mani sauks par utopistu, bet man ir apnicis samierināties ar valsts nekulturalitāti, kurā esmu piedzimis, un negribu nekur braukt prom, jo Latvija ir mana Dzimtene!

  Kaspars Lielgalvis,
  Totaldobže mākslas centrs
  Foto: Andrejs Strokins


  Pāris dienas iepriekš par šo tēmu:

  uzsaukums >>


  * Bloga autora piezīme: radot savus darbus, mākslinieks mēdz nepievērst uzmanību to saturam, bet tīksminās par ekspresiju. Protams, tas ir gana labs fons intrigu tik ļoti mīlošajai latviešu tautai, bet, kad jārunā par dotācijām un subsidētām vērtībām, tad rodas nopietns jautājums, vai tās ir paliekošas un uz ko tās vedina. Ar šo repliku gan nekādā veidā nevēlos novērst uzmanību no problēmām latviešu kultūrā, kur vairāk jaušams loterijas un viena kā sāncenša izredzētā varoņa īslaicīgas izdevības gars, bet pārējiem radošajiem indivīdiem lemts palikt aizkadrā neatalgotiem. Vēl jo vairāk tāpēc ir atzīstami principi- nauda seko, lai “pieliptu” primāri māksliniekam ne menedžmentam, bet kas ar šo mākslu tiks izklaidēts vai bagātināts, tas jau ir cits stāsts diskusijai, kā nolūkā esam pulcējušies.

  uz bloga titullapu..

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties

  "payday loan companieshttp://bankquotesdirect.com/mortgageloanschecklist/click the next document"

  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas