Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Par gribēšanu un kā to iepazīt

  Publicēts | jūlijs 17, 2011 |  Cilvēks, kas it kā nezin, ko konkrēti grib, grib dalīties un pārmīties sajūtās. Domāju, ir kaitīgi tādās situācijās primāri prasīt definēt jelkā konkrēta gribēšanu. Dalīties sajūtās- tā galu galā ir ēteriska padarīšana un arī viena no mūsu pamatvajadzībām, un pēc šī akta var izrietēt jau konkrēta tālākā gribēšana.

  Tas parasti ir aktuāli sadzīves terapijās, kas var būt arī baudāms kultūras pasākums vai pat kāds īpašs pirkums, un labam psihologam to vajadzētu pieņemt zināšanai kā pašsaprotamu.

  Tādās situācijās ir kaitīgi jelko pārmērīgi ķidāt. Cits jautājums (problēma) ir par to, kā ikdienas vajadzības, kuras tiecamies apmierināt pašsaprotamā un pat pēc iespējas lētākā, bez īpašām emocijām (kā ieejot un iepērkoties lielveikalā) veidā, kā šīs vajadzības salāgot ar dalīšanos sajūtās. Var izrādīties, ka tai otrai pusei šādā veidā nav ar ko mūs bagātināt; tad uzkrājas un samilzt dažnedažādas nepietiekamības. Ir gadījumi, kad aiz sevis mēs noārdām visus smalkjūtības pavedienus, lai tvertu iekāroto, un tikai dēļ tā, ka šīs nepietiekamības ir pār-pārēm uzkrājušās. Tikpat labi tas var izvērsties par mīlas kaislību ar citu partneri. Bet, ja apskaidrība tomēr neiestājas, izeja no tā varētu būt sekojoša: veicināt otrā izpratni par slēptajām vajadzībām, kuras sabiedrība kopumā nereti vēlas apmierināt vai saņemt tām piepildījumu kā pašsaprotamu sadzīves bezmaksas pielikumu.

  Mūsu sajūtās ir informācija par to, ko gribam, bet tā nav vienkārša gribēšana, jo esam cilvēki un nereti gribam lietas, ko varētu viegli dabūt, bet ne tās, ko mums patiesībā vajag. Mūsu sajūtās ir ietverts tā kods, ko patiesībā gribam, bet kaut kādu- objektīvu un subjektīvu,- iemeslu dēļ nevaram to atšķetināt vai sasniegt. Var jautāt- kas tev traucē sasniegt to, ko vēlies?
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Nereti, strīdoties ar citiem, mēs paši strīdamies ar savām ambīcijām. Strīds var būt arī kā diskusija, tas var norisināties iekšēji, var būt harmonisks un vērsts uz ne tikai paša izaugsmi; bet tas var būt arī iznīcinošs ne tikai pašam mums. Tam risinājums ir lēnprātība, māka nogaidīt, spēja mācīties un atrast pareizo vidi izpausmēm- tā, lai dzīve pati uzrāda iespēju izvērsumu un to, kas mums no tā visa būtu jāpamācās.

  Gribēšanu baro ar mīlestību un patikšanu. Un ir vērts pasekot, kas dažnedažādās situācijās pabaro mūsu gribēšanu. Vai tās ir krāšņas un iespaidīgas reklāmas, kas maina mūsu domāšanu preču mārketinga provaiderim vēlamā virzienā, jeb tā ir mūsu pašu iekšējā iedaba, kas, visticamāk, ik pa laikam nekļūdīgi mums uzrāda pašu nepietiekamības un ceļus, kā varētu sasniegt to piepildījumu. Tātad- kas tavai dzīvei sniedz piepildījumu?

  Eksperti runā: labsserviss.lv

  ..uz sākumu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas