Radošā industrija '2016, pasākumi Rīgā un Latvijā kultūras ziņās

Kino un kultūra '2017, filmas online kinoteātrī bez maksas

Skaties filmas online bez maksas un abonē interneta TV par zemāko cenu » kultūras pasākumi & izklaides programma ziņās '2017 » kino māksla & kur skatīties filmas internetā // izziņai » radošā industrija: kopums, kam raksturīgs ne tikai radošs entuziasms, bet arī spēja pelnīt
Dāvini Dāvanas - īpaši dāvanu piedāvājumi aktīvai un romantiskai atpūtei, kā arī izklaidēm pāriem, sievietei, vīrietim un visai ģimenei ar bērniem svētkos, dzimšansdienās un korporatīvajiem pasākumiem

 • FILMAS UN SERIĀLI TIEŠSAISTĒ

  Populārākie seriāli Krievijā - skaties internetā, online kinoteātrī bez maksas

  DER ZINĀT: māksla var dziedināt un var arī postīt. Ļaujies tai, kura dziedina..

 • Dāvini dāvanas - kinorandiņš - kinoteātra apmeklējums diviem
 • Filmas internetā online kinoteātros bez maksas
 • Dāvini dāvanas - vīns, alus, siers un uzkodas / degustācijas
 • Biogrāfiskās mākslas filmas

  Biogrāfiskās mākslas filmas ir kino filmas, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem. Šāda veida kinodarbi ir lielisks materiāls, kā aizraujošā veidā iepazīt populāru personību, skandalozu notikumu vai vienkāršu cilvēku neticamos dzīvesstāstus. Uzzini vairāk par skatītāju visaugstāk novērtētajām filmām, kuras uzņemtas pēc patiesiem notikumiem: biogrāfisko filmu TOP's »
 • Kino industrijas jaunumi • Dāvini dāvanas - kinoteātra apmeklējums ģimenei

 • Shoppings kopā ar dizaineri

  Iepirkšanās kopā ar dizaineri palīdzēs jums neapjukt lielo iespēju priekšā mājokļa labiekārtošanā:
  * ieskaties cenrādī »
 • Uzzini, kur var skatīties filmas online bez maksas un abonēt interneta TV par zemāko cenu


  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT


  Leģendāras filmas internetā


  dvēseliskais padomju kino drudzis » skaties PSRS laikā radītās Mosfiļm mākslas filmas legāli un lieliskā kvalitātē online kinoteātrī bez maksas
  Kinoteātris online - skatīties internetā bez maksas leģendāras Mosfiļm padomju laiku mākslas filmas legāli


  Vai un kāpēc ir vajadzīgs interjerista padoms?

  Publicēts | augusts 30, 2010 |

  To palīdzēja noskaidrot dizainere- interjeriste Guna Mēnese. Guna Mēnese ir beigusi Latvijas Mākslas Akadēmiju, dizaina nodaļu, bet sākums zināšanām bija daudz agrāk. Un pašlaik viņa strādā par dizaineri– interjeristi, kā arī sniedz konsultācijas kādā veikalā.

  Kādas funkcijas veic interjerists? – Principā interjerists organizē telpu, kurā mēs dzīvojām un strādājam, veido tās raksturu un noskaņu.
  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros – romantisks randiņš kinoteātrī, kino apmeklējums pārim un ģimenei ir daudzu iecienīta atpūta, kuru novērtēs ikviens kinomīlis
   Dāvini draugiem iespēju noskatīties jaunākās filmas kinoteātros / dāvanas sievietei, vīrietim, ģimenei /

  Dāvanas, kas pārsteidz. Tūkstošiem speciāli veidoti dāvanu piedāvājumi uzmanības apliecinājumiem ikdienā un svētkos


  Kāpēc ir vajadzīgi interjerista pakalpojumi? – Piemēram, cilvēks aiziet uz veikalu vai salonu un izvēlas flīzes vannas istabai. Viņš zina, kura kolekcija viņam patīk. Taču piedāvāti tiek, piemēram, trīs veidu sienas flīžu paraugi, divu veidu grīdas flīžu paraugi, ir dažādi dekori un listellas jeb apmalītes. Un te nu sākas grūtības, kurus modeļus izvēlēties un kā tos izvietot. Pašam to izdarīt ir diezgan sarežģīti, jo ir daudzi nosacījumi, kas jāņem vērā. Teiksim vannas istabā ir svarīgi zināt telpas lielumu un priekšmetu esošo vai vēlamo izvietojumu. Tālāk var domāt par flīžu kompozīciju.

   Cik nozīmīga ir interjerista profesija? – Šobrīd ir ļoti liels dažādu materiālu piedāvājumu klāsts, līdz ar to ir plašas iespējas veidot katram piemērotu interjeru, tomēr, lai to īstenotu, ir jāprot izvēlēties īsto variantu. Tas nozīmē, ka vajadzīga profesionāla pieeja šai lietai. Mūsdienās cilvēki to saprot un novērtē, līdz ar to interjerista profesija kļūst ar vien nozīmīgāka un tiešām pieprasīta.

  Kur var apgūt interjerista profesiju? – Kā jau sākumā noskaidrojām, Latvijas Mākslas Akadēmijā. Ir arī dažādi kursi, bet es tomēr tos nevērtēju kā ļoti nozīmīgus. Tas tādēļ, ka tā zināšanu bāze neveidojas tik ātri. Pa pāris mēnešiem nevar apgūt šāda veida profesiju. Varbūt cilvēkam individuāli kursi ir noderīgi un interesanti, lai uzzinātu dažas pamatprincipus, pēc kuriem vadīties, veidojot savu vidi.

  Cik bieži cilvēkam ir vajadzīga interjerista palīdzība? – Principā bieži. Ir cilvēki, kas paši iekārto savu māju un cenšas paši daudz ko izdarīt, bet tomēr pienāk brīdis, kad viņi saprot, ka nepieciešama profesionāla palīdzība. Tad griežas pie interjerista. No savas puses varu ieteikt pakonsultēties ar interjeristu jau laikus, jo, kad darbi jau uzsāki un tad pamana kādas nepilnības, kaut ko mainīt ir diezgan grūti.

  Kādām rakstura īpašībām ir jābūt interjeristam? – Pirmkārt ir jābūt iztēlei, spējai iztēloties, redzēt telpu pirms tā top gatava. Iztēle ir jātrenē. Darbā ar klientu, svarīga ir spēja uzklausīt.

  Kā rodas idejas? – Piemēram, ir kāds uzdevums vai priekšlikums un ir vajadzīgs risinājums. Tad tu par to risinājumu domā. Gadās, ka ieraugi kaut ko rosinošu, pilnīgi nesaistītu ar interjeru, kas dod pozitīvu impulsu, kas savukārt veido asociācijas, un rodas idejas.

  Intervijas saturu laipni piedāvāja:  Gaļina Milajeva ; publikācija pilnā tās apjomā lasāma šeit: www.mebeles.inf.lv 

  ..uz sākumu


  Kino mākslas un kultūras ziņu apskats – aktualitātes un pasākumi Latvijas ziņās ‘2017

  DELFI.lv'Splendid Palace' jauno sezonu atklās ar leģendāro komēdiju 'Lielā pastaiga'DELFI.lvKā katru gadu, arī šogad "Splendid Palace" telpās norisināsies lielākie filmu festivāli: Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), "Baltijas pērle", "Lielais ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pir, Aug 21, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  Rīgas Starptautiskajā kino festivālā gaidāma Latvijā uzņemtās filmas "Ārpus" pirmizrādeNeatkarīgā Rīta AvīzeŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās
  RIGA IFF Latvijā uzņemtās filmas «Ārpus» pirmizrādeTVNET.lvŠogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas sākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par Austrumeiropu. Tā ir programma ../ jaunākais kultūras ziņās - 2017.. 2018.. »
  Pie, Aug 11, 2017
  Source: Par kino un festivāliem kultūras un izklaides ziņās

  TAS VARĒTU TEVI INTERESĒT
  Komentāri  Neatradi, ko skatīties internetā?
  Jaunākās filmas kinoteātros, meklē un skaties
  mākslas vai dokumentālo filmu piedāvājumu
  KINO AFIŠA

  + Latviešu mākslas filmas, ārzemju mākslas kino
  Baltijas un Krievijas filmas online kinoteātros šobrīd

  Latviešu, ārzemju un krievu filmas kinoteātros šobrīd

  Kino māksla, vide un kultūra »  Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai

  Kultūras pasākumi un programmas 2017 / Kino & kultūras radošā industrija, filmas online  • 
 • Redaktora sleja

  Saziņa, vide un kultūra- process ceļā uz izjūtām caur radīšanu, verbālu un materiālu saskarsmi. Tas ir arī vārdojums- vibrācijas, kas iemājo lietās. Tās nemēdz pagaist, bet gan ceļo un dzīvo pārmijās, tās iemājo formās, ko esam radījuši. Tās uzrunā mūs un sasaista ikdienu ar esību: uzzināt vairāk »

  Radošās industrijas ceļā uz biznesu caur jaunām izjūtām, mākslu un radīšanu:

  Ir vērts nodalīt divus atšķirīgus radošās industrijas veidus: radošo biznesa industriju no radošās kultūras industrijas. Protams, radošums izriet no kultūras, tomēr kultūra ne vienmēr pārtop par biznesu. Taču kultūra ir sponsoru iecienīts objekts, tā ir labs iedvesmas avots, arī biznesa reklāmas fons un mārketinga instruments. Līdz ar to, ja vārguļos kultūra, arī bizness kļūs robustāks un radoši nekulturālāks, tas pazemina arī sabiedrības komforta stāvokli. • Latvijas Reitingi
  Kino un kultūras radošā industrija '2017 / filmas online
  Vērtējums: 4.3/5, izanalizējot 15287 apmeklējumus

  Top.LV
  KULTURASINDUSTRIJA.LV ir brīvprātīgi organizēts kino un kultūras radošās industrijas projekts, kurā nopublicētie materiāli var būt aizsargāti ar autortiesībām.
  Iepazīsties ar KULTURASINDUSTRIJA.LV autoru un iespējām kļūt par partneri, atbalstot šo radošās kultūras industrijas projektu: uzzini vairāk »

  KULTURASINDUSTRIJA.LV Ⓟ Uldis Altens


  Simtiem filmas, seriāli, multenes un TV-šovi legāli bez maksas izklaidei mājās

  Filmas un seriāli online internetā - skaties kino bez maksas