Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt


 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt..

  Publicēts | februāris 22, 2011 |

   

  Vērienīgākā koncertūre pēdējo gadu laikā ar Vara Vētras piedalīšanos, kas ir izvērsta Latvijā un tieši dziesminieku kategorijā, turpinās! Neskatoties uz publicitāti, šīs uzstāšanās nezaudē savu dziesminiekiem tik raksturīgo prasību pēc intimitātes. Un tas savā ziņā ir Vara Vētras aktiermeistarības un personības šarma talants. Nevar nepieminēt arī “Bilžu biroja” menedžmenta ieguldījumu  Tijas Auziņas vadībā. 

  varisvetra Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt..Reti kurš no dziesminiekiem spēj iemantot Lielās skatuves mīlestību. Varbūt tāpēc šie daudziem sirdij tik tuvie gara darbi publiku sasniedz un uzrunā vien īpašos brīžos. Mēdz teikt, dziesminieki ir sava veida noslēgta vide,  kas publikai ne vienmēr ir pieejama un kurā klausītājam no malas reizēm ir grūtāk iejusties, neveidojas saikne, bet varbūt arī neveikli jūtas pats dziesminieks daudzu to priekšā. Tomēr nevar nepieminēt arī pozitīvos piemērus. Plašākai publikai zināmā Ieva Akuratere ne gluži attiecināma uz dziesminieku saimi, izpilda pārsvarā citu sacerētas kompozīcijas, tomēr arī viņa spēj iejusties dziesmā tā, ka klausītājam rodas šī neviltotā intimitātes sajūta, kas ar savu akustisko izpildījumu folkmūzikas bardu, dziesminieku novirzienu atšķir no citiem mūzikas paveidiem vai muzicēšanas stiliem. Jēdziens “dziesminieks” mūsdienās ieguvis daudz plašāku izpratni. Arvien vairāk pašsacerētu dziesmu izpildītāji uz skatuves parādās instrumentālu grupu pavadījumā.  Dziesminieku kustība, savu intimitāti nezaudējot, arvien vairāk atzarojas no tautas klasiskās kultūras tradīcijām, kā labu ceļa vēju no tām mantodama savu spēku.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  18.februārī aktieris un dziesminieks Varis Vētra uzstājās kultūras centrā Ādažos koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI”, prezentējot arī savu dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt…” Šo albumu CD formātā Varis Vētra plašākai publikai pirmo reizi prezentēja mūzikas un mākslas festivāla „BILDES” 25 gadu jubilejas ietvaros. Lielajā Ģildē koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” lielu atzinību izpelnījās gan dziesmas no šī albuma, gan arī Vara Vētras dzejas lasījumi.

  Aktieris, režisors un dziesminieks Varis Vētra pašreiz un vēl kopš agrākiem laikiem ir iemīļots mākslinieks Latvijā, viņa koncerti ir ļoti mīļi un personiski, tajos veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem.

  Koncerttūre paredzēta līdz maija beigām. Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā. Cerams, šī būs laba prakse dziesminieku kustības atdzimšanai Latvijā, un pavisam drīz koncerttūrēs mūs priecēs arī tādi latviešu dziesminieki, kā Valdis Attāls, Kaspars Dimiters, Haralds Sīmanis u.c.. 

  Vairāk par Vara Vētras albumu un koncertiem – www.bildes.lv un „BILŽU BIROJĀ” (tālr.29282866, e-pasts: bildes@bildes.lv)

  ..uz sākumu

  Kultūras dzīve Latvijā online retrospektīvā / notikumi & pasākumi + kino mākslas filmas, kuras ir vērts skatīties


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas